fw 1.10.49

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

fw 1.10.49

Příspěvek od grantec »

Nova verzia fw 1.10.49 k stiahnutiu tu pre HDBOX 9200 :arrow: Tu klikni pre stiahnutie
Nova verzia fw 1.10.49 k stiahnutiu tu pre HDBOX 9300 :arrow: Tu klikni pre stiahnutie

Mcas a Xcam plugin pre tuto verziu sw :arrow: Tu klikni pre stiahnutie


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
mirny
Nováček
Nováček
Příspěvky: 95
Registrován: 14 črc 2010, 20:13
Bydliště: Mily Way
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od mirny »

kde si mozem najst changelogy?
nech si ich tu nemusim zakazdym pytat.


HD-BOX FS-9200 [Oscam #6426], Sky Star2, Sky Star HD2 USB CI [Hadu 0.1.2.6,
Vplug 2.4.6, Acamd 0.6.1.8] , Diablo2 Ipnosys 0.36, Gital/CW+UPC, Parabola 1:
90Fe + Stab HH-90, Parabola 2: 85Al, 5E-0,8W/1W-4/5W-12,5W. Duolabs CAS3
EmbreOnyx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 26 kvě 2010, 21:12

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od EmbreOnyx »

Zmena k dobremu kterou jsem zaznamenal - konecne jdou mazat i "nesmazatelne" nahravky

Jinak bez zaruky pridavam changelog k FW 1.10.49 k Octagonu 1018

--> Memory leak. problem fix.
--> ICON Menü Design adjustment (Short Cut Menu)
--> Series Recording improved
--> Series Recording icon add. to EPG [S]
--> Progress bar add. for User Data Format function
--> Menu - System Tools - Storage Manager :
--> Current Device : User .. pls. press OK for start format
--> Default timer setting value changed to Recording
--> New OSD Language add. : hebrew
--> PIP Service list sorting function add. (Red Button)
--> Diverse minor bugs fixed


HD-BOX 9200 FW 1.11.57-oscam 10367, Octagon 918 HD @ NEXT YE-2000 FW 109.53, Multibeam E-85, 3xLNB Chess Edition III 0.1dB, 1xQuad LNB 0,2dB, 1xLNB Head Digital 0.1dB, P.168-W V1, TV Samsung LE46B650, 1.0°W, 13.0°E, 19.2°E, 23.5°E, 28.2°E
djqixo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 28 kvě 2010, 13:25

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od djqixo »

Ked si nahram font: jamanta2.ttf a chcem ho spustit zamrzne hd box 9200.
S akym fontom mozem zvacsit pismo na tomto fw?
Cez xcam sa mi stale vyhadzuje hlaska: progrma zakodovany. Hlavne pri HBO HD!

Inak ostatne je ok, box sa zrychlil a aj prehravanie filmov z USB ide dobre.


HD BOX FS-9200 PVR
HD-BOX FS-7110 HD
Jsmiht
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2011, 16:49

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od Jsmiht »

djqixo píše:Ked si nahram font: jamanta2.ttf a chcem ho spustit zamrzne hd box 9200.
S akym fontom mozem zvacsit pismo na tomto fw?
Cez xcam sa mi stale vyhadzuje hlaska: progrma zakodovany. Hlavne pri HBO HD!

Inak ostatne je ok, box sa zrychlil a aj prehravanie filmov z USB ide dobre.
To je jedno aký font použiješ-ja som skúšal arial,tahomu,aj georgiu,jamantu-vobec sa nedá zmeniť užívatelský typ písma,teda aspoň mne to nešlo-a keďže som si už zvykol na velkosť a variantu písma-tento fw som tam mal len chvílu,a vrátil som sa na test verziu zo 6.2.Tam to ide v pohode-dokonca aj najnovší oscam 6970 static-mi ide s týmto testovacím fw uplne super....


OPENBOX S7 HD PVR L 1.54 fw test 6.2+OScam 6970 static
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od dempsey »

Jsmiht

Máš hdbox 9200 alebo 9300 ak sa tu tak aktívne vyjadruješ ? Ak nie tak buď tak láskavý a vyjadruj sa v tých vláknach ktoré sú aspoň trošku príbuzné k tomu čo vlastníš, prípadne iba k Tvojmu modelu


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Jsmiht
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2011, 16:49

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od Jsmiht »

dempsey píše:Jsmiht

Máš hdbox 9200 alebo 9300 ak sa tu tak aktívne vyjadruješ ? Ak nie tak buď tak láskavý a vyjadruj sa v tých vláknach ktoré sú aspoň trošku príbuzné k tomu čo vlastníš, prípadne iba k Tvojmu modelu
Tak toto som nepochopil-už príbuznejší príjmač ako openbox s7 a hdbox 9200 ani nemože byť-pretože to je to isté len v inej krabici-a mám v ňom nahratý fw z hdboxu-čiže podla mňa sa vyjadrujem k meritu veci-a dokonca čuduj sa svete som aj v správnej sekcii pre hd boxy 9200-o čo ti ide Dempsey?Napísal som snáď niečo zlé?Zavádzam niekoho?
Ale ak ti naozaj tak prekážam,a myslíš že píšem od veci,tak mi jednoducho zablokuj nick,a máš o dom ňa pokoj,ak ti ide len o to :?:


OPENBOX S7 HD PVR L 1.54 fw test 6.2+OScam 6970 static
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od dempsey »

Jasne že zavádzaš. To že sa dnes ešte stále dá do S7 nahrať fw pre hdbox neznamená že to tak bude navždy. Tým pádom môže byť zajtra všetko inak a Tvoj príspevok tu zostane - to spôsobí že niekto tu bude musieť vysvetľovať že to síce bolo tak ale už neni, pretože openy nemajú lokálnu podporu sk a cz -

Takže ak si myslíš že sú to identické prijímače tak sa mýliš. Ak chceš debatovať o openoch tak na tomto fóre len v sekcii pre rôzne sat prijímače, alebo na iných fórach ktoré sa nimi zaoberajú


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Jsmiht
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2011, 16:49

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od Jsmiht »

dempsey píše:Jasne že zavádzaš. To že sa dnes ešte stále dá do S7 nahrať fw pre hdbox neznamená že to tak bude navždy. Tým pádom môže byť zajtra všetko inak a Tvoj príspevok tu zostane - to spôsobí že niekto tu bude musieť vysvetľovať že to síce bolo tak ale už neni, pretože openy nemajú lokálnu podporu sk a cz -

Takže ak si myslíš že sú to identické prijímače tak sa mýliš. Ak chceš debatovať o openoch tak na tomto fóre len v sekcii pre rôzne sat prijímače, alebo na iných fórach ktoré sa nimi zaoberajú
O.K-mám tu 15 príspevkov-určite by to nebol nejaký problém v prípade nutnosti zmazať.
Zaujímavé že uzívatelia ktorí majú octagon ti nevadia(a to je jedno či má podporu cz/sk-tiež to nie je hdbox.
A posledné-pri registrácii na toto forum som v podpise mohol uviesť ako príjmač hdbox 9200(ktorý aj v príjmači vlastne mám)a tieto nezmyselné ataky z tvojej strany by vobec neboli,ale chcel som byť ferový a tak som napísal openbox,keďže sú tu aj majitelia octagonov,myslel som si že to nebude problém,ale zjavne sa nedokážeš preniesť,cez to že openboxy s7/8 aj napriek tomu že nemajú cz/sk podporu fungujú bez problémov (na rozdiel od hdboxov)Fw pre hdbox tam mám len kvoli 9 ročnej dcére.Naozaj nechápem tvoju aroganciu(ničím nepodloženú)a keďže si ma už zaradil do ,,správnej sekcie,, :D slubujem že toto je moj posledný príspevok na tomto fore-nebudem sa predsa nasilu tlačiť niekam kde ma vyhadzujú a nechcú....


OPENBOX S7 HD PVR L 1.54 fw test 6.2+OScam 6970 static
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od dempsey »

Ďakujem

PS: Octagoňáci mi tiež vadia a oni to vedia


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
djqixo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 28 kvě 2010, 13:25

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od djqixo »

Jsmiht píše:
dempsey píše:Jasne že zavádzaš. To že sa dnes ešte stále dá do S7 nahrať fw pre hdbox neznamená že to tak bude navždy. Tým pádom môže byť zajtra všetko inak a Tvoj príspevok tu zostane - to spôsobí že niekto tu bude musieť vysvetľovať že to síce bolo tak ale už neni, pretože openy nemajú lokálnu podporu sk a cz -

Takže ak si myslíš že sú to identické prijímače tak sa mýliš. Ak chceš debatovať o openoch tak na tomto fóre len v sekcii pre rôzne sat prijímače, alebo na iných fórach ktoré sa nimi zaoberajú
O.K-mám tu 15 príspevkov-určite by to nebol nejaký problém v prípade nutnosti zmazať.
Zaujímavé že uzívatelia ktorí majú octagon ti nevadia(a to je jedno či má podporu cz/sk-tiež to nie je hdbox.
A posledné-pri registrácii na toto forum som v podpise mohol uviesť ako príjmač hdbox 9200(ktorý aj v príjmači vlastne mám)a tieto nezmyselné ataky z tvojej strany by vobec neboli,ale chcel som byť ferový a tak som napísal openbox,keďže sú tu aj majitelia octagonov,myslel som si že to nebude problém,ale zjavne sa nedokážeš preniesť,cez to že openboxy s7/8 aj napriek tomu že nemajú cz/sk podporu fungujú bez problémov (na rozdiel od hdboxov)Fw pre hdbox tam mám len kvoli 9 ročnej dcére.Naozaj nechápem tvoju aroganciu(ničím nepodloženú)a keďže si ma už zaradil do ,,správnej sekcie,, :D slubujem že toto je moj posledný príspevok na tomto fore-nebudem sa predsa nasilu tlačiť niekam kde ma vyhadzujú a nechcú....
Je mi luto, ze ste sa kvoli mne povadili... No na moju otazku: S akym fontom mozem zvacsit pismo na tomto fw?
Je teda jedina odpoved vratit sa k starsiemu fw?
A k Xcamu: Cez xcam sa mi stale vyhadzuje hlaska: progrma zakodovany. Hlavne pri HBO HD!
Skusal som precistit aj cez cleaner. No nepomohlo to... Rada?

PS: dempsey - mozem to pisat sem alebo to supnem do diskusie?
Dakujem.


HD BOX FS-9200 PVR
HD-BOX FS-7110 HD
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od dempsey »

Kludne pokračuj. Ja som len pánovi s Openboxom vysvetlil ako sa tu má správať


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od grantec »

Problem s XcamClientom je popisany tu a aj riesenie. :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 826#p84826
stopni XcamClient a zmaz xcam.prio
Spusti XCamClient- on si ten subor vytvori znovu .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od grantec »

Problem s portaciou hdbox fw do openboxfw je umelo vytvoreny Openbox podporou - my len plnime ich zelanie. :D


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
fefe88
Nováček
Nováček
Příspěvky: 71
Registrován: 22 úno 2010, 14:17

Re: fw 1.10.49

Příspěvek od fefe88 »

Co sa tyka pouzitia Fontu v tomto fw, je to bug a mal by byt opraveny v dalsej verzii. Takze vydrz (mozno este tento tyzden by mal vyst novy fw) alebo sa vrat k starsiemu.
Inak opat po kratkom case nesedi EPG, ked pouzivam MENU v slovencine. Akonahle zmenim na cestinu, vidim, ako sa mi opravy na spravne EPG. Este som si povsimol, ze napr. na nemeckych kanaloch sa zas nezobrazuje korektne diakritika, namiesto toho mam @.
Konecne opravili v spravcovi suborov skok o viacej nahravok stlacenym tlacitka ->> :55:


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9200-9300 PVR“