JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Diskuze E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
kolčis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2009, 10:29

JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od kolčis »

MYSLÍM SI,ŽE BY NEBYLO ŠPATNÉ UDĚLAT OPĚT ŽEBŘÍČEK POUŽÍVANÝCH IMAGE,JAK TOMU BYLO U ORIGINÁL SW. MOHLI BY JSTE MI PROSÍM PORADIT JAKÝ JE NYNÍ NEJLEPŠÍ IMAGE NAHRÁT. DÍKY A MĚJTE SE...


Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od JohnCenaWWE »

to je tazko povedat v jednom image ide to v druhom zase ide ine ale ja som zatim u rti 1.7.0 na nahravanie som si zalohoval subor dvbko z 1.6.0 inak secko ide ok jedine zvuk u archiv czsk,dufam ze sa dockame final rti 2.0.0 :74:


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
krokodill
Nováček
Nováček
Příspěvky: 193
Registrován: 23 čer 2009, 13:04

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od krokodill »

Zkusil jsem teď o víkendu poslední SiF Team image Koalu, ale nerozchodil. Stejně jako i pár ostatních, co to zkoušelo, zůstalo mě to viset po nahrání image těsně před spuštěním. Pak jsem zkoušel RTI 1.7.0 (také čekám na finální dvojku, ale asi se nedočkáme...), ale pro nemožnost přehrávání nahraných HD programů jsem se opět vrátil na osobně vyzkoušený a osvědčený OpenRSI - OpenPLI 2.1 Jedu na Cccam, jediné, co se mi zatím nepodařilo rozjet, je Oscam. Jinak nepozoruji žádný jiný problém...


AzBox HD Elite / motor SM3D12 / Skylink / Corsair Flash Survivor 8Gb / HDD WD My Book 300Gb
Uživatelský avatar
gorick
Mazák
Mazák
Příspěvky: 963
Registrován: 02 kvě 2010, 10:39
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od gorick »

:87: OpenRSI - OpenPLI 2.1
- ide vsetko podstatne (aj oscam alebo plugin archiv cz/sk) a navyse podporuje mnozstvo pluginov (od PLI-skins, softcams atd. na stiahnutie velmi rychlo a jednoducho, netreba uz v podstate nic doinstalovavat)
- vyhodou je aj denna aktualizacia. Pre mna taka nadstavba ku RTI.
- nevyhody este: timeshift, standby, sekanie prehravania nahravok (ale to je aj u RTI)

- buducnost bude zrejme v image OpenAZBox PLI MODE
/RTI Team is also focused on development of Open AZBox MOD for OLD Models/
- prve pokusy pre Me vyzeraju slubne, novy kernel vyriesil nevyhody spomenute vyssie, problemovy Mediacenter vyhodili a media sa snazia zjednotit pod new AZPlay (AZBox Multimedia Player, all in one for Pictures, Music, Video, IPTV and all kind of other multimedia, AirPlay + UPnP)


DM 900 Triple Ultra HD 4K ..... Xtrend ET7500
kolčis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2009, 10:29

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od kolčis »

DÍÍÍÍKY PÁÁÁÁNOVÉÉÉÉÉ...


Uživatelský avatar
Kvido
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08 čer 2009, 11:34
Bydliště: Odolena Voda

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od Kvido »

OpenPli jsem opustil pro hrozně dlouhé načítání při zapnutí boxu - ke konci to už bylo víc než 10 min (denně vypínám Axbox ze sítě) a taky kvůli tomu, že jsem musel restartovat box, aby načetl USBčko. A tak jsem skončil u Spaze a plně mi vyhovuje.


AZbox HD Premium | Combo T/T2/S/S2 | HDD WDC WD10EADS 1TB | motor HH-100 | soft E2 Spaze 2.2 Quantum
CRYPTOWORKS modul | Karta CsLink CW| Karta Skylink CW
alihen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: 14 bře 2010, 09:15
Bydliště: LM

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od alihen »

kazdemu podla vlastnej chuti... ako tu uz bolo napisane x-krat
OpenPLi mam uz dlho a s takym problemom som sa este nestretol. pomalsie (len pri reakciach na DO) je skor SPAZE ale taktiez pouzitelne


Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
skopecant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 28 bře 2010, 12:33

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od skopecant »

Tak prijdu i ja se svou troskou do mlyna, Open PLI jsem dal na usb jen jako pokusne kvuli archiv czsk a uz jsem u nej zustal, jen jsem se nedokopal dat to dovnitr.


AZBox HD Elite, Ariva 200 HD, HUMAX digi III, ... SG2100 105cm, 1W 80cm
Enigma2 RTI Core v 1.7 + USB OpenRSI/OpenPli 2.1 / kernel Koala
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od visper »

Já taky používám Open PLI. Hlavní důvod je ten, že mediaplayer umí přehrát vlastní nahrávky a tím se dá obejít zastavování default přehrávače. A taky to, že jdou archívy. Nevýhody jsou nefunkční timeshift, neumí 24 Hz a nejde mi DHCP, musím dát pevnou adresu.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Mirec12345
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 25 říj 2011, 16:27

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od Mirec12345 »

@skopecant- presne moj pripad, odskusal som OpenPLi na USB pricom na DOM ostal RTi 1.7 ako zaloha, uz bezim len na OpenPLi, sice trosku pomalsie prepinanie ako RTi 1.7 ale inak fajn

@visper- ak ti nejde DHCP tak mas mozno smolu, niektore kombinacie boxov s routrami robili na OpenPLi problemy, skus popisat na fore OpenPLi tento bug spolu so znackou a typom tvojho routra, mozna sa na to mrknu


kedysi- predane:

AZBox Premium HD+ E2 OpenRSI-OpenPLI 2.1 na DOM Astra 23.5E CCCam 2.3.0 karta Skylink ICE 0D96 2,5'' HDD Seagate Momentus 5400.2 120GB SATA 5400rpm
brano2405
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: 25 říj 2009, 21:12

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od brano2405 »

Pridam sa aj ja. Ja mam RTi 1.7 a zatial som s nim spokojny. Prepinanie,odozvy na DO rychle. Nahravam,a co nahram to mi aj ide normalne bez zasekov. Aj HD aj SD. Akurat to hdmi mi nejde niekedy zapnut na prvy pokus,ale uz som si zvykol. Film cez lan z pc prehra v pohode.


Azbox premium,RTi 1.7.0,USB OpenPli 2,1,CCcam 2.3.0,ariwa 200HD,ariwa 202E,HDBOX 9105plus Skylink ICE,SG2100 usals,LED Samsung ue40d6100
hdcz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 66
Registrován: 22 čer 2009, 19:53

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od hdcz »

též 1.7 a na koukani a nahravani zadnej problem...spokojenost.


AZbox premium 500gb + Azbox Elite.
Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od Bond »

Uz dlhsiu dobu premyslam na prechod E2 aj ja, no nemam TV s HDMI, len s komponentnym vstupom YPbPr. Mozete mi podat vase skusenosti s ktorym fw pobezi aj vystup YPbPr. Pozdava sa mi RTI 1.7 - potrebujem len klasicke pozeranie TV, nahravanie na interny HDD a samozrejme nasledne prehranie nahraneho programu, no a este prehravanie naharavok (avi, mpeg atd) z externeho HDD, respektive USB. A este jedna vec, jednoduche povolenie a zakazanie zapisov na kartu IRDETO ICE. Pre uplnost - vlastnim AZBOX HD Premium. Vopred vsetkym dakujem za poznatky rady.


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od VTronik »

Já používám podobným způsobem jaký požaduješ RTI 1.6. Co se týká nahrávání nemám problém. Programy, které mne zajímají (většinou HD) fungují i při přehrávání, drobné chybky se najdou, ale není to nijak zásadní. Stačí postrčit přehrávač číselným tlačítkem. To, co si chci uchovat si stejně přetáhnu do PC, střihnu (obvykle začátek a konec), přehodím do MKV pomocí MeGUI a potom v Media playeru bez problému. To překlápění do MKV dělám i proto, že to potom přehraji i na jiných zařízeních (jiný box, TV atd...). Kartu mám také ICE, obsluha přes CCcam 2.3.0 bez problému. Share nepoužívám. Zápisy se řídí nastavením konfig souboru pro CCcam, takže to řeším jednoduše tak, že mám dva v PC. Jeden se zakázanými zápisy, druhý s povolenými. Pokud chci změnu, natáhnu do boxu přes FTP ten, který chci, restartnu dálkáčem CCcam a je hotovo.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
Bond Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: 06 pro 2009, 16:11
Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
Dal poděkování: 4 poděkování

Re: JAKÝ IMAGE E2 JE NYNÍ NEJSTABILNĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ...

Příspěvek od Bond »

VTronik píše:Já používám podobným způsobem jaký požaduješ RTI 1.6. Co se týká nahrávání nemám problém. Programy, které mne zajímají (většinou HD) fungují i při přehrávání, drobné chybky se najdou, ale není to nijak zásadní. Stačí postrčit přehrávač číselným tlačítkem. To, co si chci uchovat si stejně přetáhnu do PC, střihnu (obvykle začátek a konec), přehodím do MKV pomocí MeGUI a potom v Media playeru bez problému. To překlápění do MKV dělám i proto, že to potom přehraji i na jiných zařízeních (jiný box, TV atd...). Kartu mám také ICE, obsluha přes CCcam 2.3.0 bez problému. Share nepoužívám. Zápisy se řídí nastavením konfig souboru pro CCcam, takže to řeším jednoduše tak, že mám dva v PC. Jeden se zakázanými zápisy, druhý s povolenými. Pokud chci změnu, natáhnu do boxu přes FTP ten, který chci, restartnu dálkáčem CCcam a je hotovo.
A tiez pouzivaz komponentny vystup YPbPr na AZBOXe. V origo fw mi to slape, no nikdo tu zatial nespominal vystup cez YPbPr, ktory ja potrebujem.


GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 6.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 6.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Odpovědět

Zpět na „AZ HD Diskuze E2“