AZbox nenájde patch.bin

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
mitali
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 14 zář 2009, 16:01

AZbox nenájde patch.bin

Příspěvek od mitali »

Mám problém, robil som update, dal som format aplication area, vložil USB klúč naformátovaný na Fat32 na ktorom je patch.bin a AZbox ho nevidí. Vypisuje no patch. Skúšal som už rôzne flashky,rôzne firmware, rôzne formátovania(pomalé, rýchle, FAT, FAt32) odpojil som HDD... nič nepomáha, robil som to veľa krát ale toto mi ešte nikdy nespravil. Keby mal niekto nejakú radu, skúsenosť, nápad ako s tým vybabrať, bol by som vďačný :(


Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: AZbox nenájde patch.bin

Příspěvek od JohnCenaWWE »

mal si predtym dual boot?skus este usb formatovat v mini tool partition manager na fat32!!!!


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
navstevnik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2010, 10:00

Re: AZbox nenájde patch.bin

Příspěvek od navstevnik »

Mam podobny problem. Mam AZ Premium, mal som tam E2 - Spaze 2.2. Rozhodol som sa prejst naspat na oficial. Vsetko som daval cez AZup ako sa ma (tusim som tam dal na navrat - image z Rti 1.7back to oficial), ono mi to aj preslo do modrej obrazovky, kde som v menu ako v oficialnom, tam som dal USB kluc, ze dam naspat oficial napr. 3809, ale nic nevie najst patch: invalid patch file, a pod. skusal som rozne patche. Po chvilke mi takmer zakazdym naformatuje USB kluc, na linuxove particie, potom v pc musim preformatovat-zmenit particie, aby som mohol pouzivat USB.

Tiez si neviem rady, ako dalej.

Momentalne po hard resete, bootuje, a potom napise sleep 15s. Ked to restartnem cez power tlacitko a drzim volume+, tak po ozname sleep 15s a nejakom cakani nabehne modra obrazovka k instalii cez USB, Format AA. (Format AA skonci stale s errorom). Este skusim iny USB kluc, pripadne mozno nahodit tam nejako E2 naspat,ale aj tak sa obavam, ze uz z boxu bude "varic na kafe"....Thx.


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: AZbox nenájde patch.bin

Příspěvek od visper »

Toto by ti mělo pomoc: viewtopic.php?f=262&t=10987


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
navstevnik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2010, 10:00

Re: AZbox nenájde patch.bin

Příspěvek od navstevnik »

Dakujem, pomohlo, uz to ide... :jednicka:


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“