AZBox jako Partnerbox

Diskuze E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

AZBox jako Partnerbox

Příspěvek od hades »

Před více než rokem jsem vyměnil AZBox Elite HD za VU+ Solo SE V2. Mám dvě TV, u jedné je VU+ s dual S/S2 tunerem a USB dvb-t tunerem. U druhé TV mám pouze Android box s KODI (XBMC). Chtěl jsem na Android box streamovat vysílání z VU+. Aplikací je na to sice mnoho, ale žádná na Androidu nefunguje bez problémů. Chtěl bych spíše pro přehrávání streamu z VU+ využít AZBOX (mám na něm OpenRSI 3 s jádrem 3.9.2). Po roce jsem vytáhl AZBOX z půdy, ale mezi pluginy nemůžu najít nic takového jako partnerbox - prostě plugin, kde bych zadal IP adresu VU+ a AZBOX by fungoval i bez antény. Existuje nějaký plugin na AZBOX, který toto využití umožňuje?


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Kasr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 18 srp 2009, 20:32

Re: AZBox jako Partnerbox

Příspěvek od Kasr »

Neskusal som, ale co tak cez dreaboxedit vytvorit buket v azboxe s adresami streamov z vu?


hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: AZBox jako Partnerbox

Příspěvek od hades »

Dreamboxedit používám pro úpravy seznamu kanálů (pouze sporadicky). Umím přidat nový buket a v něm např. jeden IPTV stream. Ale nedovedu si představit, že budu ťukat celý freesat, skylink i dvb-t stanici po stanici. To bych si mohl vzít týden dovolenou. Nebo to umí Dreamboxedit automaticky - převést daný buket na IPTV streamy?


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Kasr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 62
Registrován: 18 srp 2009, 20:32

Re: AZBox jako Partnerbox

Příspěvek od Kasr »

Preco tukat- z weboveho rozhrania stiahnes cely buket ako m3u list a potom copy/paste do buketu cez niejaky textovy editor.Ale najprv skus iba jeden kanal, ci to bude fungovat.


hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: AZBox jako Partnerbox

Příspěvek od hades »

Dík za radu :115: . Funguje to. Několikrát jsem nakopírovaný obsah m3u listu vkládal do buketu IPTV v Dreamboxeditu a stále mi to nechtělo brát. Až po poradě s panem Google jsem pochopil, že nejprve je nutno převést m3u formát zápisu na e2 buket formát zápisu ( jde online přes prohlížeč) a potom už to vzalo. Poslal jsem to do AZBOXU a hotovo. To jsou ty dobré zprávy. Špatné jsou ty, že HD programy se trhají stejně jako na Android boxu, takže problém jsem nevyřešil. Asi problém sítě. Pokud stahuji soubor z HDD u VU+ na Android box, běží to rychlostí cca 2,2 MB/s, což je téměř 8 GB za hodinu a to si myslím, že by mělo stačit. Asi nestačí. :51:


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Odpovědět

Zpět na „AZ HD Diskuze E2“