CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, gorick, monkus

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ještě rada pro ty, co by se chtěli šťourat ve skriptech. Tento skript..... /usr/script/restartCCcam.sh (restart) pro CCcam
Jelikož nedokážu napsat skript, který by poznal jaký používáte CCcam jaké číslo (verzi) tak je možné si ten restart předělat podle sebe.
Takto tam je napsán restart. Vypne CCcam a zapne. Já ho mám bez čísla. Tady máte verze a nějaká může vyhovovat Vám. Současná a zároveň i má je ta první. Tento restart je napsán i ve všech skriptech co stahují nějaký server. Takže pokud Vám to hlásí chybu, muselo by se upravit i tam. Prozatím můžete vyzkoušet ten hlavní restart v MENU. Pokud vám to při stahování píše že nenašel CCcam a nebo nemohl provést vypnutí (kill) tak si to můžete zkusit přepsat na svůj CCcam podle čísla. Nebo si to můžete i přepsat na oscam. Aby jste poznali jaký CCcam má Váš přístroj,..najdete ho v /usr/bin/...CCcam Pokud někdo zvolá,....no to je přece jasný ne! Tak vězte, že žádný odborník z nebe nespadl. Doufám že to někomu pomůže. Toto vše je podmíněno tím, že se k přístroji dokážete připojit, například pomocí Total Commander, aby jste měli před očima soubory vašeho přístroje. Skript sh se tam dá pak upravit.

killall -9 CCcam
CCcam

killall -9 oscam
oscam

killall -9 CCcam_2.3.8
CCcam_2.3.8

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Zde je znázorněn provoz na CCcam 2.3.0 (MIPS!!) který je ke stažení v poslední verzi CCcam downloaderu.
Řekl bych že fungují i zápisy, naskočili na kartu i ČTčka které jsem neměl načtené. Karta skylink ICE.
DSC04297.jpg
DSC04298.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by si někdo chtěl udělat, aby mu přístroj po naběhnutí sám automaticky stáhl nějaký server, tak může třeba takto.
Tento skript který zde přikládám vložit do /usr/script/... akce.sh a dát mu práva 755 Je to v podstatě jeden ze serverů, jen jsem ho přejmenoval a přidal do něj čekání 70 vteřin. To je tak akorát aby přístroj stihl naběhnout, měl funkční síť a pak stáhl server. Pak je nutné do skriptu který se nachází /etc/init.d/..... bootmisc.sh dát na konec skriptu před příkaz ....exit
tento příkaz

/usr/script/akce.sh >/dev/null 2>&1 </dev/null &

Přístroj naběhne, spustí skript.... akce.sh a ten stáhne server a naskočí obraz.
Ideální je si před zapnutím přístroje stáhnout nějaký nefunkční server, nebo jen v /etc/ vymazat CCcam.cfg aby jste měli jistotu, pokud vám přístroj naběhne, že to je díky tomu stažení serveru po startu.

Start testován vypnutím a zapnutím přístroje z elektriky.
Když se Vám to povede, můžete si tam dát takto časem třeba jiný skript s jiným serverem.
Po stažení souboru si ho rozbalte.
akce.rar

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Pokud by Vám to nefungovalo, nemusí to být tím, že se to nestáhlo, ale spíš kuli tomu, že ten stažený server momentálně nejde.
Můžete si tam dát stejným způsobem i jiný server. (Jiný skript.) Jen si tam přidat ten čas jako je to v tomto, aby to stáhlo až bude naběhlá síť. sleep 70 čili počkat 70 vteřin to je tak ideální. Jen nezapomeňte na ty práva 755. Celá práce tak na 2 minuty.
Zobrazit stažený server si můžete v menu CCcam downloaderu na tlačítku...zobrazit aktuálně používané (cfg) :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Do MENU přidána možnost zapnutí automatického stažení serverů po startu E2.
Po najetí E2 by se měli automaticky stáhnout servery. Nemusí fungovat, pokud by měl někdo jiný startovací skript než ........bootmisc.sh
Aktivace čtečky.... přidává nastavení do (cfg) ke staženému serveru. :89:
cfg_Zoom_5.0-FIX-8_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Podstata dnešní verze..... je ukryta již v jejím názvu :89:
cfg_Zoom_FINAL_all.ipk
FINAL.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Opravdu poslední úprava kterou jsem dlužil. Jelikož server AJKTV v poslední době už nebyl tak spolehliví a občas se prostě nestáhl, tak jsem ho poupravil, nyní bude doufám zase fungovat vždy. Tiché stažení (žluté tlačítko) je proto také spolehlivější. Stáhne AJKTV provede restart CCcam, obnoví se obraz a stahuje dál. Po cca dvou minutách může vypadnout obraz ještě jednou na mžik, když se seznam ukládá. Automatické stažení po třech hodinách nemám zatím vyzkoušeno, ale předpokládám, že bude ok když už AJKTV chodí dobře. Zatím jsem neměl čas přemýšlet co se stalo po třech hodinách. :roll: Tato funkce se nejspíš restartem vyruší. Automatické stažení po startu E2 je nyní hned s obrazem. Takže pokud Vám to může chodit, tak to chodit bude. Aktivace této funkce je pojištěna, aby to šlo aktivovat jen jednou. Znovu to jde jedině když odinstalujete a nainstalujete tento downloader. Je to pojistka, aby si někdo neudělal zbytečně do startovacího skriptu několik dalších (zápisů) startů stahování serverů ale pouze jeden. Na to pozor!! Takže pokud jste to už zmáčkli, tak to znovu po nainstalování této verze nemačkejte, zas až tak to pojištěné nemám. Určitě nechcete, aby vám naběhl přístroj, stáhl všechny servery a to samé pak začal dělat znova. Pokud si z menu nainstalujete KodiLite ...dal jsem do něj rovnou tři pluginy. 2xXXX a jednou youtube, přidal jsem do něho Českou lokalizaci. Tak ať slouží. Fungují všechny tři. Já jen doufám, že mě časem zase nepřekopou uloz.to kde mám udělané úložiště pro pluginy co jsou v menu tohoto downloaderu ke stažení a nezačne to házet chybu. Proto tam mám stahování zpomalené a stahuje se po kouskách, aby se ten server nebloknul. Já se už teď nyní stávám také pouhým uživatelem tohoto downloaderu, na víc už nebude čas. Užívejte ho k radosti a mějte se. :89:
cfg_Zoom_FINAL_all.ipk
FINAL.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by někdo nemohl provozovat tento downloader kuli chybějícímu Curl, který mu nejde z menu nainstalovat, zde je několik verzí, snad Vám nějaká pomůže. Jejich název Vám napoví pro jaký CPU konkrétní Curl je. Jiné už nemám. Víc pro Vás už bohužel udělat nemohu. Ať se daří. :89:
curl_7.17.1-1_armeb.ipk
curl_7.24.0-r0_mips32el.ipk
curl_7.47.1-r0.4_armhf.deb
curl_7.53.1-r0_mips32el.ipk
curl-ssl_7.17.1-1_armeb.ipk

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

diky za skvelu robotu .čauko

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Dnes jsem čistě ze srandy dal název tohoto svého stahovače do google a byl jsem v úžasu jak se rozlezl po všech možných satelitních forech z celého světa, asi by bylo nevhodné to přirovnat ke kovidu-19 :roll: :96: Když si vezmu, že to byl ze začátku pouze nevinný nápad a pár základních Linux příkazů a co vše jsem pomocí nich poskládal (splácal). :96: Jen jsem se teď chtěl podělit o to nadšení těch všech lidí, kteří to tam zveřejňují. Při procházení těch stránek jsem narazil i na hádání se lidí o to, kdo tam novou verzi umístil dříve. Trochu mě to připomnělo nás před lety, kdy jsme se předháněli, kdo zveřejní novou verzi FW nebo Enigmy či nějakého pluginu. Nikdy bych nevěřil, že takto jednou bude někdo publikovat můj výtvor. Trochu mě připadá k smíchu, že oni tam publikují vše i to sčím jsem si nebyl jist. Jsem rád že tomu stahovači zůstal, kdysi dávno pracovně vytvořený nevinný název Zoom, který vznikl opravdu jen náhodou, protože došlo k určitému zvětšení menu, které jsem chtěl hlavně pro starší uživatele a věřte tomu, že jsou mezi námi i veteráni v dobrém slova smyslu, kteří si s námi takto hrají i v důchodovém věku. Název Zoom ho odlišuje o jiných které později vznikli také. Viděl jsem už asi 3 a hodně se mu podobají. Celé menu už jsem vyděl přepsáno do všech možných jazyků, dokonce jsem viděl i arabskou stránku, kde kdybych neviděl logo toho stahovače, tak v tom textu připomínajícím spoustu plazících se hadů ani nebudu vědět, že to je popis toho stahovače. Neberte to prosím jako chlubení, ale musel jsem se o ten pocit podělit. Věřím, že mezi Vámi je spousta šikovných a chytrých lidí, kteří by mě znalostmi spláchli během pár vteřin. Mějte se a ať se Vám daří. Nebojte se zkoušet nové věci, třeba Vás časem přivedou k podobnému nápadu. Hezký den. BextrH :89:

mayall Czech Republic
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Příspěvek od mayall »

Stoprocentní pravda a smekám pomyslný klobouk, sledoval jsem to od prvního nápadu...
Potom jsem stáhl do Neoboot image z Dreamosat pro Ultimo4k a v jedné to nějaký
Turek použil a fungovalo super. Tak to teď dávám do všech boxů co okolo sebe mám a potvrzuji
že to je použitelnější než Freeserver 7.0.3. Jen občas opruz s curl pro některé img. a ARM. :106:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

mayall píše:
14 kvě 2020, 13:50
Stoprocentní pravda a smekám pomyslný klobouk, sledoval jsem to od prvního nápadu...
Potom jsem stáhl do Neoboot image z Dreamosat pro Ultimo4k a v jedné to nějaký
Turek použil a fungovalo super. Tak to teď dávám do všech boxů co okolo sebe mám a potvrzuji
že to je použitelnější než Freeserver 7.0.3. Jen občas opruz s curl pro některé img. a ARM. :106:
No konečně někdo zvednul zadek z gauče, odložil ovladač a napsal nějaký názor. Samozřejmě myšleno ve srandě. Chtěl jsem tímto stahovačem přesvědčit lidi, že i se základními Linux příkazy jdou udělat zázraky. Je tu spousta šikovných lidí, kteří kdyby chtěli, dokázali by mnohem víc, jen chtít. Třeba i pomoct. S tím Curl to není jednoduché. Bohužel se bez něho neobejdeme a nemám ověřené verze pro jiné přístroje, abych je mohl dát do menu ke stažení tzv. natvrdo. Co jsem koukal na těch forech, dělá jim třeba problém restart CCcam. Neznám příkaz, který by poznal jakou verzi CCcam máte a tu restartoval. Je to nastaveno aby to restartovalo CCcam bez čísla za sebou. Ale není jednoduché jim to vysvětlit, protože ten google překladač může poskládat větu, která pak u nich nemusí dávat smysl. Jako se jeden uživatel s turbanem na hlavě udivoval, že mu nejdou stáhnout m3u pohádky. Nedokázal jsem mu pomoct, jen mě napadlo, že to v jeho zemi nemusí jít. Tak pak zkoušel VPN. Potěšilo mě že nechce vidět pouze hada v džbánu tančícího podle píšťalky, ale chce vidět našeho Českého krtečka :96: Třeba ho takto také proslavím za hranicemi. Když se teď někdy zamýšlím nad tím, jak jsem to vše mohl dokázat dát dohromady, těch spousty funkcí a skriptů, už bych to nechtěl dělat znovu, jen bych možná teď něco udělal už jinak. Jsem rád že vše funguje, teda alespoň na mém AZBOXU. Veškeré m3u stahuje, všechny jdou přehrát, všechny pluginy jdou nainstalovat,servery stahuje...vysílání jde, automaticky přístroj naběhne s obrazem atd. Jen nesmím zapomenout poděkovat těm co distribuují sdílení free serverů a lidem kteří vytvořili pluginy, které tam jsou ke stažení, bez těchto všech by to byl stahovač k ničemu. Jelikož už nemám dál co nabídnout, rozhodl jsem se skončit a asi to nebude poprvé :96: ale možná už naposled. Děti mě rostou před očima a já se jim dostatečně nevěnuji a bohužel vyměnit plínu je hodně málo. Poslední rada...vypněte to a běžte ven, je tam hezky a já ...? Možná někdy ještě něco vytvořím, ale teď už to nebude. Teď jdu zase chvíli žít....než budu starej a děti mě nebudou znát ;)

humicek1 Czech Republic
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od humicek1 »

Dobrá práce, podobný mám na " studijní účely" z roku 2016 , ale už skončila jeho podpora, a tak už na něm jdou jen dva servi. Jen je škoda že na něm nefunguje Orange Tv na 16E. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Škoda že jsi nenapsal dříve, mohli jsme to pojmout ve velkém stilu a udělat z toho turbo..... downloader :D
Řekl bych že nám ten Sky...nk musí stačit. Spousta HD a vše Česky. Díky za názor a že jsi se ozval. Klidně napiš.
Ještě dodatečně všem díky za poděkování, ale na 60 už to asi nevytáhnu. :D Občas je mi trapné, že já poděkoval jen jednou. :15:
Takže alespoň takto, všem díky. :89:

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

diky za všetkych hlavnetebe za dobry kus roboty .držim palce pri detcach .uži si ich .čauko.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“