Amiko HD8250+, problem s cardshare (noob)

Volná diskuze.
Odpovědět
keksik0061 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2017, 16:05

Amiko HD8250+, problem s cardshare (noob)

Příspěvek od keksik0061 »

Zdravim, mam taky problem ze ma neustale okoby odpajalo od providera a musim to potom manualne nastavovat pomocou takeho tlacitka ze- Ping :D a to ma zas pripoji a sat ide...Moj provider je na cccam a ja mam udaje nastave v cccamd (neviem ci je to to iste, ale ide to). Toto manualne napajanie musim robit ked je TV dlhsie vypnuta a niekedy to robi aj ked je zapnuta a normalne ide (ale nieje to pravidlo) ked sa to stane tak opat musim ist do menu a napingovat to nastavenie nech to ide. Internet mam fajn, nevypadava mi,(box je napojeny cez kabel, nie wifi) provider-zdielac karty> je stabilny- pytal som sa znamych co ho maju a nikdy nemali problem. Naozaj neviem v com je problem, budem velmi rad ak by mi vedel niekto pomoct.


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Amiko HD8250+, problem s cardshare (noob)

Příspěvek od efendy55 »

nastav si to v newccamde . lebo tieto lacné bazmeky majú niekedy problém v ccame na server ked sa pripájajú , lebo začínajú hladať od najnižšieho čísla CAID-u . všetk ozáleží samozrejme aj od nastavenia servru . ale dám ti jednu radu ,, na týchto srandovných bazmekoch " sa zameriavaj na protokol newccamd , lebo to je ich priorita " :87: a je to šum a fuk či ho nastavuješ ako server alebo ako klienta ,ale pozor v newwcamde ide na jeden port len jeden caid ..... :106: aj ked ten tvoj amiko sa dá nastaviť ako server len v tom samoraste ,,Homecamd " alebo ako sa to volá .... :106:


Všetko4K,Linux E2
keksik0061 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2017, 16:05

Re: Amiko HD8250+, problem s cardshare (noob)

Příspěvek od keksik0061 »

okej, skusim to, dakujem :)


Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“