E2 - HD-BOX 9100

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od grantec »

enigma 2 pre HD-BOX 9100 sa uz vari. Vlastne vrie. Zatial nejde citacka , a nahravanie nieje plynule . Pracuje sa usilovne . :74:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od grantec »

HB-BOX 9100 - enigma 2 18.04.2010
Flash verzia
Nahranie e2 , ci uz do flash,alebo na USB vyzaduje modifikovat Uboot - nahradit ho verziou Maxiuboot . Majte na pamati,ze tymto porusite zarucne podmienky a aj ked sa povodny Uboot neskor da nahrat, v case ked to budete potrebovat (v pripade reklamacie) to uz spravidla mozne nebude- prave pre nefunkcnost prijimaca(dovod reklamacie) . Spytat sa radsej dvakrat to iste je urcite lepsie spravit skor, nez podniknete kroky k spristupneniu enigma2 v HDBoxe.
link :arrow: HST enigma full_flash
Plne nakonfigurovana verzia s ceskym menu . Predpoklada pripojeny usb disk (usb kluc), v pripade,ze nieje , funguje ,ale neda sa nahravat- nieto kde .
Zoznam programov - CZ/SK (ASTRA23,5) + nemecke volne na ASTRA 19,2
Autostart mgcamd 1.33
Zname chyby:
- nefunguje interna citcka
- nefunguje CI modul
- dual decode funguje (jeden nahravam, dalsi z toho isteho TP pozeram) ,ale nie plynulo. Plynulo vie nahrat jeden program - live .
- nekorektne prehravanie programu HBO HD na ASTRA23,5 .

Ako na image:

nahrava sa presne podla navodu v downloade, s tym, ze pre zavedenie sw v AAF Recovery Tools treba zvolit kartu Flash E2 Image
hst_flash_omage.JPG
Nahravanie chvilu trva - treba vyckat az do uplneho konca na zobrazenie tohto okna !
hst_ukoncenie_nahravania_e2.JPG
***********************************************************************************************************************************************
Pristup na kartovy server sa nastavuje v subore newcamd.list vo /var/keys . Na jeho editaciu pouzivajte korektny linuxovy editor .
***********************************************************************************************************************************************
Navod na zavedenie e2 :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 233&t=5166
AAF Recovery Tool :arrow: http://reviservis.sk/enigma/AAF_Recover ... HD9100.rar
Pripadne Maxiboot instalator (nebude potrebovat) :arrow: http://www.forum.satdigitalne.cz/downlo ... hp?id=3960
***********************************************************************************************************************************************
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od grantec »

Original AAF E2 v3 pre USB . full verzia .
:arrow: Sem klikni pre stiahnutie
Nelokalizovana s prednastavenymi ASTRA 19,2 programami .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
petr808
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 09 srp 2009, 18:11

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od petr808 »

Tak jsem tuto verzi v rychlosti otestoval na CZ programech na Astře 23.5 - moje dojmy:
1. na SD programech je obraz celkem OK, i když se mi zdá subjektivně horší než na DMB8000, plynulost obrazu je také celkem OK
2. na HD programech je situace o poznání horší - ČT HD, Eurosport HD, Nova Sport HD, Nova HD, History HD, Brava HD, Discovery HD Showcase - obraz není místy úplně plynulý, pohyb není přirozený, jako by občas vypadly některé snímky, HBO HD - obraz se místy až zastavuje a silně se cuká a není vůbec plynulý, občas se stane, že obraz úplně zatuhne, přijímač také a pomůže pouze vypnutí a zapnutí, což bývá někdy problém a přijímač nastartuje až na několikátý pokus
3. pohyb v menu celkem svižný
4. AAF panel funkční, zkoušel jsem instalaci mgcamd 1.35 (network share funkční)
5. nahrávání jsem nezkoušel

Pokud se podaří vyřešit problém s obrazem na HD kanálech, tak by tato E2 mohla být docela dobře použitelná.

Máte někdo nějaké další či podobné zkušenosti?


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od grantec »

Ja som si neplynuly pohyb na HD nevsimol. Nemas nahodou nastavene 24fps v expertnych nastaveniach pre video ?
mal si flash, alebo USB verziu ?


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
vaio
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2010, 06:25

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od vaio »

-flashujem HDBOX 9200 a som pri kroku kedy musíme zvoliť TDT_Maxiuboot ako defaultný bootovací zavádzač !
-po spusteni AAF mi nabehuje HDbox a nakoniec mi nic nenacita a AAF bud spadne s nejakou chybou alebo nic neurobi...
-neviete v com moze byt problem???


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od grantec »

Pri volbe Maxiuboot ako defaultneho zavadzaca , treba po stlaceni Conect v AAF a zapnuti prijimaca vypinacom vzadu , pocka na zobrazenie Maxiuboot na displayi a stlacit sipku dole na dialkovom ovladaci - tym posles prijimacu tzv - bootstop signal, aby sa zastavil proces bootovania .V opacnom pripade prijiamc normalne nastartuje a AAF recovery vypise ze casovy limit vyprsal.
Ine je - ak nemas v PC NET framework 3.5 . To ti nepomoze nic- len to jednoducho od billa stiahnut a nainstalovat.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
petr808
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 09 srp 2009, 18:11

Re: E2 - HD-BOX 9100

Příspěvek od petr808 »

Teď jsem měl zase chvilku na další testy - nastavil jsem video výstup 1080i, 50Hz a plynulost obrazu obrazu je již OK, pouze na HBO HD stále dochází k výraznému zastavování a cukání obrazu. Příliš velký datový tok? Nebo jiný problém? Testy jsem prováděl na verzi Flash USB.


Odpovědět

Zpět na „Enigma2 pre HD-BOX-9100 PVR“