azbox-0.9.5306

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

romko1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2009, 14:46
Bydliště: Slovensko

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od romko1 »

merida7 píše: A skontroloval si si ci mas dost volneho miesta na HDD?
Jasnacka...cca. 350GB volneho miesta mam...


AzBOX HD Premium Fw: 0.9.5308 + WD10EADS + CAM modul SMIT Irdeto, OpenBox X810,FW:5,24, 85Al, zobrazovatko: Samsung LE40A656
Zuzzana Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 02 čer 2009, 22:41

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Zuzzana »

U mne dělá problémy,když je v obýváku 24 a víc stupňů (přes léto) přehřívání. Koupil jsem chladič pod notebook (napájení z USB) a mám klid a nahrávání v pohodě. Možná to pomůže. Zuzzana.


romko1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2009, 14:46
Bydliště: Slovensko

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od romko1 »

To nie je zly napad...mame v obyvacke cca. 24-25st... Teraz otazka na odbornikov tu na fore...co sa najviac prehrieva na AzBoxe?
Vdaka za odpoved.


AzBOX HD Premium Fw: 0.9.5308 + WD10EADS + CAM modul SMIT Irdeto, OpenBox X810,FW:5,24, 85Al, zobrazovatko: Samsung LE40A656
cicolably
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 29 čer 2009, 20:34

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od cicolably »

ja som odlepil tu čiernu somarinku z chladiča CPU položil som miesto toho ventilátor (mal som zvyšný 8cm z PC) obojstranná páska ho drží a napájanie 5V mám redukciu z napájania HDD,je to nejaký styche ultratichý na 5V ani nepočuť pri vypnutí Azboxu sa vypne tiež.
najteplejšie je asi Tunner , HDD a CPU samozrejme


Azbox HD Premium , FW RTi 1.6 , 1TB Samsung SpinPoint F2 32MB 5400ot./min. , SkyLink (HD) , Gital (CSlink) , motor SG2100 , Panasonic TX P42S10E
romko1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2009, 14:46
Bydliště: Slovensko

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od romko1 »

Zdravim,
tak zakupil som si CAM modul SMIT (modro-zeleny) FW.: 3.9.11m a len tma... Viete mi prosim poradit co robim zle?
(Mam skylink ICE kartu).
Vdaka za pomoc. :115:


AzBOX HD Premium Fw: 0.9.5308 + WD10EADS + CAM modul SMIT Irdeto, OpenBox X810,FW:5,24, 85Al, zobrazovatko: Samsung LE40A656
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hades »

Zle jsme urobili, že jsme si tento shit koupili. Kvalita obrazu, to musím uznat, je opravdu výborná. Ale:
- přepínání programů - tragická rychlost - ještě nikdy jsem neviděl něco tak pomalého, jako by tam bylo CPU tak 50 MHz.
- pohyb v menu - někdy ucházející, jindy porod
- nahrávání - 3x nahraje bez problémů, počtvrté tma
- Timeshift - přesně opačně - 1x funguje, 3x (na HD programech) se již nerozběhne
- přehrávání filmů z NB - jeden přehraje, 3x napíše "Nepodporováno" . Z USB disku tytéž filmy přehraje všechny.
- spotřeba ve stand by - jako by tento výrobek sponzoroval ČEZ. :51: :32:

Možná nejsem úplně objektivní, dneska mě AZBox opět opravdu nasral.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hades »

Pouze pro úplnost ještě doplňuji další problém, který se u mě projevil na tomto FW:

- některé filmy (většinou avi stažené v poslední době) AZBox ukončí cca 10-15 minut před skutečným koncem filmu a navíc u nich není plně synchronní obraz a zvuk. VLC v PC tytéž filmy přehráva úplně v pohodě.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od paleaaro »

hades píše:Pouze pro úplnost ještě doplňuji další problém, který se u mě projevil na tomto FW:
- některé filmy (většinou avi stažené v poslední době) AZBox ukončí cca 10-15 minut před skutečným koncem filmu a navíc u nich není plně synchronní obraz a zvuk. VLC v PC tytéž filmy přehráva úplně v pohodě.
suhlasim...


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
Uživatelský avatar
Stevo102
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 278
Registrován: 29 led 2010, 10:55
Bydliště: Banská Bystrica

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Stevo102 »

hades píše:Zle jsme urobili, že jsme si tento shit koupili. Kvalita obrazu, to musím uznat, je opravdu výborná. Ale:
- přepínání programů - tragická rychlost - ještě nikdy jsem neviděl něco tak pomalého, jako by tam bylo CPU tak 50 MHz.
- pohyb v menu - někdy ucházející, jindy porod
- nahrávání - 3x nahraje bez problémů, počtvrté tma
- Timeshift - přesně opačně - 1x funguje, 3x (na HD programech) se již nerozběhne
- přehrávání filmů z NB - jeden přehraje, 3x napíše "Nepodporováno" . Z USB disku tytéž filmy přehraje všechny.
- spotřeba ve stand by - jako by tento výrobek sponzoroval ČEZ. :51: :32:

Možná nejsem úplně objektivní, dneska mě AZBox opět opravdu nasral.
Daj tam poslednú enigmu GIT z 24.8.11 a takéto problémi tam niesú, mediacenter prehrá takmer všetko (vrátane mkv aj s vysokým datovým tokom) nahrávanie úplne bez problémov a kludne naraz aj 4 programi a prepínanie programov to sa nedá ani porovnať s ofico fw. Spotreba ma dáko netrápi ale tiež je vyššia a timeshift nepoužívam takže neviem. Čo sa týka CAM, funguje čo len chceš CCcam, Oscam... A hlavne to nemrzne niekolko krát za deň.


AZBox HD Premium, HDD Seagate barracuda 500GB 7200 rpm, CCcam 2.1.3 (Skylink), 3xTwinLNB + diseqc 4in1 - 19,2E 23,5E a 1W, Enigma 2 RTi Core v 1.7.0
Jirka 76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 122
Registrován: 09 led 2009, 13:46

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Jirka 76 »

hades píše:Zle jsme urobili, že jsme si tento shit koupili. Kvalita obrazu, to musím uznat, je opravdu výborná. Ale:
- přepínání programů - tragická rychlost - ještě nikdy jsem neviděl něco tak pomalého, jako by tam bylo CPU tak 50 MHz.
- pohyb v menu - někdy ucházející, jindy porod
- nahrávání - 3x nahraje bez problémů, počtvrté tma
- Timeshift - přesně opačně - 1x funguje, 3x (na HD programech) se již nerozběhne
- přehrávání filmů z NB - jeden přehraje, 3x napíše "Nepodporováno" . Z USB disku tytéž filmy přehraje všechny.
- spotřeba ve stand by - jako by tento výrobek sponzoroval ČEZ. :51: :32:

Možná nejsem úplně objektivní, dneska mě AZBox opět opravdu nasral.

Divím se, že tento článek ještě někdo nesmazal, protože článků podobně napsaných jsem tady na poslední rok napsal nespočet a vždy nejpozději do druhého dne je někdo smazal. Jenže co mě zase sere je to, že oficiální fw je 0.9.5309 a ne 1.0.xxxx jak by se slušelo na něco, co je přes dva roky staré, normální bota na zákazníky. Premium, nikdy nebylo dvoutunerové, taky bota, kdybych toto věděl, tak to vůbec nekupuju. Osobně to mám již 6 měsíců po záruce, HDMI konektor je nefunkční (obraz kostkuje a zrní).
Opravdu nejhorší krám co jsem si moh domů dotáhnout.


AZBox HD Premium fw.: E2 PLI 2.1 + Vali HD flex , GREEN WD10EADS 1TB 32MB, Ferguson ARIVA 220HD combo, Dreambox DM500s
SAMSUNG UE46B6000
jc.jaroslav
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: 20 úno 2009, 18:58

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od jc.jaroslav »

Stevo102 píše:
Daj tam poslednú enigmu GIT z 24.8.11 a takéto problémi tam niesú, mediacenter prehrá takmer všetko (vrátane mkv aj s vysokým datovým tokom) nahrávanie úplne bez problémov a kludne naraz aj 4 programi a prepínanie programov to sa nedá ani porovnať s ofico fw. Spotreba ma dáko netrápi ale tiež je vyššia a timeshift nepoužívam takže neviem. Čo sa týka CAM, funguje čo len chceš CCcam, Oscam... A hlavne to nemrzne niekolko krát za deň.

A už tam fungují CI moduly ? - Mám irdeto CS link kartu.


AZ BOX HD ELITE, SKYLINK ICE Irdeto, 4*LNB 23.5E, 19.5E,13E,1W
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hades »

Těším se, až bude Enigma v použitelném stavu pro rodinné použití. AZBox mám jako hlavní přijímač v obyváku, tj. je pro celou rodinu. Já bych si s Enigmou asi poradil, ale manželka a děti ne. Zatím si myslím, že Enigma je už pro nadšence funkční, pro rodinné použití ještě dlouho ne. Dále si mi zdá, že je až příliš mnoho přijímačů, kteřé přechod na Enigmu nepřežijí. Pokud nebude postup "blbuvzdorný" asi do ní nepůjdu. Návíc jsou stálé problémy se zvukem. A pokud jde o CI slot jsem skeptický. Enigma pro AZBox vychází z DM 800 a ten myslím CI slot nemá. A nový AZBox ME CI slot taky nemá, takže vývojáře nic netlačí. Já spíše čekám na oficiální NEUTRINO, které poběží na stejných driverech jako Enigma.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
balon Great Britain
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 12 led 2010, 11:57

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od balon »

já myslím že je to jenom o tom to zkusit, taky mám Azbox jako hlavní příjmač v obýváku a manželku která neholduje učení se novému ovládání příjmače :31: , ale Enigmu tam mám nyní asi 3 měsíce a nikdo v rodině by nechtěl abych do příjmače opět nahrál orig firm. Někdo určitě řekne že má přesně obrácenou zkušenost, ale já myslím že je to jenom o zvyku. ICE karta funguje bez modulu, tak ho nepoužívám. :)


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“