Prihlasovanie

Vyjádřete svůj názor.
Uživatelský avatar
Jerry973
Nováček
Nováček
Příspěvky: 198
Registrován: 15 pro 2009, 22:10
Bydliště: Slovensko-Zapad

Prihlasovanie

Příspěvek od Jerry973 »

Poprosim vedenie fora, aby nieco urobilo z prihlasovanim na forum. V praci cez IE sa mi neda prihlasit a casto krat este len kliknem do okna, kde sa vyplnuje prihlasovacie meno a hned ma to presmeruje na stranku http://satprofi.sk/
Ja viem, ze prevadzka fora nieco stoji, tak isto hosting, ale takato forma reklamy je podla mna na nizkej urovni. Keby stacilo raz kliknut a potom uz sa da prihlasit - beriem.
Ale toto je uz fakt aj na mna privela a zacina to byt OTRAVNE. Videl som uz aj diskusiu dole v tom novom vymysle, ze maju s tym viaceri ludia problem, len sa to asi boja sem napisat.
Podobne finty ako vycisti ci cookies na mna skusat nemusite, viem dobre ze tato chyba je v kode (mozno umyselne, mozno NEDOPATRENIM), ktoru by bolo vhodne vyriesit.
Pouzil som prehliadace Chrome, IE8, FF a Opera, ktoru pouzivam primarne a mam ju nadstavenu ako potrebujem ...
Poprosim teda kompetentnych, aby konali, lebo takto to len zbytocne odradza citatelov ...


HD-BOX 9200
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od dempsey »

Problém bude - ako skoro vždy - v obsluhe. Nastavenie prehliadača je čisto v Tvojej kompetencii. Nikomu z modov to nerobí. Stránka sa nemôže predsa zobraziť sama od seba - niekto to musí povoliť.
Takže táto námietka je neopodstatnená.
Táto akcia skončí koncom tohoto mesiaca, ale nastavenie prehliadača odporúčam prekontrolovať preto že sa objaví iná reklama a TY zase budeš viniť niekoho iného...


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
rada Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 13 led 2009, 21:53

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od rada »

problém dělá pouze chrome, IE se přihlašuje bez potíží


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od grantec »

To nieje problem chrome , to je problem uvodnej stranky. Da sa to obist ulozenim mena a hesla a pouzivanim automatickeho prihlasenia - inak sa ozaj po kliknuti zobrazi na uvodnej stranke presmerovana stranka. Ja mam automat , takze ma to netrapi,ale ludia co si nikdy neukladaju hesla a snazia sa ich zapisat sa sem ani nemusia dostat.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od dempsey »

Používam svoje údaje aj v iných počítačoch a neukladám ich a tento problém nemám


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
Jerry973
Nováček
Nováček
Příspěvky: 198
Registrován: 15 pro 2009, 22:10
Bydliště: Slovensko-Zapad

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od Jerry973 »

Tento problem tu je, ale vidim ze asi nie dost vyditelny, rep. asi ho nepise niekto dost vplyvny. Ja tu nechcem na vas utocit, mam to doma v pc nadstavene ako pise grantec > mam nadstavene automaticke prihlasovanie a mne to funguje. Ale ked sa prihlasujem z inych pozicii, co ja mam denne xy firiem, tak tam mam s tym problem vsade ... A ako pisal tiez grantec, je to problem na home page, to som si tiez vsimol ...

Ale inak som rad, ze je problem zasa medzi stolicku a klavesnicou a nie u vas .. Po pravde, cakal som iny pristup a nie to cu si tu dempsey predviedol ...


HD-BOX 9200
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od grantec »

To je mozne, ale na niektorych PC to jednoducho funguje tak, ako popisal mladenec. Pred cca tyzdnom to ale nerobilo. V kazdom pripade sa sem vzdy dostanem .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Jerry973
Nováček
Nováček
Příspěvky: 198
Registrován: 15 pro 2009, 22:10
Bydliště: Slovensko-Zapad

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od Jerry973 »

Ano dostanem sa aj ja, ale keby som bol loooser, tak na to nepridem ako to odrb.t ...
Ak som sa dotkol vedenia, nebol to umysel. Tak sa teda ospravedlnujem, ze som si dovolil vyskocit a nieco vytknut.
Myslel som, ze ked mi to robi na viacerych pc, co denne prejdem, tak to nie je v nadstaveni prehliadaca ... To je vsetko.


HD-BOX 9200
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od grantec »

sranda musi byt :))
neboj - vedenie niesu netykavky :46:


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
rada Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 13 led 2009, 21:53

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od rada »

Ten problem neni jen v prihlaseni, ten se dá obejit automatickym prihlasenim. Ale treba se neda odpovedet v PM. Je zajimave, ze tento problem se neobjeviv příspevcich

Edit: omlouvam se, zlobi me klavesnice, budu psat bez diakritiky


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od marsim21 »

X-Extreme jsem provedl změnu.Stále přetrvává problém s přihlášením ve stylu X-Extreme ???


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
rada Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 232
Registrován: 13 led 2009, 21:53

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od rada »

Uz je to ok


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od dempsey »

Vo všetkých prehliadačoch?


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
vikino Ukraine
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3131
Registrován: 13 srp 2009, 16:59
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od vikino »

Opera OK
Firefox OK
IE OK


Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Prihlasovanie

Příspěvek od marsim21 »

:28: Pokud někdo má problém v jiném stylu dejte vědět. :31:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Návrhy a připomínky“