HDMU images

Diskuze E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

elektrikar Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 05 říj 2010, 21:07
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU images

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj pánové.
Mám na V8s žádost o radu.
Mám VU+ solo a na něm HDMU image. (jakou přesnou veri toho HDMU mám, to nevm kde zjistit., snad 15296 - v Putty)
mám i HDD kde nahrávám filmy.
cesta na nahrávku je uvedena /media/movie
na HDD mám taky vytvořeou složku pro kluka kam ukládám pro něj pohádky.
a jak v image, přes TV pomocí DO, přemístit nahrávku (film) včetně podsložek k danému filmu, ze složky /medi/movie do složky /media/movie/pohadky ?

když jsem v media centre, tak po zmíčknutí Menu se mi zobrazí tabulka :

1. Shuffle
2. dowload cover for this file
3. download cover for current dir (in background)
4. delete file
tak který kliknout, abych to přecunul (nechci to KOPIROVAT)
nikde jsem nenašel totiž screeny na HDMU s popisem (a ani samotné cereeny jsem nenašel)

nebo existuje jiná cesta (jiný způsob) ?
díky za radu.


VU solo4k, VU+ solo2, VTI 15.0.0, HDD320GB, HD Glass 16,
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: HDMU images

Příspěvek od VTronik »

HDMU nemám, ale ve volbách, které píšeš, není žádná možnost kopírování nebo přesouvání. Pokud to chceš přes dálkáč, použij Filebrowser. Chová se obdobně jako každý souborový manažer. Pokud není součástí HDMU, určitě půjde doinstalovat jako plugin. Po jeho otevření budeš mít na obrazovce dvě okna souborového manažeru a mezi nimi můžeš provádět operace se soubory a adresáři.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
elektrikar Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 05 říj 2010, 21:07
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU images

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj.
Díky za zprávu.

Včera jsem si tam nahrál DreamExplorer, je tam sice jen jedna obrazovka a zobrazen celý /root a je zde možnost kopírovat odkud a kam.
ale problém je v tom, že zkopíruji pouze a jen jeden soubor .ts (nebo když klinku na jiný soubor s jinou koncovkou , tak se přesune ten soubor) ,ale ostatní doprovodné soubory, co jsou u daného filmu nahrané, tak ty se s filmem nestáhli, to znamená, že musím postupně kliknout na další sobory, co se vážou k danému filmu, a postupně je přesunout jednu po druhém.
To takhle nechci.
Podle mne to musí jít jednodušeji.
Před tím jsem měl IPBOX 9900DH a tam jsem měl oficiální verzi os Ab-comu a tam se v nabídce zobrazovali jen názvy filmů a když jsem na ten film kliknul, a (nebo označil), tak se přesunul, celý film včetně těch dalších souborů, co se k filmu vztahují (jako titulky, EPG.. a další soubory)

takže rád bych , přesunul kliknutím přes DO, tak jak jsi to správně pochopil , i ostatní soubory, co se vztahují k danému filmu.


VU solo4k, VU+ solo2, VTI 15.0.0, HDD320GB, HD Glass 16,
Uživatelský avatar
VTronik
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 603
Registrován: 13 zář 2009, 22:16
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: HDMU images

Příspěvek od VTronik »

Funkci na přesununtí všech souborů souvisejících s danou nahrávkou obvykle nabízí mediaplayer v image. Pokud player v HDMU tuto možnost nenabízí, nenapadá mne pro AZBox jiné řešení přes DO než použít Filebrowser. Bohužel to znamená přesouvání několika souborů postupně. Pokud nechceš mít k dispozici k filmu další doprovodné údaje, potom stačí přesunout pouze film (soubor .ts) a ostatní klidně vymazat. Soubor, kde je umístěna informace o čase shlédnutí, se vyvtvoří dodatečně po spuštění filmu v novém adresáři.


AZBox HD Premium, E2 OpenSPA 6.0.011, oscam, Seagate Pipeline 1TB;
Vu+ Duo2, E2 2016-11-22-vuplus_experimental, oscam, WD10EURS 1TB;
MAXIMUM T90 (28,2E, 23,5E, 19,2E, 13,0E, 10,0E, 0,8W), Inverto Black Ultra, EMP 8to1
Skylink ICE
elektrikar Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 05 říj 2010, 21:07
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU images

Příspěvek od elektrikar »

..
díky
filebrowser, no zkusím se podívat.
ale máš pravdu v tom, že u pohádek z CT:D nebo z BHO, stačí jen samotný soubor .ts, ostatní nejsou potřeba.
na ten plugin se podívám a uvidím.
děkuji za odpovědi a ahoj


VU solo4k, VU+ solo2, VTI 15.0.0, HDD320GB, HD Glass 16,
patam
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 15 dub 2009, 19:40

Re: HDMU images

Příspěvek od patam »

Zdravím .Nainštqloval so tento image :http://www.hdmedia-universe.com/board/p ... ox=azboxhd
celkom ide ale oscam čo som stiahol z feedu tak nejako nechce nabehnuť ,CCCam je ok,neviete poradiť na akom oscame to ide?


elektrikar Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 05 říj 2010, 21:07
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU images

Příspěvek od elektrikar »

patam píše:Zdravím .Nainštqloval so tento image :http://www.hdmedia-universe.com/board/p ... ox=azboxhd
celkom ide ale oscam čo som stiahol z feedu tak nejako nechce nabehnuť ,CCCam je ok,neviete poradiť na akom oscame to ide?
ahoj.
duvod proc ti to nejede je ten, ze i kdyz mas binarku ve /var/UcmBin... nebo tak podobne, nejsem u pc, a configy ve /usr tak mas spatne navedenou cestu. musis si vytvorit ve /var/ slozku /config a tam dat ty configy.
nemuzu ted presne najit kde to je v nastaveni Menu.... a nekde je primo napsana / vlozena cesta, odkud si to bete, ale nevim kde to ted je. zkus pohledat, a kdyz to najdes, tak to tady napis. ahoj.


VU solo4k, VU+ solo2, VTI 15.0.0, HDD320GB, HD Glass 16,
petrik1472 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2011, 09:49

Re: HDMU images

Příspěvek od petrik1472 »

Configy v HDMU jsou v usr/keys.Buď si někde stahni config z netu nebo si uprav ten stažený.Mám dojem že tam zlobila položka Betatunel v Oscam.user.Tu smaž.


VU+Uno 4k ,VTI 13;HDD 1TB;Al 85cm-offset;13+19,2+23,5+28,2;Skylink;Panasonic TX-P42G10E
petrik1472 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2011, 09:49

Re: HDMU images

Příspěvek od petrik1472 »

V HDMU je config v usr/keys.Buď si stahni z netu nějaký nakonfigurovaný config na Skylink,nebo si uprav ten instalovaný.U oscamu v HDMU byl myslím problém v položce Betatunels v Oscam.user.Tu je potřeba smazat


VU+Uno 4k ,VTI 13;HDD 1TB;Al 85cm-offset;13+19,2+23,5+28,2;Skylink;Panasonic TX-P42G10E
elektrikar Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 05 říj 2010, 21:07
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HDMU images

Příspěvek od elektrikar »

petrik1472 píše:Configy v HDMU jsou v usr/keys.Buď si někde stahni config z netu nebo si uprav ten stažený.Mám dojem že tam zlobila položka Betatunel v Oscam.user.Tu smaž.
Ahoj .
provedeno,
v Users, smazána položka co bylo nastaveno u Betatunel,. (1834.FFFF:1722,1833.FFFF:1702) , ale bez odezvy/beze změny.
a to jsem provedl i restart oscamu.


VU solo4k, VU+ solo2, VTI 15.0.0, HDD320GB, HD Glass 16,
petrik1472 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2011, 09:49

Re: HDMU images

Příspěvek od petrik1472 »



VU+Uno 4k ,VTI 13;HDD 1TB;Al 85cm-offset;13+19,2+23,5+28,2;Skylink;Panasonic TX-P42G10E
Odpovědět

Zpět na „AZ HD Diskuze E2“