EPG Skylink - TP 11836

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blackfire
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 03 úno 2010, 09:37
Bydliště: Presov SR
Dal poděkování: 5 poděkování

EPG Skylink - TP 11836

Příspěvek od Blackfire »

Ide u vás EPG na týchto programoch? Ja FW 4890 ani ťuk - informácie nedostupné. Skúšané všetko - GEtEPG , XGET EPG aj bez nich, výmaz TP, Výmaz kanálov, nanovo preskenovanie a stále - informace nejsou dostupné. Ostatné idú. Medzi každým krokom robený reboot. Ak máte niekto funkčný setting, kde vám to ide poprosím na mail. Do enigmy sa mi zatiaľ veľmi nechce. POtrebujem spoľahlivé nahrávanie a prehrávanie z HDD, čo mi klasik FW ponúka, a ani prepínanie nie je najhoršie. Na noc vypínam.

Dik za rady.


AZBOX Premium, LNB Inverto Black ULtra, SG2100, Gital, WI-FI, Interny HDD wd 2.5" scorpio blue 500gb, plazma Samsung PS50, pes
Uživatelský avatar
Blackfire
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 03 úno 2010, 09:37
Bydliště: Presov SR
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: EPG Skylink - TP 11836

Příspěvek od Blackfire »

Blackfire píše:Ide u vás EPG na týchto programoch? Ja FW 4890 ani ťuk - informácie nedostupné. Skúšané všetko - GEtEPG , XGET EPG aj bez nich, výmaz TP, Výmaz kanálov, nanovo preskenovanie a stále - informace nejsou dostupné. Ostatné idú. Medzi každým krokom robený reboot. Ak máte niekto funkčný setting, kde vám to ide poprosím na mail. Do enigmy sa mi zatiaľ veľmi nechce. POtrebujem spoľahlivé nahrávanie a prehrávanie z HDD, čo mi klasik FW ponúka, a ani prepínanie nie je najhoršie. Na noc vypínam.

Dik za rady.

Pomohlo až komplet vymazanie a nahodenie nového settingu z iného zdroja (nie zo zálohy).


AZBOX Premium, LNB Inverto Black ULtra, SG2100, Gital, WI-FI, Interny HDD wd 2.5" scorpio blue 500gb, plazma Samsung PS50, pes
Uživatelský avatar
companero Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2009, 12:21

Re: EPG Skylink - TP 11836

Příspěvek od companero »

ahoj, ja mám podobný problém od piatka 15.6., pri zapnutom EPG na TP 11836 box uplne vytuhne (FW: 0.4890). EPG som zatial vypol (posunul cas 2 mesiace nazad).
Má niekto podobný problém ? Vopred vdaka.


marnav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 20 srp 2009, 14:35

Re: EPG Skylink - TP 11836

Příspěvek od marnav »

Mám stejný problém na dvou boxech od pátku 15.6. Zmrdi se v tom hrabou, změnil jsem server pro synchronizaci času dle
rady zde uvedené. Bez EPG je to ale opruz. Před olympiádou, když bude čas, přejdu na Enigmu a snad bude pokoj.


HDBOX FS-9105 HD Plus, 2.11.90 4x
ICE, Skylink, Fuba 85, Monoblock Quad 23,5+19,2
Uživatelský avatar
companero Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2009, 12:21

Re: EPG Skylink - TP 11836

Příspěvek od companero »

napisal som do SKYLINKU, tu je odpoved:
:74:
Dobrý den,
v pátek nastaly technické problémy v systému, nyní už by vše mělo fungovat,
na Vaší kartě je vše v pořádku a Vaše programová nabídka je aktivní.

Zasílám Vám nové aktivační zápisy na Vaši kartu, pro které je nutno udělat:

Odpojit satelitní přijímač přibližně na 1 minutu ze sítě (220 V)
Vyjměte kartu z přijímače
Vložte kartu zpět do přijímače
Zapojte přijímač zpět do sítě (220 V)
Nastavte program STV1
Nechejte přijímač zapnutý (bez přepínání programů) 1 hodinu

Zkontrolujte také prosím sílu i kvalitu signálu (oba dva ukazatele), která by ani u jednoho z těchto ukazatelů neměla klesnout pod 75% a také zda-li máte správně vloženou kartu v přijímači.
Pokud Vám i nadále karta nebude fungovat, doporučuji ji vyzkoušet v jiném certifikovaném satelitním přijímači (u Vás doma nebo v nejbližší prodejně – servisu satelitní techniky)


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“