vlozeni hdd

Setting pro Enigmu2.

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

vlozeni hdd

Příspěvek od kirk »

ahoj mam hd box fs 9300 a jede mi to na starem systemu ale i na e2 ve flesce vse slapalo super dokud jsem nekoupil novy hdd a vlozil jsem ho s novym hdd mi vubec nenaskocila e2 tak jsem prepnul na stary system ten mi hned napsal ze hdd neni naformatovan dal jsem tedy formatovat uz to dela 45 minut a jeste noc hdd jsem vlozil 2 tb bylo mi na prodejne receno ze by nemel byt problem jak rozjedu ted zpet e2 asi musim hdd odpojit a nastavit v nastaveni pripojeni hdd a pak zapnout?a jak dlouho bude ten muj hdd se formatovat ja myslel ze je to otazka minut ale uz to bude hodina necham to zaple radeji je slyset ze hdd se otaci.



dalsi dotaz je ohledne aso pluginu aby se mi spousel v televizi prislusny hdmi port po spusteni hd boxu abych nemusel prepinat na ovladacce tv nevim jak se to presne jmenuje u ps3 se to jmneuje hdmi control u sat asi HDMI CEC prosim tedy pekne o radujsem novackem v satelitni technice a nerad bych neco spis pokazil


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: vlozeni hdd

Příspěvek od grantec »

2TB bude formatovat neskutocne dlho - koli malej flash pamati. V 9300 sa mi javi 1TB ako maximum. Ak mas ale cas.... Rozhodne to ale den trvat nebude.
Myslim,ze uz niekomu som pisal aj ohladom HDMI CEC.
Ak si nainstalujes trebars HDMU enigma2- usb verzia , tak tam taky plugin nenajdes . Dovod je ejdnoduchy - HDMI musi najskor hw podporovat CEC . A to HDBOX 9300 nema. Tazke ani dostupny plugin nemoze byt.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
kirk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 06 dub 2013, 11:01
Kontaktovat uživatele:

Re: vlozeni hdd

Příspěvek od kirk »

dekuji za informaci no na starem systemu jsem to rozjel nastavil a sformatoval ale i tak hdd nevidim zadn e info pak jsem odpojil hdd protoze s nim mi sat nenabutoval v e2 po odpojeni mi nabutovala e2 tam, jsem nasel nastaveni hdd zapl a ukazalo se mi ze mam 2000gb ale je tam jeste jednio nastaveni to musim nechat na svagra musi se to moutnout rikal a to ja nevim co je,k tomu hdm mout vzdyt je to prece sat na bazi linuxu tedy je to pocitac jde u nastaveni softu a ten musi poslat hlasku televizi hdmi zaopnuto a ta pak zapne a prepne to nema nic spolecneho s hw sy myslim pokud to za ty penize za hd box souvysi jak rikas s hw je to box o nicem jine boxy neb saty cca v cene 3500 to maji bezne tak to musi byt i tady nejaky plugin kamarad ma stejny problem na vu cku ale ten si plugyn stahl a nevi uz ve kterem ale nastaveni tam ohledne hdmi je takze nevim a ten jeho sat vu to taky nepodporuje no a k tomu hdd mysli¨s ze nebude fungovat 2 tb?ale nacetlo se mi to a format fat 32 pak trval 3 min asi se to napoprve seklo ale pokud v e2 nenastavim hdd tak on pri butovani ma sice nastaveno butovani z falůsky ale mam zmatek vidi ale naéma nastaveny hdd proto se to kousne
grantec píše:2TB bude formatovat neskutocne dlho - koli malej flash pamati. V 9300 sa mi javi 1TB ako maximum. Ak mas ale cas.... Rozhodne to ale den trvat nebude.
Myslim,ze uz niekomu som pisal aj ohladom HDMI CEC.
Ak si nainstalujes trebars HDMU enigma2- usb verzia , tak tam taky plugin nenajdes . Dovod je ejdnoduchy - HDMI musi najskor hw podporovat CEC . A to HDBOX 9300 nema. Tazke ani dostupny plugin nemoze byt.


Odpovědět

Zpět na „Setting E2 pro HD-BOX“