azbox-0.9.5306

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

chachy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 23 led 2010, 17:51

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od chachy »

Pri prehravani .mkv ze sitoveho disku se mi to seka vic nez s predchazejicim firmawarem. Dela to taky nekomu? Mam pridano do skriptu toto snice -v SDecoderServer DStar -5, coz mi u predchoziho firmware znacne pomohlo. Pak sli i mkv se 720p, ale ted se mi trochu sekaji.

Poradi nekdo?
dik


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od visper »

Tak toto je asi první fw s kterým mám vážnější problém. Zůstává mi viset na loading. Po několika pokusech naběhne, ale nevidí interní disk. Pravděpodobně se ho pokouší namountovat dřív než je připraven. Semtam někdy se chytne a potom už jede dobře. Musel jsem se vrátit na 5305, tam je vše OK. Má někdo podobný problém s diskem Pipeline 500 GB?


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
johnyhol
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 27 lis 2010, 17:58

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od johnyhol »

visper píše:Tak toto je asi první fw s kterým mám vážnější problém. Zůstává mi viset na loading. Po několika pokusech naběhne, ale nevidí interní disk. Pravděpodobně se ho pokouší namountovat dřív než je připraven. Semtam někdy se chytne a potom už jede dobře. Musel jsem se vrátit na 5305, tam je vše OK. Má někdo podobný problém s diskem Pipeline 500 GB?
Mám Pipeline 1TB a vše funguje jak má,teda myslím.Zatím jsem problém s diskem nezaznamenal(jinak už by žena řvala že nemůže něco nahrát nebo přehrát :D )


VU+ UNO (BH 1.7.9), scam 3.60
AZBOX HD Elite (E2 OpenRSI 3.0 - poslední), CCcam_2.3.0
NAS Netgear Stora 2x 1TB
1x karta Skylink
1x karta UPC/freesat
SG2100 USALS+Parabola 85''+multiswitch
1x TV Thomson 55cm 4:3
1x TV PHILIPS 82cm 16:9
Uživatelský avatar
JIKARU Wales
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 254
Registrován: 14 kvě 2010, 21:46
Bydliště: Všude zdejší...
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od JIKARU »

Potvrzuje, zatim vse OK :87:
johnyhol píše:
visper píše:Tak toto je asi první fw s kterým mám vážnější problém. Zůstává mi viset na loading. Po několika pokusech naběhne, ale nevidí interní disk. Pravděpodobně se ho pokouší namountovat dřív než je připraven. Semtam někdy se chytne a potom už jede dobře. Musel jsem se vrátit na 5305, tam je vše OK. Má někdo podobný problém s diskem Pipeline 500 GB?
Mám Pipeline 1TB a vše funguje jak má,teda myslím.Zatím jsem problém s diskem nezaznamenal(jinak už by žena řvala že nemůže něco nahrát nebo přehrát :D )


Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05;
Vu+ DUOO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04;
Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Bárt »

visper píše:Tak toto je asi první fw s kterým mám vážnější problém. Zůstává mi viset na loading. Po několika pokusech naběhne, ale nevidí interní disk. Pravděpodobně se ho pokouší namountovat dřív než je připraven. Semtam někdy se chytne a potom už jede dobře. Musel jsem se vrátit na 5305, tam je vše OK. Má někdo podobný problém s diskem Pipeline 500 GB?
Také mám interní disk 1TB a bez problému. :87:


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
Uživatelský avatar
johnyhol
Nováček
Nováček
Příspěvky: 105
Registrován: 27 lis 2010, 17:58

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od johnyhol »

johnyhol píše:Chlapi díky moc,už je čistej jako alabastr a vypadá to že všechno maká! :87: Jenom mi při nahrávání fw pořád bliká obraz a přeskakujou barvy,ale jenom než to skočí do provozního režimu,pak už je to ok.(na druhým boxu mi to nedělá-normální Premium) Nevím jestli to dělá i přes HDMI,bohužel nemůžu vyzkoušet,mám to přes SCART.Už jste se s tím setkali?
Ještě jednou otravuju,setkal se s tím někdo?Box jsem koupil starší,tak nevím co to znamená?


VU+ UNO (BH 1.7.9), scam 3.60
AZBOX HD Elite (E2 OpenRSI 3.0 - poslední), CCcam_2.3.0
NAS Netgear Stora 2x 1TB
1x karta Skylink
1x karta UPC/freesat
SG2100 USALS+Parabola 85''+multiswitch
1x TV Thomson 55cm 4:3
1x TV PHILIPS 82cm 16:9
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hades »

Chci se zeptat, jaké máte na tomto FW zkušenosti s přehráváním filmů? Mám zatím 4890 a se satelitní části jsem spokojen. Bohužel mediaplayer dělá psí kusy. Většinu filmů z HDD netboku nedokáže přehrát (nepodporováno), jiné i s větším bitrate jedou v pohodě. Pokud je přehraji na USB flasku, jdou přehrát v AZBoxu téměř všechny. U některých novějších MKVček nejde zvuk (DTS i ACC). Největší problémy mám s přetáčením. Dozadu nelze vůbec (nepodporováno), ale cca u poloviny filmů nelze ani dopředu (AVI obsah nepodporuje trick mode). Na TV (viz popis) je možno stejné filmy bez problémů přetáčet dopředu i dozadu, na PC rovněž.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
hihihi3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 54
Registrován: 05 srp 2009, 22:01

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hihihi3 »

hades píše:Chci se zeptat, jaké máte na tomto FW zkušenosti s přehráváním filmů? Mám zatím 4890 a se satelitní části jsem spokojen. Bohužel mediaplayer dělá psí kusy. Většinu filmů z HDD netboku nedokáže přehrát (nepodporováno), jiné i s větším bitrate jedou v pohodě. Pokud je přehraji na USB flasku, jdou přehrát v AZBoxu téměř všechny. U některých novějších MKVček nejde zvuk (DTS i ACC). Největší problémy mám s přetáčením. Dozadu nelze vůbec (nepodporováno), ale cca u poloviny filmů nelze ani dopředu (AVI obsah nepodporuje trick mode). Na TV (viz popis) je možno stejné filmy bez problémů přetáčet dopředu i dozadu, na PC rovněž.
U mne 5306 zadny problem, nikdy zasek v pretaceni tam ani zpet...mediaplayer se mi ale nesekal v zadnem fw.


Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Bárt »

hades píše:Chci se zeptat, jaké máte na tomto FW zkušenosti s přehráváním filmů? Mám zatím 4890 a se satelitní části jsem spokojen. Bohužel mediaplayer dělá psí kusy. Většinu filmů z HDD netboku nedokáže přehrát (nepodporováno), jiné i s větším bitrate jedou v pohodě. Pokud je přehraji na USB flasku, jdou přehrát v AZBoxu téměř všechny. U některých novějších MKVček nejde zvuk (DTS i ACC). Největší problémy mám s přetáčením. Dozadu nelze vůbec (nepodporováno), ale cca u poloviny filmů nelze ani dopředu (AVI obsah nepodporuje trick mode). Na TV (viz popis) je možno stejné filmy bez problémů přetáčet dopředu i dozadu, na PC rovněž.
Tak si nahoď tento FW. , je dobrý. Taky používám hlavně satelit, nahrávání a přehrávání. Tento FW má navíc záložky při přehrávání a přetáčí nahrávky normálně všemi směry.


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od hades »

Díky za info, asi brzy změním FW. Jen pro upřesnění, s nahrávkami v AZBoxu problém nemám, tyto vždy přehrávám v malém menu a jde bez problémů přetáčet dopředu i dozadu. Výše uvedené problémy mám s filmy staženými z netu. A využití mediaplayeru je u mne cca 1:10 ve prospěch přehrávání hotových filmů z netu.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Bárt »

hades píše:Díky za info, asi brzy změním FW. Jen pro upřesnění, s nahrávkami v AZBoxu problém nemám, tyto vždy přehrávám v malém menu a jde bez problémů přetáčet dopředu i dozadu. Výše uvedené problémy mám s filmy staženými z netu. A využití mediaplayeru je u mne cca 1:10 ve prospěch přehrávání hotových filmů z netu.
Ano, ve starších FW jsem měl stejný problém se staženými filmy a jejich přetáčením, tady to funguje dobře.


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
Uživatelský avatar
VraKo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 218
Registrován: 14 říj 2009, 20:56

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od VraKo »

Zaznamenal jsem, že v tomto fw. nejde smazat nastavená rezervace nahrávání nebo přehrávání. Máte někdo taky takovou zkušenost ?


AZBox HD Premium - Enigma2 - OSCam/Mgcamd/CCcam
camaar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 dub 2009, 08:42

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od camaar »

VraKo píše:Zaznamenal jsem, že v tomto fw. nejde smazat nastavená rezervace nahrávání nebo přehrávání. Máte někdo taky takovou zkušenost ?
U me bylo mazani "prvni" akce s timto fw a hned vynucoval vzdy restart tak jsem zpet na 4890


adnedz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 28 bře 2011, 19:23

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od adnedz »

VraKo píše:Zaznamenal jsem, že v tomto fw. nejde smazat nastavená rezervace nahrávání nebo přehrávání. Máte někdo taky takovou zkušenost ?
Tento bug jsem pozoroval na posledních třech verzích (5304, 5305 a 5306). Pokud chcete položku smazat, otevřete ji a změňte čas startu nahrávky na nějaký současný nebo uplynulý termín. Pak potvrďte a na otázku "Chcete nahrávat?" klikněte "Ne". Položka by měla zmizet.


Kdysi AZBox HD Premium combo DVB-T/DVB-S-S2, 0.9.5402, Seagate Pipeline 500GB (nyní již jen úložiště)
Icecrypt STC6000HDPVR combo DVB-T-T2/DVB-S-S2, fw v2.11.57, WD 500GB
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5306

Příspěvek od Bárt »

adnedz píše:
VraKo píše:Zaznamenal jsem, že v tomto fw. nejde smazat nastavená rezervace nahrávání nebo přehrávání. Máte někdo taky takovou zkušenost ?
Tento bug jsem pozoroval na posledních třech verzích (5304, 5305 a 5306). Pokud chcete položku smazat, otevřete ji a změňte čas startu nahrávky na nějaký současný nebo uplynulý termín. Pak potvrďte a na otázku "Chcete nahrávat?" klikněte "Ne". Položka by měla zmizet.
Tak to nechápu, mě rušení nahrávky z menu EPG jde normálně a ze seznamu rezervovaných k nahrávání také a navíc používám hardverovou akceleraci již pěkně dlouho a neměl jsem s tím problém. :12:


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“