AZBOX a DLNA music server

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

theruck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: 10 úno 2010, 23:15
Kontaktovat uživatele:

Re: AZBOX a DLNA music server

Příspěvek od theruck »

presne to co som ti napisal. do configu si zadaj interface tej wifi a pojde ti to na nej. len potrebujes mat aj wifi router doma. mas?
jak mozes zacat robit neco co nevis jako funguje... aj do auta si sadnes za volant a pustis sa s kopca a ked pride zakruta opytas oproti iduceho auta ze jak sa to ovlada? :)


Azbox Premium HD Plus., 2x DVB-S, fw 0.9.4890, dual monoblok Mascom - Astra 19.2 a 23.5, Skylink, newcs +mgcamd, 750 GB HDD, Panasonic Viera TXP42S10E
Uživatelský avatar
paroli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 10 říj 2009, 01:41

Re: AZBOX a DLNA music server

Příspěvek od paroli »

theruck píše:tak skus http://my_ip:49200/web/ushare.html ci ti ide z PC browsera...predpokladam ze ked si si enabloval web interface ze by si ho mohol aj vyskusat...
dalej nezabudaj ze defaultny eth0 je LAN sietovka takze ked ocakavas/chces ist cez wifi musis zadat USHARE_IFACE= parameter do configu
aby nebylo pochyb, dotaz byl na wifi a pro to jsi žádný parametr jsi nenapsal...
/tvoje poznámky k mé osobě mě nechávají chladným/

takže pro vás, co to budete případně zkoušet je pro wifi: USHARE_IFACE=ra0

Azboxu zdar! bye
Naposledy upravil(a) paroli dne 20 říj 2010, 09:19, celkem upraveno 1 x.


Azbox Premium HD/1T, E2RSI3.0
theruck
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: 10 úno 2010, 23:15
Kontaktovat uživatele:

Re: AZBOX a DLNA music server

Příspěvek od theruck »

nenapsal? hlavne ze si to aj citoval
dalej nezabudaj ze defaultny eth0 je LAN sietovka takze ked ocakavas/chces ist cez wifi musis zadat USHARE_IFACE= parameter do configu


Azbox Premium HD Plus., 2x DVB-S, fw 0.9.4890, dual monoblok Mascom - Astra 19.2 a 23.5, Skylink, newcs +mgcamd, 750 GB HDD, Panasonic Viera TXP42S10E
Uživatelský avatar
prying
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 bře 2010, 21:19
Bydliště: Děčín

Re: AZBOX a DLNA music server

Příspěvek od prying »

paroli píše:Zdravim, potřeboval bych na AZbox Premium rozeběhnout DLNA server (poslech uložené hudby je přes přes TV dost nepraktické). Našel jsem nějakou diskuzi o ipkg a ushare a návody, ale nepodařilo se mi to nainstalovat. Je tu někdo, komu to funguje? Děkuji za případnou pomoc.
Ahoj. Jen jsem se chtěl zeptat,jestli to funguje tak, jak sis představoval?


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“