EMU - USB instalace

Stáhni Emu Plugin.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
serubk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10 kvě 2009, 18:47

EMU - USB instalace

Příspěvek od serubk »

20.1. zde bylo několik příspěvků k nainstalování emulace pomocí USB, pomocí souborů OneStep-EMU.plugin a plugins.lst. Na svůj AzBox HD Elite s fw 0.9.2032 jsem se pokusil tyto soubory nainstalovat, avšak bezvýsledně. AzBox neakceptuje soubor plugins.lst. Je vůbec nějaká možnost, jak nainstalovat přes USB emulaci do fw 0.9.2032, příp. které fw možnost instalace přes USB umožňuje a jak?


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: EMU - USB instalace

Příspěvek od grantec »

azbox akceptuje plugins.lst .
Home 3 , OK, add plugins , vyber USB a mozes instalovat .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
serubk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10 kvě 2009, 18:47

Re: EMU - USB instalace

Příspěvek od serubk »

To vím, ale - jak uvádím výše - AZBox s verzí 2032 soubor plugins.lst nebere. Zkoušel jsem namátkově staré verze a uspěl jsem u 1120. Tam se natáhly incubusCamd, gCam a MultiCAS a poslední dva rozkódovaly programy. Nicméně emulace nic moc. Závěr tedy vypadá tak, že do současných verzí nelze přes USB Flashdisk nainstalovat emulátory. Byl bych velice rád, kdybych se mýlil.


formis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 86
Registrován: 20 dub 2009, 20:41

Re: EMU - USB instalace

Příspěvek od formis »

serubk píše:To vím, ale - jak uvádím výše - AZBox s verzí 2032 soubor plugins.lst nebere. Zkoušel jsem namátkově staré verze a uspěl jsem u 1120. Tam se natáhly incubusCamd, gCam a MultiCAS a poslední dva rozkódovaly programy. Nicméně emulace nic moc. Závěr tedy vypadá tak, že do současných verzí nelze přes USB Flashdisk nainstalovat emulátory. Byl bych velice rád, kdybych se mýlil.
Mě to taky nejede, řeším to tak, že soubory kopíruju přes FTP do tmp.


Odpovědět

Zpět na „Emu pluginy“