AzBOX usb720 Bloker????

Rady a návody pro SD přijímače.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

AzBOX usb720 Bloker????

Příspěvek od JohnCenaWWE »

zdar hosi mam tento postup

Návod na použitie pre Blocker
AZBox má vyrážačky s cieľom chrániť svoje karty. Ale čo sú? Ako môžeme aktivovať / deaktivovať nich?
• Ako sa dostať menu blokátory '?
- Menu - Informácie - Informácie o karte - karta Data
• Aký je význam jednotlivých parametrov? Čo je to EMM? Prečo existuje niekoľko EMM je?
EMM-G: Ak sa tento parameter je OFF, znamená to, že bude blokovať blokátor všetkých EMM je určený ku kartám Všetci prevádzkovatelia '.
EMM-S: Ak sa tento parameter je OFF, znamená to, že bude blokovať blokátor všetkých EMM je určená do skupiny kariet, ktoré karty v užívaní patrí.
Ak chcete aktivovať / deaktivovať IRD dáta, pozor na "slávny" musí zapnúť všetky EMM-S, hoci len dočasne.
EMM-U: Ak sa tento parameter je OFF, znamená to, že bude blokovať blokátor všetkých EMM je určená na použitej karty a len to, že jeden.
SMART Blocker: Len nech prejdú niektoré typy EMM je (Keys EMM je), určených na aktualizáciu kľúča a bloku "škodlivý", EMM sa. Pre udržiavať ju aktivovať, musíte overiť, za nasledovných podmienok: EMM-G = ON; SMART Blocker = ON. Ak je téma EMM-G = OFF bude samozrejme kľúče nebude aktivovaný a karta nebude dostávať žiadne EMM-G!

Použitie
Pomocou konvenčné jazyk:
Aké sú rôzne typy EMM pre?
EMM-G = Aktualizácia kľúčov, posielať EMM škodlivý, a update karty ...
EMM-S = Aktualizácia skončí dňom úrovňou, EMM je zameraná na rôzne skupiny kariet (to nie je obvyklé problémy tu).
EMM-U = Povedzme, že ste stratili alebo našli karty, zmenu práv, ktoré môžete sledovať alebo zastaviť monitorovanie niektorých kanálov.
• Ako nastaviť?
EMM-G = ON, všetky EMM-G prejsť
EMM-S = ON, všetky EMM-S prejsť
EMM-U = ON, všetky EMM-U prejsť
SMART-blokátor = ON, ak je táto hodnota na filtri sa uskutočňuje medzi EMM-G nechať prejsť všetky EMM-G, ktoré obsahujú karty kľúče.

Aby sme to zhrnuli, praktických situáciách pre rôzne druhy používateľov:
a) Mám oficiálnu karta platí každý mesiac a rád by som sa pozerať na všetky kanály, ktoré mám právo.
EMM-G = ON / EMM-S = ON / EMM-U = ON / OFF = SMART Blocker
V tejto situácii AZBox čítačka chová sa ako by to bolo oficiálne.
b) Mám kartu MOSCA a chcem ho aktualizovať len kľúče a dátum tried, ja don'twant riskovať straty moja vizitka.
EMM-G = ON / EMM-S = ON / EMM-U = OFF / SMART Blocker = ON
V tomto prípade som sa nechal EMM ich otvoril. Až do dneška boli tieto druhy EMM nie je napadnutý, čo však neznamená, že sa to nestane (Ale je to veľmi ťažké). V mojom prípade som vždy nechať ho aktualizovať IRD dáta.
c) Mám kartu MOSCA a obávam sa, chcem blokovať všetky EMM je:
EMM-G = OFF / EMM-S = OFF / EMM-U = OFF / SMART Blocker = OFF
V tomto prípade je nastavenie aktívne Blocker je zbytočné, pretože to je filter nad EMM-G a tieto sú OFF, nenechajte nič prejsť, tak to nemá nič do filtra.

ale ten smart bloker sa neda ZAP stale je na VYP neviete co stym? :106:


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
Odpovědět

Zpět na „Rady a návody SD“