Krátké výpadky zvuku Skylink

Volná diskuze.
Odpovědět
Ante
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 úno 2013, 14:09

Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od Ante »

Bude asi tezke vysvetlit, JAK mne zvuk blbne, ale zkusim to: Snad po celou dobu, co mam Skylink (4 roky?) pozoruju hlavne na Nove (asi treba i proto, ze tu mam zapnutou nejcasteji), ze hlavne bud pri reklame, nebo zpravach (ve filmech to myslim nebyva) dochazi hrozne nepravidelne (treba po 15 minutach - ale je to naprosto nepravidelne) dojde jakoby k "zaskobrtnuti" zvuku (obraz je v tu chvili naprosto O.K.). Trva to snad jen pul vterinky a je to treba jako kdyz k reproduktoru pripojim tuzkovou baterku a dratkem jen skrtnu o kontakt. Jeste pred par mesici jsem jel na ruznych sat. prijimacich a rikal jsem si, ze to je nejaka haluz (zem?) kdyz je pripojuju AV kabelem (scart ci cinch - to je jedno) k moji stare CRT telce. Pred asi 3 mesici jsem si poridil TV Philips s DVB-S tunerem a hle, vypadky mam porad... Rikam - je to takove kratoulinke a nepravidelne, ale kdyz o tom vim, tak me to poradne znervoznuje, protoze na to jakoby cekam a stve me to... Jedine, co se nezmenilo, je LNB single u 80cm paraboly (zamerovano vcetne skew profi merakem). Koax (8m) je novy Belden. Vypinal jsem doma i wifiny, nektere ostatni spotrebice, ale jdu asi spatnou cestou. Delala mne to jak stara SD verze Novy, tak ted HD. V DVB-T mne to neudela ani jednou.
Stacil by mne jediny clovek, co ma taky tenhle "problem" a taky takhle "kouma" a tim padem vi o cem pisu...
Jde mne o Vase postrehy, zda-li jste taky "nekdo nekde" na neco stejneho narazili. Skylink ale chci, protoze "HD" ;)

Diky za pripadne postrehy.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od Thomik1 »

Satelitní přijímač máš stále stejný?


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Ante
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 úno 2013, 14:09

Re: Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od Ante »

Vzdyt pisu "...jsem si poridil TV Philips s DVB-S tunerem" ;). Je tim mysleno, ze je soucasti televizoru...


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od marsim21 »

Já si myslím nějaké uzemnění v kombinaci ze spotřebičem.Třeba lednice na stejné fázi,když zapíná.
.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od Thomik1 »

Tak pak bych zkusil fintu , odpoj koax od společné anteny. Všechny ostatní dvd pska prostě nech jen koax od paraboly.
Natáhni s jiného jističe (zásuvky) prodlužku a vyzkoušej pozoruj.


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Ante
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10 úno 2013, 14:09

Re: Krátké výpadky zvuku Skylink

Příspěvek od Ante »

Kluci diky, jakmile bude teplo (ted jsem zalezlej v mem kutlochu), zkusim vzit elektriku z jineho okruhu. Tahle porucha je jen v moji kancelari/dilnicce na zahrade a mam sem privedeny solo privod a vsechny elektricke masinky co na te fazi mam (a ze jich je ;) ) jsem uz na zkousku vypinal... Parabolu mam na "domecku" svoji, koax primo do telky jinak nikde nic. Proto je to pro me zahada. Vysvetleni ale nekde preci musi byt kdyz to jinde slape...


Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“