Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
book123654
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 17 lis 2009, 20:09

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od book123654 »

BextrH píše:Máš pravdu, konečně pořádnej firmware 001 konečně mě drží RGB obraz a je tu opravena čeština v menu. Jdu dál testovat.
ten firmware 001 je co ? Muzete to nejak upresnit ? Mne osobne nejvice stve nefunkcni prehravani DVD ifo souboru - pokud mam DVD klasicky v souborech VOB je nemozne vybrat konkretni zvukovou stopu ci titulky.


Uživatelský avatar
marek66
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 11 srp 2009, 22:12
Bydliště: BA

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od marek66 »

Zeby neoficialny firmware


2x AZBox HD Elite, NAS 2TB, WD Caviar Green 3,5" HDD 1.0TB 5400RPM 64MB SATA/USB, CCcam 2.3.0 (Skylink-S), 28E-23,5E-13E-5E, RTI 1.7, SAMSUNG PDP 50", PANASONIC PDP 42"
cevko Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 08 kvě 2009, 22:29
Bydliště: LM,BB
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od cevko »

book123654 píše: ten firmware 001 je co ? Muzete to nejak upresnit ? Mne osobne nejvice stve nefunkcni prehravani DVD ifo souboru - pokud mam DVD klasicky v souborech VOB je nemozne vybrat konkretni zvukovou stopu ci titulky.
kedze odkazy na neoficialne image sa tu mazu, tak ti len zopakujem ze na predposlednom (ku dnesnemu dnu) image uz akceptacia ifo suboru prebieha korektne, aspon mne na dvoch roznych kopiach DVD to slo vyborne.
ce/


Xtrend ET9000 CT V4+CCcam,
DM800 Dream Elite BH+CCcam,
AZboxHD Premium Fw E2 a CCcam ,
MultifocusE85
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od dempsey »

Dočkajú sa všetci - ale musí to byť oficial...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Myslim že nemusíme litovat. Po nainstalování 4075 zřejmě zase vše malinko rychlejší, ale co se týká přehrávání. MKV nepoužívám, někdo říkal perfektně. Já mám spíš problem s soubory TS z DVD. Vůbec mě je to nepustí. Ve verzi na kterou jsem se vrátil, před 4000 na 3952, DVD zase jde v pohodě a jdou pustit i TS soubory, takže se dá dostat na český zvuk. Takže jsem oželel to že už nebudu mít nové ikony při přehrávání videa, které přibyli a bezproblémové nahrávání z HD na flešku. Závěrem- cesta do předu asi pro mě nebude ta pravá.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od VTronik »

Měl bych také jeden námět na drobné vylepšení. Týká se dělení souborů při nahrávání. Docela mi vadí, když mám nahraný film na interním HDD rozsekaný na tři soubory. Chápu, že pro někoho je to výhodné z důvodu snazšího přenosu například prostřednictvím USB klíčenky ve formátované ve FAT. Pokud ale chci film vcelku bez mezer a časové prodlevy při otevírání dalšího souboru s pokračováním, nevidím jinou cestu než nahrávku do jednoho velkého souboru. Uvítal bych tedy volbu, která by to umožňovala. Dělit - nedělit. Ať si potom každý nastaví, co mu vyhovuje.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
tato
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 29 bře 2009, 20:13

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od tato »

VTronik píše:Měl bych také jeden námět na drobné vylepšení. Týká se dělení souborů při nahrávání. Docela mi vadí, když mám nahraný film na interním HDD rozsekaný na tři soubory. Chápu, že pro někoho je to výhodné z důvodu snazšího přenosu například prostřednictvím USB klíčenky ve formátované ve FAT. Pokud ale chci film vcelku bez mezer a časové prodlevy při otevírání dalšího souboru s pokračováním, nevidím jinou cestu než nahrávku do jednoho velkého souboru. Uvítal bych tedy volbu, která by to umožňovala. Dělit - nedělit. Ať si potom každý nastaví, co mu vyhovuje.
Nemusí ich nedeliť, ale stačilo inak označiť, tak aby bol prvý part naozaj prvý a potom by sa dali označiť všetky party a dať prehrať celý výber, a nie ako je to teraz, že prvý part je podľa toho ako ich pozná AZBOX zaradený ako posledný.


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od visper »

VTronik - souhlas, už se tady o tom psalo,taky bych uvítal možnost volby.
BextrH - to není cesta dopředu, ty předbíháš :) toto není oficiální fw. Ale máš pravdu, nečte to soubory vob z DVD. Musíš napřed spustit soubor ifo, potom to i ten vob přečte. Ale bohužel ne vždy.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
AleK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 03 pro 2009, 09:50

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od AleK »

mě nešlo s poslednim fw připojit na telnet dal jsem předposlední a v pohodě ??


AZ Box Premium HD fw.0.9.5303
2x Dream 500S
Panasonic TX-P42G10E
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Maj to napsaný přímo v info TELNET OF


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Po předbíhání na nejnovější firmware, jsem se nakonec vrátil k poslednímu zde zveřejněnému 3877, protože se nakonec ukázalo že verze nad 4000 nepustí VIDEO TS. Verze od 3886 do 4000 zase TS pustí, ale po cca 20 vteřinách začne kousat obraz a nestíhá načítat. Ve verzi 3877 jde video plinule. Takže zde budu jako ostatní zase brečet dál nad starou verzí, protože každý nový firmware obsahuje nějaký pokrok, ale zároveň znefunkčnění nějaké dobré funkce. Každý si musí zvolit priority a říct si kterou funkci potřebuje.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od visper »

BextrH píše:Maj to napsaný přímo v info TELNET OF
Když se dá telnet ON, tak jede. U těch předešlých verzí právě nereagovalo to vypínání. Pokud zkoušíme neoficiální fw a něco nejde, tak je to náš problém. Doufejme že v dalším ofiko už budou DVD zase ok.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Mám takoví pocit, že tím jak zlepšili přehrávání ISO, vyřadili přehrávání DVD. Jestli půjde jejich cesta tímto směrem, bude finální verze pouze pro určité lidi vyhovující. Nechce se mi totiž předělávat všechny filmy do ISO. Teď se přiznám, nevím co to je mkv, jestli je to ten imič DVD. Setkal jsem se s tím mkv až po pořízení AZ BOXU zde na foru. Takže předem omluva za mou nevědomost.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 905
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od BextrH »

Tak jsem zde spojoval různé věci mkv a ISO. Tak jsem se dočetl že mkv je jakoby kontejner s několika stream stopami a používá se na HD video MPG4. ISO je imič to je jasný. Dyštak mě někdo opravte, kdybych napsal blbost.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Připominky k chybám firmware a vylepšením AZ HD .

Příspěvek od VTronik »

BextrH píše:Po předbíhání na nejnovější firmware, jsem se nakonec vrátil k poslednímu zde zveřejněnému 3877, protože se nakonec ukázalo že verze nad 4000 nepustí VIDEO TS. Verze od 3886 do 4000 zase TS pustí, ale po cca 20 vteřinách začne kousat obraz a nestíhá načítat. Ve verzi 3877 jde video plinule. Takže zde budu jako ostatní zase brečet dál nad starou verzí, protože každý nový firmware obsahuje nějaký pokrok, ale zároveň znefunkčnění nějaké dobré funkce. Každý si musí zvolit priority a říct si kterou funkci potřebuje.
Myslím, že nemáš tak docela pravdu. Já bez problému přehrávám a přehrával jsem ts záznamy jak ve verzích pod 4000, tak nad 4000. Je pravda, že tam "kluci" něco dělají, protože registruji změny ve schopnostech přetáčet a přeskakovat v záznamu při přehrávání a přibyly i nové grafické prvky jako například symboly. Přesto mi nahrávání i přehrávání funguje na nových i starších nahrávkách. Týká se to interního HDD.
Možná jediný rozdíl co mám, je trvale zapnutý swap od Monkuse směrovaný také na interní HDD.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“