rss feeds

Vyjádřete svůj názor.
Odpovědět
Uživatelský avatar
monkus Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1289
Registrován: 05 kvě 2009, 14:41
Dal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rss feeds

Příspěvek od monkus »



dreambox dm-800 hd se, dm-525 hd
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: rss feeds

Příspěvek od marsim21 »

MODy moc nepoužívám .
:arrow: Zpomalují PhpBB.
:arrow: Větší pravděpodobnost napadení PhpBB.
:arrow: Časté problémy při update PhpBB.
:arrow: Velké pracovní vytížení (mé osoby).
Možná časem bych se na tento mod mohl podívat.


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
jerryx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2009, 23:14

Re: rss feeds

Příspěvek od jerryx »

jsem tady uplnej novacek, ale zeptam se: jeste sis to nerozmyslel ? :-P
marsim21 píše:MODy moc nepoužívám .
neni potreba modu ;-)
marsim21 píše: :arrow: Zpomalují PhpBB.
nezpomaluje, ale samozrejme server trochu pri pristupu zatizi, ale rozhodne mene nez treba vyhledavani
marsim21 píše: :arrow: Větší pravděpodobnost napadení PhpBB.
nesmysl, jde jen o pristup pro cteni ;-)
marsim21 píše: :arrow: Časté problémy při update PhpBB.
nejsou, pokud rapidne nezmenis tabulky prispevku - a popravde to nejde, polovina veci by ti nejela - jedine, kdy to prichazi v uvahu je zmena fora na jinou vyssi (o cele cislo) verzi systemu ;-)
marsim21 píše: :arrow: Velké pracovní vytížení (mé osoby).
Možná časem bych se na tento mod mohl podívat.
tak to je jedine, co plne chapu a respektuju, to znam a to je opravdu obcas sila :-( ... nabizim ti v tomto pomoc, pac jsem taky hooodne vytizenej, info z tohoto fora se mi moc hodi a rss mi setri more casu. tak kdyby si o to stal, tak staci pisnout, upravil bych svoji rss na miru sem bez zasahu do stavajiciho fora (tedy zadnej mod) ... vim o cem mluvim ;-)


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: rss feeds

Příspěvek od dempsey »

Myslím že to je dobrá ponuka a mňa veľmi zaujala. Teda ak netreba mód do phpbb nemalo by to mať vplyv na chod fóra a obohatila by sa ponuka RSS feedov aj pre menu AZ HD a našich užívateľov. Je možná aj selekcia podľa oprávnení prístupu na fórum?


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
jerryx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2009, 23:14

Re: rss feeds

Příspěvek od jerryx »

ne, zadny upravu stavajiciho nejsou - resp. ja mam portal a forum upraveno, ale jen kvuli ikonkam, proste informaci, ze rss existuje ;-). neni to ovsem treba.
selekci to neumi, umi to zobrazit jen prispevky z volne pristupnych for (sekci) - schvalne prave proto, aby se pres rss nedostali neopravneni uzivatele tam kam nemaji ;-). netvrdim, ze to nejde dodelat, ale asi by to uz chtelo zasah do stavajiciho a uprimne, na to ze si to dodelam, se chystam uz aspon dva roky, stale je neco dulezitejsiho :-( ... takze to ti neslibim ...
tez to neumi znovu zobrazit upravene prispevky ... dalsi moje nekonecne todo ;-)


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: rss feeds

Příspěvek od dempsey »

Rozumiem dobre tomu, že ak je niečo pod registráciou / aj na čítanie / tak to nie je vidieť?
U nás je takýchto fór prevažná väčšina...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
jerryx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2009, 23:14

Re: rss feeds

Příspěvek od jerryx »

jeste nejake info:
v podstate to umi jen zobrazeni novych prispevku (resp. x poslednich - princip rss) z celeho fora, nebo je mozno si zadat vyber jednotliveho fora (sekce) - nelze zadat do rss, ze chces jen forum 1, 2, 5. vzdy vse nebo jednotlive, tzn. chce-li nekdo odebirat jen nekolik sekci, musi si nastavit rss tolikrat kolik chce sekci. a je mozno jeste zadat kolik poslednich prispevku se v rss prenasi. tot vse. tusim, ze toho jsou tri soubory - vykonne php, sablona html a ikonka pro rss. vola se to pak nezavisle na foru primym linkem. generovane xml by melo byt validni a je ve verzi rss 2.0.

kdyz je neco pod registraci, tak to videt neni :-( ... no tak treba me to donuti uz to dodelat ;-) neni problem to doprogramovat, jen vubec nemam tuseni, jak by to melo fungovat :-(. posilani prihlasovacih udaju pres url se mi nejak vubec nezamlouva a nic jineho me zatim nenapada :-(


Odpovědět

Zpět na „Návrhy a připomínky“