Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
johny_sk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 100
Registrován: 16 bře 2010, 22:19

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od johny_sk »

whiteman píše:
blackie píše:Narazil som na info, ze na 17.6. je planovane uvedenie uplne novej verzie oficialneho firmware pre Azbox, viac info tu: http://www.myazbox.de/forum/index.php?p ... eadID=2265
Udajne nas caka nove menu(GUI), media player a dalsie zmeny. No, som naozaj zvedavy, aka bude realita ;-)
Snad to je dovod, preco v poslednej dobu su updaty firmware vydavane tak zriedka...
Tak máme 18.6. a nic se nestalo... :(
...informacia je, ze nova oficialna verzia FW je planovana nie 17.6. ale s datumom pravdepodobneho vydania od (po) 17.6.


AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
Uživatelský avatar
rasto.b1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2010, 20:34

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od rasto.b1 »

Prosím Vás nemám moc času zaoberať sa sústavným prehrávaním novšieho firmweru, chcel by som vedieť či oficiálny nechodí bez problémov (nahrávanie EPG, EMU, zdielanie) aký má vlastne význam nahrávanie neoficiálneho v čom je vlastne iný.


AZbox premium E2 OpenRSI 3.0 (4.1.14), oscam 1.20#8631, ext 500gb HDD Samsung G2, XTREND ET6500 Open PLi 4, GI XPEED LX1 PKT Hyperion V4
abdulmp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 166
Registrován: 31 led 2009, 12:49

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od abdulmp »

johny_sk píše:
whiteman píše:
blackie píše:Narazil som na info, ze na 17.6. je planovane uvedenie uplne novej verzie oficialneho firmware pre Azbox, viac info tu: http://www.myazbox.de/forum/index.php?p ... eadID=2265
Udajne nas caka nove menu(GUI), media player a dalsie zmeny. No, som naozaj zvedavy, aka bude realita ;-)
Snad to je dovod, preco v poslednej dobu su updaty firmware vydavane tak zriedka...
Tak máme 18.6. a nic se nestalo... :(
...informacia je, ze nova oficialna verzia FW je planovana nie 17.6. ale s datumom pravdepodobneho vydania od (po) 17.6.
- no uz je 11.2.2011 a stale sa nic nezmenilo :smile:


Azbox HD Elite fw Enigma 2 OpenRSI 3.0 cccam 2.3.0, Skylink, ab ipbox 250s abenigma 1.0.9 , cccam
anfro11 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 155
Registrován: 07 kvě 2009, 19:00

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od anfro11 »

krokodill píše:Malé zamyšlení nad malým vylepšením :D Pokud najedu na Genre, tak by bylo dobré, aby ten výběr byl pouze na tom satelitu, na kterém konkrétně jsme. Myšleno asi takto: V genre mám Music a do ní dávám hudební kanály ze všech družic. No a pak bych si dal genre: Music- satelit třeba Astra a měl bych pouze muziku na Astře. Takto mi to při nehlídaném přepínání v noci zbytečně motorem budí sousedy :46:
najviac to rezonuje asi keď je držiak paraboly upevnený k napr. zábradliu balkóna. Ja som to vyriešil vložením tv gumovej podložky v hornej aj dolnej časti medzi držiak a zabradlie hrúbky cca 1cm ... nikde sa nesmie dotýkať kovová časť držiaka s kovom zábradlia!


Mutant HD 51.E2 OpenSPA 7.3.wd 2.5" scorpio blue 1TB, sata II, VU+Solo SE[/color]OpenSPA 7.3.(DVB-T+DVB-S), EXT USB wd 2.5" scorpio blue 500GB, sata II, motor SG2100 (28,2E-30W) 85 offset,TV Philips 43PUS6551 / LG 42LA660S-ZA,LAN.
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“