Instalacia interneho HDD- model Premium

Rady a návody pro majitele HD přijímače.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

camaar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 27 dub 2009, 08:42

Re: Instalacia interneho HDD- model Premium

Příspěvek od camaar »

Bárt píše: Mám obdobný problém, nastavení času v setings mi ukazuje správně a synchronizace přes net. Nahrávání mi jde , ale ne z EPG. Stokrát jsem zkontroloval nastavení hodin a jiných nastavení a na nic jsem nepřišel.
me take nenahrava ale u EPG tusim cim to je ... kdyz se podivam jak je program rezervovany tak je bez kanalu na kterem nahravat ... bohuzel me se nedari ani rozchodit ani nahravani ze stand by led sviti ale nevitvori se ani neprehratelny soubor :( (nema nekdo podobny problem ? - zatim jsem nemel moc casu testovat)


Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalacia interneho HDD- model Premium

Příspěvek od Bárt »

Tak jsem na to přišel, nahrává na HDD, ale je potřeba vypnout v nastavení časovač (zrušit HDD a dát reset ).Takže vlastně vypnete funkci časovač (time shift) a nahrává z EPG.
Chtělo by to opravit, je to chyba.


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
tesik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 11 kvě 2009, 20:35

Re: Instalacia interneho HDD- model Premium

Příspěvek od tesik »

Nahrávání ti funguje i ze Stand by módu? Mám Timeshift vypnutý a nenahrává mě to. Když vyberu program pře EPG a potom se podívám do seznamu rezervovsných tak tam chybí název kanálu. Box se v požadovaný čas vůbec neprobudí.
Bárt píše:Tak jsem na to přišel, nahrává na HDD, ale je potřeba vypnout v nastavení časovač (zrušit HDD a dát reset ).Takže vlastně vypnete funkci časovač (time shift) a nahrává z EPG.


AZ BOX HD Premium, HDD 2,5" 120GB,19,2+23,5
Uživatelský avatar
Bárt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 102
Registrován: 17 kvě 2009, 18:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalacia interneho HDD- model Premium

Příspěvek od Bárt »

tesik píše:Nahrávání ti funguje i ze Stand by módu? Mám Timeshift vypnutý a nenahrává mě to. Když vyberu program pře EPG a potom se podívám do seznamu rezervovsných tak tam chybí název kanálu. Box se v požadovaný čas vůbec neprobudí.
Bárt píše:Tak jsem na to přišel, nahrává na HDD, ale je potřeba vypnout v nastavení časovač (zrušit HDD a dát reset ).Takže vlastně vypnete funkci časovač (time shift) a nahrává z EPG.
Mě to funguje, probudil se mi ze Stand by módu a pak se zas se vypnul. Zkonrotroluj si nastanení času v položce nastavení. Mám nastavený čas přes internet + 1 hod a letní čas.
Testoval jsem to dnes několikrát a nahrává z EPG už i na USB, takže stačí opravdu zrušit timeshift, ale bylo by dobré aby fungovalo nahr. z EPG i s time shiftem .


Azbox Premium , fw 0.9.3877, hdd WD 1TB ,připojeno k síti, ppd Panasonic.
Odpovědět

Zpět na „Rady a návody HD“