usb enigma

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
Uživatelský avatar
net2010
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 10 lis 2010, 01:18

usb enigma

Příspěvek od net2010 »

Dobry večer mam takyto problem skusal som podla navodu urobi flash enigmu na usb,ked som postupoval podla navodu toto my tam vypisalo:
Mounting /dev/sdb1 Failed
mount: mounting /dev/sdb1 on /var/mnt/MINI1 failed: Invalid argument

Mounting /dev/sdb2 Failed
mount: mounting /dev/sdb2 on /var/mnt/MINI2 failed: Invalid argument

a teraz neviem co mam dalej robit prosim poradite my mam usb flash 16GB dik
Naposledy upravil(a) net2010 dne 17 lis 2010, 18:35, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: flash enigma

Příspěvek od grantec »

chces to do flash ,alebo na USB ? Miesas dva odlisne sposoby.
popisuje hlasky pri pokuse o nahranie na USB a pises o flash .


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
net2010
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 10 lis 2010, 01:18

Re: flash enigma

Příspěvek od net2010 »

[quote="grantec"]chces to do flash ,alebo na USB ? Miesas dva odlisne sposoby.
popisuje hlasky pri pokuse o nahranie na USB a pises o flash .


isel som podla navodu ako do usb dat enigmu a robil som to cez program Maxiboot Installer,alebo poradte my to


alpacino1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 26 bře 2010, 20:47
Bydliště: zlín

Re: usb enigma

Příspěvek od alpacino1 »

Měl jsem stejný problém,16 gb flash ,trascend, fat 32, vypnutý firewal, spouštění jako správce,PC win XP,poprvé to šlo moutnout,ale při snaze nahrát nové image E2 na stejném PC při stejném nastavení, asi za týden, to již přestalo fungovat.Obrovské trápení,restarty PC,obnovení systemu, nic nepomohlo přitom vím,že to šlo v pohode.Napadlo mně naistalovat max bot. inst.na druhé PC s win 7.vypl jsem firewal spustil jako správce,stejně jak u předchozího PC, zadal a zkontroloval ip,potvrdil connect připojil jsem se a mount all funguje.Takže asi jsem moc neporadil,samotnému mi to nejede na tom puvodním PC,ale Díky tomu druhému PC to jede.Shrnuto sečteno,zkusit max boot inst. na jiném PC.To,ale asi není řešení spíš by to chtělo zjistit příčinu proč to nejde.


AZbox Premium, Elite, HDbox 9100, 9300, Octagon 1018.
Uživatelský avatar
net2010
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 10 lis 2010, 01:18

Re: usb enigma

Příspěvek od net2010 »

alpacino1 píše:Měl jsem stejný problém,16 gb flash ,trascend, fat 32, vypnutý firewal, spouštění jako správce,PC win XP,poprvé to šlo moutnout,ale při snaze nahrát nové image E2 na stejném PC při stejném nastavení, asi za týden, to již přestalo fungovat.Obrovské trápení,restarty PC,obnovení systemu, nic nepomohlo přitom vím,že to šlo v pohode.Napadlo mně naistalovat max bot. inst.na druhé PC s win 7.vypl jsem firewal spustil jako správce,stejně jak u předchozího PC, zadal a zkontroloval ip,potvrdil connect připojil jsem se a mount all funguje.Takže asi jsem moc neporadil,samotnému mi to nejede na tom puvodním PC,ale Díky tomu druhému PC to jede.Shrnuto sečteno,zkusit max boot inst. na jiném PC.To,ale asi není řešení spíš by to chtělo zjistit příčinu proč to nejde.

uz to funguje cez usb enigma ale mam otazku to musim mat stale flashku v sat primaci ked zapnem enigmu nemozem mat aj klasicky FW aj enigmu???


Odpovědět

Zpět na „Enigma2 pre HD-BOX-9100 PVR“