Ariva 250 combo

Nastavení a diskuze kolem tohoto modelu.
Odpovědět
Montek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2011, 16:57

Ariva 250 combo

Příspěvek od Montek »

Ahoj,jak se zapíná emu na tomhle stroji-musí svítit zelená či červená ledka?(popřípadě jak se zapíná..)Mám tohle nahrané : A250Combo_20130107_1.21B6_patch.zip a pak nevím co je to:v TV system- Emm U, Emm S, Emm G, a jak naladit na Eutelsat 10E PLTV?Zkoušel jsem už snad vše,nebyl by jednoduchý a srorumitelný návod.díky... :roll:


dj.paja
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 14 zář 2012, 18:38

Re: Ariva 250 combo

Příspěvek od dj.paja »

Montek píše:Ahoj,jak se zapíná emu na tomhle stroji-musí svítit zelená či červená ledka?(popřípadě jak se zapíná..)Mám tohle nahrané : A250Combo_20130107_1.21B6_patch.zip a pak nevím co je to:v TV system- Emm U, Emm S, Emm G, a jak naladit na Eutelsat 10E PLTV?Zkoušel jsem už snad vše,nebyl by jednoduchý a srorumitelný návod.díky... :roll:
Zdar . poslu ti odkaz na lepsi setting . stahni a pres usb nahraj. umiíš? . tato verze je ok . pltv odkoduje automaticky. je prilozen key.db. instalujes a hotovo. vse frci jak ma. co se tyce emuu staci dat zapnuto Emm U, Emm S, Emm G,tyto pozainej take . pak vypni i kolebkovym vypinacem vzadu .a pak ok . prikladam setting kdyby neco ma adressa dj.paja2006@seznam.cz
http://www.uloz.to/xtECR78/setting-a250 ... 6p-zip-rar


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Ferguson HD“