Astra A4 (bývalý Sirius)

Nastavení a diskuze kolem tohoto modelu.
Odpovědět
bigoš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012, 21:30

Astra A4 (bývalý Sirius)

Příspěvek od bigoš »

zdravím a podotýkám, že se poprvé něčím takovým zkouším zabývat. Koupil jsem SatElitu 2000HD protože jsem viděl u kámoše že na tom funguje již dříve mnou koupená karta ICE Skylink, což byl prvořadý úkol. Verze jestli jsem dobře našel je V2.18B1. Mám ale takový dotaz ohledně družice AstraA4 (původně Sirius) kde kolega sledoval i PG, PB (jedná se o Hustler). Jakým způsobem toto zprovoznit?
Díky všem, na narážky jsem zvyknutý :)) protože učenej z nebe nespadnul


xpetrx Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 25 říj 2010, 19:51

Re: Astra A4 (bývalý Sirius)

Příspěvek od xpetrx »

Menu-systémové nastavení-TV systém-dole je červené editovat (když ne tak 4krát nula).Potom třeba http://www.najmsat.es/


bigoš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012, 21:30

Re: Astra A4 (bývalý Sirius)

Příspěvek od bigoš »

xpetrx píše:Menu-systémové nastavení-TV systém-dole je červené editovat (když ne tak 4krát nula).Potom třeba http://www.najmsat.es/
Díky za nápovědu, ale to jsem již včera našel tady někde na foru, ale bohužel. Mám i jinou verzi zobrazování než ten kámoš, takže když dám menu - systémové nastavení - TV systém a OK tak se zobrazí rozlišení obrazu, poměr stran, video výstup, digitální zvuk a tím končím. Zkoušel jsem i TV menu bez otevření ale na 4xnula nic nereaguje.


xpetrx Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 25 říj 2010, 19:51

Re: Astra A4 (bývalý Sirius)

Příspěvek od xpetrx »

Dole pod tabulkou nemáš editovat?Ani po zmáčknutí 4krát nula?Tak najdi Nástroje -informace -maincode a za jedničkou (V2.18B1*) musíš mít hvězdičku.Pokud ne musíš přehrát soft.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


bigoš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2012, 21:30

Re: Astra A4 (bývalý Sirius)

Příspěvek od bigoš »

xpetrx píše:Dole pod tabulkou nemáš editovat?Ani po zmáčknutí 4krát nula?Tak najdi Nástroje -informace -maincode a za jedničkou (V2.18B1*) musíš mít hvězdičku.Pokud ne musíš přehrát soft.
Tak v tom bude ten problém. Žádnou hvězdičku tam nemám jen V2 18B1. A teď nastane ten problém, byl jsemrád, že jsem to trochu zprovoznil aby to šlo na kartu a s motorem a nyní mám měnit soft. Z toho mám docela strach. Asi se na prasárny vykašlu a budu rád že mi tam běží karta ICE Skylink, kvůli které jsem to pořizoval. Ale díky za nápovědu, možná že to někdy zkusím. :89:


Odpovědět

Zpět na „Diskuze SatElita 2000HD“