azbox-0.9.5308-patch.bin

Odkaz na stažení Firmware a Diskuze k firmware.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od Bond »

ShaMan píše:
Bond píše:
Bárt píše:Nejde mi Youtube , něco tam změnily, nemáte někdo řešení? :89:
Potvrdzujem, prestalo fungovat Youtube, vyhodi hlasku:"This video is not found could be blocked by Youtube filter."
Yutube změnilo API , nefunguje hodně přijímačů , asi se objeví oprava časem...
Ahojte uz niekto vyriesil problem s Youtube, alebo sa rovno caka na novy firmware?


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od Bárt »

no taky čekám na fix, ale asi se nic moc neděje, tak asi už pujdu do E2 , co doporučujete otatní, vyplatí se přejít?


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od frcko73 »

si myslim,ze ano vyplati sa prejst na Enu.Ja osobne by som uz do ofika nesiel.


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
dublaha
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 07 čer 2010, 12:58

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od dublaha »

frcko73 píše:si myslim,ze ano vyplati sa prejst na Enu.Ja osobne by som uz do ofika nesiel.
Tiez skusam enigmu, ale asi sa vratim na oficialny, pretoze (okrem ineho) je nahravanie na Enigme uplne blbe. Alebo sa nic nenahra, alebo ak sa nahra tak sa to neda prehrat (len v PC), alebo ak sa aj da prehrat, tak je nahrata len jedna zvukova stopa. Cize zatial je enigma (aspon teda pre mna) v podstate nepouzitelna.

A vlastne cely AZbox je pre mna jedno velke sklamanie, kedze ani jeden firmware nie je plne funkcny (napr. timeshift nefunguje ani na Enigme ani na ofic.).
Uz dalej nevladzem bojovat a preto viewtopic.php?f=93&t=8267.


nw.hori
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 24 led 2010, 19:06

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od nw.hori »

dublaha píše:
frcko73 píše:si myslim,ze ano vyplati sa prejst na Enu.Ja osobne by som uz do ofika nesiel.
Tiez skusam enigmu, ale asi sa vratim na oficialny, pretoze (okrem ineho) je nahravanie na Enigme uplne blbe. Alebo sa nic nenahra, alebo ak sa nahra tak sa to neda prehrat (len v PC), alebo ak sa aj da prehrat, tak je nahrata len jedna zvukova stopa. Cize zatial je enigma (aspon teda pre mna) v podstate nepouzitelna.

A vlastne cely AZbox je pre mna jedno velke sklamanie, kedze ani jeden firmware nie je plne funkcny (napr. timeshift nefunguje ani na Enigme ani na ofic.).
Uz dalej nevladzem bojovat a preto viewtopic.php?f=93&t=8267.
Já to vzdal už dávno :-) mám ho hozený ve skříni a jestli ho někdo chce na hraní tak mu ho za nějakou symbolickou cenu střelím (nw.hori@gmail.com)


Uživatelský avatar
vladino001
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 22 črc 2010, 21:59

Re: azbox-0.9.5308-patch.bin

Příspěvek od vladino001 »

Neviem prečo vam nejde nahravanie ale ja som s E2 uplne spokojny na offiko fw už určite nepojdem E2 ma ovela viacej vyhod.
Nahravanie mi ide uplne v pohode nahravam po sieti rovno do booka a všetko vždy išlo prehrať, prehravanie nahravok a celkovo filmov a mp3 z booka ide taktiež v pohode.
Jedinne 2 veci čo ma trochu seru je EPG na niektorych programoch neuplne ale ovela lepšie ako u 4890 a stream blbne zvuk ale to prežijem....
mam to ako server a pri reštarte clienti rychlejšie nabiehaju dokonca pri soft restarte ani nevypadnu :87: čiže možem sa hrat a nikomu to neprekaža v domacnosti :-)
ja vidim v E2 iba pozitíva :106:


AZbox HD Elite OpenRSI - OpenPLI 2.1 with kernel 2.6
19,2 a 23,5 , Skylink ICE , Oscam 1.20 build 7365 CardServer
AB IPBox 9900HD , AB IPBox 55HD , AB Cryptobox 400HD ,AB Cryptobox 500HD, Ferguson Ariva 200
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Firmware - AzBox HD“