Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Vše kolem HDD a flash disky pro Dreamsky.
Odpovědět
LuSo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 pro 2008, 18:35

Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Příspěvek od LuSo »

Mozno niekomu pomoze moja cerstva skusenost. Mal som najskor obycajny USB kluc, nedalo sa nan nic nahravat. Na zaklade velmi pozitivnych recenzii som si kupil kluc a-data pd7 vista 16GB. Naformatoval som ho na na FAT32. Napriek recenziam, z mojho Dreamsky 7500 nebol schopny takmer nic nahrat (ani priamo, ani cez timer), vacsinou sa to hned na zaciatku zaseklo. Formatoval som aj v PC aj v prijimaci, ziaden rozdiel. Teraz som sa rozhodol ho naformatovat na NTFS a zda sa, ze to pomohlo. Pocas rychleho testovania mi sli priamo nahravat vsetky programy, timer som zatial neskusal. Formatovanie na NTFS mi vsak Windows XP SP2 nepovolil. Musel som to spravit na inom PC, kde bol SP3. Navod na NTFS formatovanie sa lahko da najst na webe.


Dreamsky 7500, FW 2.20, Astra 23,5, Skylink
jann
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 26 dub 2009, 13:34

Re: Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Příspěvek od jann »

mam 7500, preformatoval som 4GB KLUC na ntfs.a sekne to aj tak . neviete nahodov niekto ci nemusi mat usb vedsiu pamet,alebo inny typ,/mam kingston.

Zazálohuj setting nahod vše do továrního nastavení a proskenuj jen pár programů poté odzkoušej nahrávat.Pokud bude vše OK je problém někde v settingu nebo ve tvém nastavení.


vlado.ucho
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: 19 dub 2009, 19:02
Bydliště: Trnava

Re: Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Příspěvek od vlado.ucho »

Občas sa stáva že ak máš prijímač zapnutý a v prevádzke a vtedy tam zasunieš USB klúč, tak ti ho neakceptuje.Skús ho vypnúť zo siete a vtedy zasuň klúč.Ďalšia možnosť je, že ho budeš musieť naformátovať v počítači na FAT 32,skús a napíš.Myslím si, že na kapacite a výrobcovi klúča nezáleží,ja som mal na nahrávanie 4 Gb,aj 8 Gb,šlapali bez problémov.


nejaké sat.prijímače,Octagon SF-918-HD-PVR-Ferguson Ariva-200-HD-PVR- ,Dreamsky DSR-7000-7500,motor Digi power SG-2100A,alu.parabola 90 cm, Titanium LNB-0,2 dB-kopa iných plechových škatúľ..Od Turksatu po Hispasat, ak chcem, aj ďalej.
joe75
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 30 pro 2008, 22:26

Re: Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Příspěvek od joe75 »

Ja mam zas iny problem s nahravanim. Ked nahravam nejaky program obraz seka, no pri prehravani je vsetko OK. Cim to moze byt?
Flashdisk ma zapis 8 MB citanie 13 MB.

:115:


saza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2009, 07:51

Re: Moja skusenost s USB klucom a nahravanim

Příspěvek od saza »

používám usb hdd western digital 320GB format ntfs a nic se neseká, takže problém bude ve flashce. zkus použít s rychlejším zápisem.


Odpovědět

Zpět na „HDD a flash disky pro Dreamsky“