PVR VU+ klient v KODI (XBMC), OpenELEC vs Enigma2

Diskuze E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
kapitan.iglo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 03 lis 2009, 12:18

PVR VU+ klient v KODI (XBMC), OpenELEC vs Enigma2

Příspěvek od kapitan.iglo »

Ahoj. Asi je to u AZ Boxu skoro mimo mísu, ale máte někdo nějakou pozitivní zkušenost s provozem PVR klienta VU+ pod Kodi ve spolupráci s Enigmou na AZ? Jde mi o to, který image je případně "vhodnější".
Zatím mám vyzkoušenou kombinaci OpenELEC 5.0.8, 6.0 a OpenATV 5.1 a OpenSPA 5.0.3 a nic moc...
Kombinace OpenATV 5.1 a OpenELEC 5.0.8 se zdá subjektivně "chodivější". Nicméně z důvodu pouze jenoho tuneru je zapotřebí, aby byl AZBox je Stanby.
Jinak je to docela boj (marný) najít image, ve které chodí vše potřebné najednou (Archívy CZSK, media, nahrávání, timeshift a stream do KODI).

:89:


AZBox HD Premium Combo, FUBA AL85, multifeed (13E - 28,5E)
Uživatelský avatar
kapitan.iglo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 65
Registrován: 03 lis 2009, 12:18

Re: PVR VU+ klient v KODI (XBMC), OpenELEC vs Enigma2

Příspěvek od kapitan.iglo »

Odpovím si sám po několika letech... Po delším čase jsem se opět dostal k testování a stále nic moc. Aktuálně je to v kombinaci OpenELEC 8.2.2 a OpenATV 6.2 kde to sem tam jede. Jen je neuvěřitelně dlouhé přepínání programů na OpenELEC, dále se zpomaluje box tím, jak na něj OpenELEC stále šahá a načítá EPG. Dále jsem zkoušel v kombinaci s OpenSPA 6.0.11 a tam ani ťuk. Nicmě OpenSPA 6.0.11 má na AZtku moc hezký obraz..


AZBox HD Premium Combo, FUBA AL85, multifeed (13E - 28,5E)
Odpovědět

Zpět na „AZ HD Diskuze E2“