satelita 2000HD

Diskuze o firmware.
Odpovědět
manowar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 22 říj 2011, 11:36

satelita 2000HD

Příspěvek od manowar »

Zdravím,mám menší problém a nevím co s tím.Mám satelita2000hd a naharný firmware V2.14b1 0608.Teď jsem koupil druhý sat stejný a nahrál jsem stejný firmware,mám tam i stejné karty cslink,ale u jednoho satelitu mi to nechce při zapnutí načíst kartu.Musím ji vytáhnout a strčit zpátky,potom to už jede bez problému.Může mi někdo poradit kde je chyba?
Nebo i poradit jestli je nějaký nový STABILNÍ firmware,který se dá použít?
Dík R


supersat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2011, 12:10

Re: satelita 2000HD

Příspěvek od supersat »

Dělal jsi tovární nastavení ?


manowar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 22 říj 2011, 11:36

Re: satelita 2000HD

Příspěvek od manowar »

Hned po prvním zapojení jsem dal tovární nastavení a potom jsem nahrál nový firmware
Mohlo by pomoct udělat znovu tovární nastavení a nahrát to znovu?


jirbar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: 18 pro 2009, 16:27

Re: satelita 2000HD

Příspěvek od jirbar »

Nahrát znova můžeš, ale po nahrání FW je třeba udělat tovární nastavení. Před nahráním udělat továrko neuškodí.


manowar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 22 říj 2011, 11:36

Re: satelita 2000HD

Příspěvek od manowar »

Dal jsem tovární nastavení,nahrál fw,potom tovární nastavení,ale je to pořád stejný.Ješte jsem zkusil dát tam druhou kartu,ale bez úspěchu. Může být problém v satelitu. Teď musím používat modul,ten sice načte,ale přepínání programů trvá i 4s než se program přepne. To je asi ješte horší než při každém zapnutí chodit zasunout a vysunout kartu.


manowar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 22 říj 2011, 11:36

Re: satelita 2000HD

Příspěvek od manowar »

Problém s načítáním karty jsem vyřešil. Firmware jsem tam nechal ,pouze jsem nahrál nastavení z jiné satelity a už to funguje.


Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze SatElita 2000HD“