Důležité 1.11.01

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

kajvet
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 08 led 2011, 11:43

Re: Důležité 1.11.01

Příspěvek od kajvet »

jerry píše:OK, takze oprava, instalacia z USB pri starte boxu je drzanie len jedneho tlacidla CH + a zapnutie koliskou. Mne sa to vsak nepodarilo ERR 0x92 - co by malo znacit, ze nenasiel na USB spravny subor ird. Zeby fortis-aci zmrsili identifikaciu boxu?
Stáhni si FW 1.07.83. a udělej to samé s nahráním, chybu to nehodí. Poté nainstaluj standardně nejnovější FW


jerry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2009, 22:10

Re: Důležité 1.11.01

Příspěvek od jerry »

grantec píše:a nebude to tym,ze zi mal prerobeny box na octagon ?
nie, hdbox 9200 a aj hdbox firmware.
co som si vsimol, tak po nahrati 1.11.01 - loader 0.e0 :) - preto to tipujem na chybne id v loader-i 1.11.01
kajvet píše:Stáhni si FW 1.07.83. a udělej to samé s nahráním, chybu to nehodí.
vdaka, ked budem pri boxe vyskusam ;) 1.07.83 ma prehratie loader-u?


farpablo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 22 led 2011, 22:12

Re: Důležité

Příspěvek od farpablo »

SuiVanOrton píše:Dneska jsem bohužel nainstaloval 1.11.01 a nešlo mi tam nainstalovat ani plugin (MCAS) ani seznam programů. Vůbec mi tam nejde nahrát starší fw. Zkoušel jsem tenhle postup, ale vůbec to nic neudělá, nahraje se to jako bych ty dvě tlačítka nedržel ....

tedka mám HD-BOX totálně kaput ... :51:



tulino píše:nepanikarte

Zmenit fw by sa malo dat pomocou USB
Box vypnut zadnym vypinacom, POTOM zapojit USB flash disk s FW ulozenym v hlavnom adresári. Na USB moze byt LEN JEDEN FW!
Potom stlacte na prednom paneli tlacidlo kanál + = "CH ^" a aj tlacidlo hlasitost + "v>" a sucasne pri stlacenych tlacidlach zapnite box vypinacom vzadu.
Ked box zobrazi spravu, ze firmware bol najdeny, potom mozete obe tlacidla pustit. Spusti sa instalacia FW.
a pri 9100 tam neni tlacitko hlasitosti????
a je to normalne uz mi to nacitava 1 hodku je tam napisane prosim cakajte pripravuje sa instalacia


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Důležité 1.11.01

Příspěvek od grantec »

1.11.01 bol stiahnuty, neviem,kde si ho vydoloval 13. novembra.
kedze nepises ani verziu boxu , tazko pomoct.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
jerry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2009, 22:10

Re: Důležité 1.11.01

Příspěvek od jerry »

no luck, nejde to cez usb. Pamata si niekto, ktory sw vedel menit id prijimaca? Chcel by som aspon pozriet, ci to nezbabrali v tom fw. Nakolko loader je (opravujem) 8.e0 (tak ukazuje v GUI), na prijimaci svieti pri startovanim tusim 1.21, coz je OK.


Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9200-9300 PVR“