fw 1.08.94 FAC

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
SuiVanOrton
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: 20 zář 2009, 14:49

Re: fw 1.08.94 FAC

Příspěvek od SuiVanOrton »

siso.tt píše:Nikoho netrapi ze pre 9105 je uz 7 dni novy FW 1.08.99 a pre starsie stroje napr. 9200 nic ?
Počítám že když je nová verze tohoto přístroje tak že to bude mít něco nového, třeba lepší procesor nebo tak něco a že tam bude možné dělat rychlejší úpravy než u starých verzí se starým hardwarem. Popravdě radši si nějaký ten týden počkám než aby vyšla další verze která bude neodladěná a místo aby to odstranilo chyby tak nějaké nové přidá. Mimochodem ... nový fw vycházej vždycky v úterý ne ? :mrgreen: :mrgreen:


HD-BOX 9200, karta Skylink (Irdeto výměna)
HDD Samsung Story Station Plus 1TB (připojeno přes eSata)
TV Panasonic TX-L42E30E
Uživatelský avatar
SuiVanOrton
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: 20 zář 2009, 14:49

Re: fw 1.08.94 FAC

Příspěvek od SuiVanOrton »

Mám na tomto fw problém že když hledám stanice na nových frekvencích - např. dneska TV Barrandov a Retro TV - tak se mi ztratí programy které jsem měl již nalazené (např. dneska všechny od cslinku - např. HBO, HBO2, AXN, Prima HD ...) Používám jak kartu cslink tak skylink. Nevíte co s tím, už se mi to stalo jednou ... to samé se taky stane pokud nahrávám nový MCAS, taky se ztratí programy od cslinku. Help ?


HD-BOX 9200, karta Skylink (Irdeto výměna)
HDD Samsung Story Station Plus 1TB (připojeno přes eSata)
TV Panasonic TX-L42E30E
satcentrum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 18 dub 2011, 23:33

Re: fw 1.08.94 FAC

Příspěvek od satcentrum »

To nie je chyba fw, ale tieto stanice uz nevysielaju na starej frekvencii 11797H. Nova frekvencia je:
11,895 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK


Uživatelský avatar
SuiVanOrton
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: 20 zář 2009, 14:49

Re: fw 1.08.94 FAC

Příspěvek od SuiVanOrton »

Jj to mluvíš o tom Barrandovu a Retro TV, ale já když jsem vyhledal tyto programy na této nové frekvenci tak se mi ze seznamu ztratili všechny stanice cslin (hbo, hbo2, sport2, prima hd, axn, axn crime, axn scifi atd.) a musel jsem si je znova všechny naladit ... to je ten problém ...


HD-BOX 9200, karta Skylink (Irdeto výměna)
HDD Samsung Story Station Plus 1TB (připojeno přes eSata)
TV Panasonic TX-L42E30E
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9200-9300 PVR“