AAF Enigma2 - Mediacenter

Moderátor: By.Bob

kocosh
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 09 pro 2011, 23:24

Re: AAF Enigma2 - Mediacenter

Příspěvek od kocosh »

Jde o rychlost systému jako takového, odezvy po mačkání tlačítek...

Ve webifu oscamu mi to ukazuje jen 2MB free RAM, což mi přijde jako velmi málo, nicméně žádným způsobem se mi to nepodařilo změnit. Swap mám přitom nastavený na swap partitionu na flash disku.

Mimochodem, je někde možné sehnat novější verzi? Ten update z menu mi nefunguje (neustále hlásí, že server je offline) a tak jsem nucený používat verzi, co je tu na fóru, novější jsem prostě nemohl najít.


kocosh
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 09 pro 2011, 23:24

Re: AAF Enigma2 - Mediacenter

Příspěvek od kocosh »

Opět se omlouvám, mod to může sloučit, ale úprava posledního postu tu prostě není...

Chci doplnit, že teď používám Summer image od AAF a rád bych ideálně jejich poslední verzi (e2 od PKT mi přišla krapet pomalejší).


onisud
Nováček
Nováček
Příspěvky: 109
Registrován: 26 čer 2010, 22:53

Re: AAF Enigma2 - Mediacenter

Příspěvek od onisud »

kocosh píše:Jde o rychlost systému jako takového, odezvy po mačkání tlačítek...

Ve webifu oscamu mi to ukazuje jen 2MB free RAM, což mi přijde jako velmi málo, nicméně žádným způsobem se mi to nepodařilo změnit. Swap mám přitom nastavený na swap partitionu na flash disku.

Mimochodem, je někde možné sehnat novější verzi? Ten update z menu mi nefunguje (neustále hlásí, že server je offline) a tak jsem nucený používat verzi, co je tu na fóru, novější jsem prostě nemohl najít.
Neviem aku verziu tam mas, ja som v novembri mal nainstalovanu AAF_M11054 ako poslednu dostupnu verziu, mala by to byt presne ta ista, co je zverejnena na Octagon fore - http://www.octagon-forum.com/index.php? ... 8-11-2011/, skus stiahnut a urobit update, alebo nainstalovat ako dalsi img.


DM800, HD-BOX FS7110, Toroid90 - 28E-4W, Samsung LE40B650 - obcas testujem HD-Box 9100
Uživatelský avatar
forsajd
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: 28 dub 2010, 14:30

Re: AAF Enigma2 - Mediacenter

Příspěvek od forsajd »

onisud píše:
kocosh píše:Jde o rychlost systému jako takového, odezvy po mačkání tlačítek...

Ve webifu oscamu mi to ukazuje jen 2MB free RAM, což mi přijde jako velmi málo, nicméně žádným způsobem se mi to nepodařilo změnit. Swap mám přitom nastavený na swap partitionu na flash disku.

Mimochodem, je někde možné sehnat novější verzi? Ten update z menu mi nefunguje (neustále hlásí, že server je offline) a tak jsem nucený používat verzi, co je tu na fóru, novější jsem prostě nemohl najít.
Neviem aku verziu tam mas, ja som v novembri mal nainstalovanu AAF_M11054 ako poslednu dostupnu verziu, mala by to byt presne ta ista, co je zverejnena na Octagon fore - http://www.octagon-forum.com/index.php? ... 8-11-2011/, skus stiahnut a urobit update, alebo nainstalovat ako dalsi img.
AAF Serverwechsel Image OCTAGON SF1018 - at700 08-11-2011 sa mi paci je rychlejsia ako PKT V3c E2 HAARP start ma o 30 sek. rychlejsi a nie je problem pripojit sietove disky az na tu citacku
Ja som ju stiahol ale internu citacku spojazdnit sa mi nedari uz od pondelka, spravil som aj updat a nepomohlo je tam oscam na stiahutie vo verziach 5168/5866/6201 a ani na jednom mi nejde citacka. Nejaka rada ako to spojazdnit? HDbox FS 9200


HD-BOX FS-9200 PKT E2 HYPERION , VU DUO
Odpovědět

Zpět na „Enigma2 pre HD-BOX-9100 PVR“