fw 1.09.35

Odkaz na firmware a diskuze k firmware.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od grantec »

recovery potrebuje korektny COM port v PC. zabezpec si riadny OCM port,aleob s tym chod ku kamosovi so starym PC. Tam ti vsetko pojde.
Chybajuci factory reset nieje pricinou problemu .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
7andy7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 24 led 2010, 11:53

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od 7andy7 »

Usb to serial, ktory pouzivam je ok, instaloval som s nim predtym maxiboot,
este som skusil HDBClean, ktory mi zbehol ok, na displayi napisalo COMPLETED....

Vopred velmi pekne dakujem za akukolvek radu,
Andy


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od grantec »

je to ozaj len zlym nastavenim . 100x slo ale 101. krat nejde. Nastav si COM port na pC, vypni firewal a pouzi opat aaf recovery. Nesedi len komunikacia PC -sat. Ked si pisal,ze ti spadol AAF recovery - tak ina chyba to nieje. Neries ze v jednej aplikacii to ide a v druhej nie. Ries pocitac.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Jerry973
Nováček
Nováček
Příspěvky: 198
Registrován: 15 pro 2009, 22:10
Bydliště: Slovensko-Zapad

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od Jerry973 »

Podla mna mas nastavenu zlu rychlost komunikacie ... 115200 ma byt myslim spravna, ak nie, skus 9600 .. Toto robilo podobne aj mne, ale chyba bola len v komunikacnej rychlosti.

inak FW velmi vydareny, aspon doteraz som nezaregistroval ziaden problem. Vymazavat nahravky ide aj po dlhsom case behu pristroja, prvy program mam TA3, cize neriesim.


HD-BOX 9200
7andy7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: 24 led 2010, 11:53

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od 7andy7 »

ja lama.... predtym som robil vsetko z Win 7 32-bit, pred mesiacom som si reinstalol NB na 64-bit a na tom padal AAF recovery.... :-) cize Windows XP Mode, instalacia ovladaca na USB-to-serial, attach USB to serial do XP mode, AAF recovery na Atevio 7000, zmena reseller ID, flash 1.09.35, nastvenie systemu, restore zalohy Service data, Restore zalohy var, a HD-BOX fici!!!

Dakujem autorom predchodzich prispevkov za nakopnutie!

Andy


exhornik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 25 kvě 2009, 22:10

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od exhornik »

Zdravim,

tak jsem taky zkusil prubnout fw 1.09.35. Prechod v celku bez probolemu (nepouzival jsem clean pres RS232). Protoze se verze FDU nemenila, tak jsem ani neprovadel znovunaskenovani kanalu. Pouze jsem pres FTP smazal obsah var a provedl tovarko. Nasledne jsem provedl upgrade a znovu tovarko. Pote jsem obnovil ze zalohy kanaly - vse OK az na to, ze se neobnovilo nastaveni tuneru - zustalo pruchozi namisto oddelene - jinak kanaly bez problemu obnoveny.

Problem nastal az se SW pluginem. Zde se musim pridat k Old Masterovi, ktery zminoval problemy s mcas. Nasledne jsem testoval xcam proti newcs - verze z 14.7. nepouzitelna - prodlevy pri prepinani v radu minut. Dnes jsem testoval i novou verzi od Dempseyho - je to lepsi, ale nahodne se take vyskytuje velka prodleva pri prepinani kanalu ! (nevim, mozna zpusobeno tim, ze pouzivam dva servery - jeden lokalni a jeden vzdaleny - kupodivu si sverepe stale vybiral ten vzdaleny - nechapu proc, lokalni vybral az pri preruseni spojeni na vzdaleny a jakmile jsem spojeni obnovil opet zacal pouzivat vzdaleny server)

Prestoze uz dlouhou dobu pouzivam xcam (jednodussi konfigurace), tak jsem oprasil znalosti a starou konfiguraci oscamu. Stahl jsem si nejnovejsi stabilni verzi 1.10.5888 a k binarce prihodil puvodni konfiguraky. Oscam se nerozjel a hlasil, ze nepoznal verzi API (ku..a proc se v nem tak radi vrtaj !!! :-)). Tak jsem zkusil stahnout novejsi konfiguraky - posledni jsem na foru nasel od verze 1.00.5461 z 22.6.2011 - upravil jsem je pro svoje prostredi s svete div se - oscam nabehl. Uz na to koukam cca hodinu, trapim to prepinanim a ono zda se to funguje :106:

Takze k teto verzi FW zatim musim doporucit pouze oscam - ja jsem testoval pouze verzi vyse uvedenou (zatim jsem nezkousel prechod emm na newcs server, ale na ipboxu to funguje - takze to behem tydne prubnu i na hdboxu a dam vedet).

PS: jeste k diskusi o loaderu - ja mam 1.19 a chodi to i na nem.


petulicek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 20 zář 2010, 21:07
Bydliště: Nitra

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od petulicek »

Po nainštalovaní tohto fw + nový mcas je nenormálne dlhé prepínanie programov. Problém s prvou predvolbou zostal, odstránenie cez PIP. Inak fw sa mi pozdáva až nato prepínania, doslova ma to vytáča. Dodávam, že pokiaľ nastavím prepojené tunery tak sa premlka pri prepínaní zmenší a odpadne problem s predvolbou č. 1. Ešte dodávam, že problem uplne zmizne pri použití mcasu z mája a aj prepínanie je rýchlejšie pri nastavení oddelených tunerov. Mám pocit, že problém s predvolbou č. 1 robí mcas pri oddelených tuneroch. Ešte občas vyhadzuje, že niečo mám s tunerom 1 a po chvíli to naskočí. dodávam, že inštalácia fw bola v poriadku a podľa návodov, teda všetky mazania a pod. Tak neviem, aké máte ostatní skúsenosti? :???:


Uživatelský avatar
Old Master
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: 04 zář 2009, 22:10

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od Old Master »

SW pluginy MCAS stojí za poslední dva měsíce za :32:
Hláška že program je zakódován vždy na první pozici je opravdu po tak dlouhé době tristní.
Co je to tedy za inovaci? :57:


HD-BOX FS-9200, Philips DSX 6010, Skymaster DCI 9410,
motor SG2100, Matrix CAM, Philips CryptoWorks CAM
exhornik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 25 kvě 2009, 22:10

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od exhornik »

Zdravim, zkuste ten oscam - zatim nemam s timto pluginem naprosto zadny problem. Zadne zakodovano.


11gogo11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 04 čer 2011, 15:43
Bydliště: Bojná

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od 11gogo11 »

No ja mam zase problém s HDD mám v 9300 1TB disk a po vypnutí Boxu sa disk stále točí teda vôbec ho nevypne. Musím Box natvrdo resetnuť zadným vypínačom. Potom asi 5 vypnutí sa vypne a zase nie zase len reset. Ďakujem za akúkoľvek radu.


heroo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 06 srp 2010, 22:57

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od heroo »

11gogo11 píše:No ja mam zase problém s HDD mám v 9300 1TB disk a po vypnutí Boxu sa disk stále točí teda vôbec ho nevypne. Musím Box natvrdo resetnuť zadným vypínačom. Potom asi 5 vypnutí sa vypne a zase nie zase len reset. Ďakujem za akúkoľvek radu.
Toto je typicke pre linuxove zariadenia, treba zistit ktory plugin/funkcia hdboxu to sposobuje a ak je mozne nepouzivat(deaktivovat) pripadne hw. reset a nova instalacia.


HD BOX 9100,Samsung PS51D550, Popcorn A110 aj ako NAS.
Ucim sa s Lunexom :-)
exhornik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 25 kvě 2009, 22:10

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od exhornik »

Tak bohuzel ani Oscam 1.10.5888 neni uplne OK. Me pada pri nahravani a soucasnem sledovani jineho programu. Stalo se mi to v prubehu vsech tri nahravek co jsem to testoval !

Koukal jsem, ze Dempsey 1.9. prilozil novou verzi XCam - vecer vyzkousim.


Uživatelský avatar
gizmosk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 15 srp 2010, 23:08
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od gizmosk »

Najposlednejsiu verziu Xcamu pouzivam od 1.9.11 a ide ako pila. Dokonca aj na prvej pozicii zatial vsetko ok :)


Uživatelský avatar
MartinK. Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 403
Registrován: 23 pro 2008, 14:53
Bydliště: ČR
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od MartinK. »

To stím OSCAMEM stable 5868 i 5888 potvrzuji při nahávání a sledování jiného programu se kolem 50 minuty začne sekat a do 60 minut se vypne.


Všechny staré boxy jsem vyměnil za:
OCTAGON SF8008 4K -> openATV 7.4-devel.20231227 (2023-12-27)
maximální spokojenost
Frantisek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 26 led 2010, 17:31

Re: fw 1.09.35

Příspěvek od Frantisek »

Ten Oscam padá i jen při sledováni a přepínání programů.Nemusí se ani nahrávat.


HDBox 9200 PVR,Humax CRCI 5500,Skystar2 USB,CS link,Skylink,UPC,Dragon modul
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na firmware a diskuze k firmware - HD-BOX FS-9200-9300 PVR“