interní čtečka

Moderátor: By.Bob

Odpovědět
liznam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 04 srp 2010, 12:45

interní čtečka

Příspěvek od liznam »

prosím o radu. U žádné z instalací E2 mi nefunguje interní čtečka. Mám skylink a UPC. Když zkouším stáhnout nové pluginy (oscam), tak mi napíše no new plugins found. Instalaci mám na usb. Dá se tam nahrát plugin či něco ručně, aby mi chodila čtečka? Předem díky za jakoukoliv radu

Martin


bery2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 143
Registrován: 09 dub 2009, 16:27

Re: interní čtečka

Příspěvek od bery2 »

liznam píše:prosím o radu. U žádné z instalací E2 mi nefunguje interní čtečka. Mám skylink a UPC. Když zkouším stáhnout nové pluginy (oscam), tak mi napíše no new plugins found. Instalaci mám na usb. Dá se tam nahrát plugin či něco ručně, aby mi chodila čtečka? Předem díky za jakoukoliv radu

Martin
Máš Hdbox připojený vůbec k netu?Pokud si nahraješ poslední AAF multimedia nebo PKT tak v sekci 9200 návody máš ode mě kompletní návod i se soubory ale musel by jsi si jen povolit čtečku místo cslink na upc ,skylink už je aktivní..Ale je nutné stáhnout prvně ten oscam z netu u obou enigma2 jde stáhnout to musíš zprovoznit , v enigmě v menu je nastavení sítě a ta musí být aktivní a pak si přečti v návodu co dál.Lépe se mi jeví AAF.


Odpovědět

Zpět na „Enigma2 pre HD-BOX-9100 PVR“