Citanie karty v enigma 2 AAF

Diskuze o Enigmě2.

Moderátor: By.Bob

Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citanie karty v enigma 2 AAF

Příspěvek od grantec »

to je uz ine - samotny newcs napisal moznosti , takze ked ziadny proces neobsadzuje citacku , tak tam driver na citacku nieje. Co je teda viac nez zaujimave,lebo ja AAF mam na USB kluci a citacka funguje.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
zvesl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 19 bře 2009, 20:25

Re: Citanie karty v enigma 2 AAF

Příspěvek od zvesl »

Je nějaká možnost to tam doinstalovat, nebo čekat na novou enigmu? Na usb jsem nezkoušel, box není pro mě, asi budu muset koupit něco jiného.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citanie karty v enigma 2 AAF

Příspěvek od grantec »

nieje mozne to tam doinstalovat - lebo nemas ani driver sci . Vo flash verzii je len malo adresarov editovatelnych. Nahraj do boxu klasicky image a mas po probleme .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Citanie karty v enigma 2 AAF

Příspěvek od ftom »

Čus, nechci tu do toho krafat, tomuhle boxu rozumim jak koza petrželi, ale hrozně mi to připomíná situaci kdy si na AZBOXU s kernelem 3.4+ chci připojit interní čtečku /dev/sci0 ... taky je ten device na oko nahozenej ale nedá se z něj číst, jako kdyby ho držel jinej proces. Řešení to nemá, jsou špatné drivery a musí se jít o krok zpět na enigmu se starším kernelem, nebo se používají nějaké hrozné kombinace cardserveru a EMU..


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Odpovědět

Zpět na „Diskuze E2 pro HD-BOX“