USB mechanika

Nastavení a vše kolem HD-BOXU.

Moderátoři: ShaMan, By.Bob

laser Czech Republic
Nováček
Nováček

USB mechanika

Příspěvekod laser » 25 dub 2011, 10:44

zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam
diky ---- PROČ: sem tam maj děti nejaky novy dvd a nez to furt převadet tak jsem si řekl že by to mohlo vyřešit problem dik

ShaMan
Moderátor
Moderátor
Poděkováno: 2 krát

Re: USB mechanika

Příspěvekod ShaMan » 25 dub 2011, 12:31

laser píše:zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam
diky ---- PROČ: sem tam maj děti nejaky novy dvd a nez to furt převadet tak jsem si řekl že by to mohlo vyřešit problem dik

Myslím že je to otázka driverů , možná by to mohlo fungovat ..
Tam kde předevčírem znamená pozítří ...

macx
Nováček
Nováček

Příspěvekod macx » 18 srp 2012, 11:43

laser píše:zdravim vsechny tak me napadlo jestli je mozne do USB portu k 9100 pripojit optickou mechaniku DVD a skrze ni prehravat DVD --- je to hloupa otazka ale odpoved neznam tak se ptam

no ak chces prehravat videa dvd tak sa neda ,prijimac nema plnohodnoty dvd prehravac.a co sa tyka dvd mechaniky teoreticky by sa dalo ,ale moze byt problem z driverom.ale aj ked ho STB pripoji ,v menu STB neukaze lebo firmware nieje programovany na pouzivanie mechaniky

satelit1
Nováček
Nováček

Příspěvekod satelit1 » 19 srp 2012, 11:12

DVD jde prehravat z kompu pres sit pomoci HomeMediaServer:

Kód: Vybrat vše

http://www.homemediaserver.ru/index.htm

program je free (v rustine)
mam odzkouseno.

Zpět na „Diskuze HD-BOX FS-9100PVR“