CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, gorick, monkus

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:89: Vážení přátelé. Nakonec jsem to nevydržel a musel jsem ještě něco udělat.
Přidáno několik jazyků.....netuším zda je přeloženo správně, hrál jsem si stím slovo po slovu jak deb... celí den. :12:
Přátelé ze Slovenska mě odpustí, pokud bude někde v překladu nějaká koko..ina ;)
CCcam dvě verze MIPS ARM .....nemám jak otestovat
Curl tři verze MIPS ARM .....nemám jak otestovat
přidány nějaké pluginy
Aby tu po mě něco málo zůstalo, nazval jsem ho po sobě a dal mu svůj ksicht, alespoň se touto formou dostanu jednou na dovolenou do zahraničí do zemí, kam se nikdy v životě nepodívám. :89:

Bohužel sem nejde ukládat, takže jen odkaz. Dyštak dejte vědět jak to chodí. Hlavně ti co mají ARM ať vím jestli to funguje.

https://uloz.to/slowDownload/0xZaRIjBDgBA

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od vitamin »

skvela robota .takyto majster tu chybal na fore .jasom vedel že nevydržiš a zas niečo vykuzliš .parada .ok.diky za všetkych .čauko.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

doplněno uživatelem .....005jon
.......................................

ja len doplním
enigma2-plugin-extensions-cfg-Zoom_StandaFaltys_all.deb je originál od by BextrH len vytvorený balíček *deb

enigma2-plugin-extensions-cfg-Zoom_StandaFaltys01_all.deb je moja upravená a od mazané inštančne baličky pre mňa nepodstatné veci čo na DM900 ani nefungujú a premiestnil som to do jednej zložky /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OpenPanel

https://uloz.to/slowDownload/f0hDqoYcVyty
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tady máte opravenou verzi, zaměřenou hlavně na restart. Naštěstí mě trochu pošťouchnul jeden Turek k dobrému nápadu, který už jsem měl delší dobu v hlavě a nešel mě realizovat. Nyní je na konci v každém stahovacím skriptu místo konečného restartu CCcam, odkaz na jiný skript, který vyhledá jaký CCcam Vám právě běží a ten restartuje. Stejně tak je udělán restart na hlavním menu. Takže nyní by měl restart chodit každému, nezávisle na verzi jeho CCcam a neměli by být žádné hlášky ....no such nebo no kill CCcam atd.
Stažení během provozu vysílání je neznatelné. Plus přidán jeden super plugin na prohlížení videa z VKontakte. Jen vám neřeknu jak povolit videa XXX protože to je v azbuce. Po zapnutí dejte modré. Vyhledávání videa je na modré čtvercové ikoně VK.
Žlutým se přepne klávesnice na Evropskou a Červeným se maže. :89:

https://uloz.to/slowDownload/EDYZPaozO5wr

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:?: Dostal jsem echo od jednoho kolegy z fora že ten restart není dokonalí, nebo dokonce možná není funkční. Já si nejsem úplně jist. Já jen vidím, že teď po stažení serveru, krásně najede na jiný bez zastavení obrazu. Takto mě to připadá fajn. Je otázka jak to funguje na jiných zařízení. Chybová hláška určitě u nikoho není, ale spíš mě zajímá, jak se jim chytne nově stažený server,....za jak dlouho Jestli tam něco jako restart CCcam proběhne?
Dyštak dejte vědět jak to u vás proběhne. Jestli jste zaznamenali zlepšení nebo zhoršení, jaký máte čas naskočení obrazu po stažení serveru z stavu mrtvého obrazu a čas přeskočení na jiný server po stažení při běžícím obrazu. Mrtví obraz docílíte, když dáte ...stažení více serverů, jak tam je ten 15days ten většinou nefunguje tak se tím dá obraz umrtvit a pak nějakým funkčním serverem třeba AJKTV obraz zase nahodit. Díky za spolupráci a info. :?:

bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od bambule »

BextrH píše:
20 kvě 2020, 09:38
:?: Dostal jsem echo od jednoho kolegy z fora že ten restart není dokonalí, nebo dokonce možná není funkční. Já si nejsem úplně jist. Já jen vidím, že teď po stažení serveru, krásně najede na jiný bez zastavení obrazu. Takto mě to připadá fajn. Je otázka jak to funguje na jiných zařízení. Chybová hláška určitě u nikoho není, ale spíš mě zajímá, jak se jim chytne nově stažený server,....za jak dlouho Jestli tam něco jako restart CCcam proběhne?
Dyštak dejte vědět jak to u vás proběhne. Jestli jste zaznamenali zlepšení nebo zhoršení, jaký máte čas naskočení obrazu po stažení serveru z stavu mrtvého obrazu a čas přeskočení na jiný server po stažení při běžícím obrazu. Mrtví obraz docílíte, když dáte ...stažení více serverů, jak tam je ten 15days ten většinou nefunguje tak se tím dá obraz umrtvit a pak nějakým funkčním serverem třeba AJKTV obraz zase nahodit. Díky za spolupráci a info. :?:
Potvruji problemy restart CCcam zatim u PURe2 6.5 :51: na OPEN esi 9 :87:

VU+UNO4K SE::NEOBOOT 3.9.TR-e2TURK::IMAGE::OPEN ESI 9 FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

bambule píše:
21 kvě 2020, 10:00
BextrH píše:
20 kvě 2020, 09:38
Potvruji problemy restart CCcam zatim u PURe2 6.5 :51: na OPEN esi 9 :87:
Tak jsem po zkoumání došel k názoru, že restart nejspíš neproběhne a možná ani nemůže, ale osobně bych to tak nechal, protože po stažení serveru se to samo krásně chytne bez zaseknutí obrazu. Testoval jsem několik variant restartů a bohužel ani jeden nepracoval tak jak by měl. Jednou proběhl v půl vteřině, jindy to trvalo až půl minuty. Občas se dokonce stalo že CCcam nenaběhl vůbec. Ani jedna varianta nebyla spolehlivá. Po všech možných kombinacích jsem se nakonec vrátil k této verzi, tak jak to je. Píchnu přístroj do elektřiny a najede krásně s obrazem. (Mám aktivované to automatické stažení po startu E2.) Běží program, dám stáhnout server a do 1-2 vteřin se změní server bez záseku obrazu. Z úplně vypnutého obrazu po stažení serveru naskočí asi do dvou vteřin. Asi bych to raději už neřešil, byla by to cesta do pekel. Momentálně už nic nevytvářím a kompletuji motor na Kawasaki. Takže ať se Vám všem daří a raději to vypněte a jděte ven, je tam hezky ;)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: cfg_Zoom_StandaFaltys_NG_all

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pak dejte dyštak vědět, jestli Vám jde nainstalovat Ncam a Gcam. Jsou tam pro obojí verze IPK i deb. Použít se dají buď rychlím stažením pomocí první volby AJKTV na modré tlačítko, nebo na tichém stažení na tlačítku nula a nebo když si jakýkoliv server převedete konvertorem. Nyní převádí pro Oscam,Ncam,Gcam společně. Tyto dva nové CAMy jsou skoro to samé jako Oscam, možná lepší, nemám tolik zkušeností. Po jakémkoliv stažení bude nejspíš nutný restart daného CAMu. Asi by se chytnul sám, ale nejspíš za dýl. Ncam i Gcam mám odzkoušené a fungují dobře, podobně jako Oscam. Stažení a instalaci CAMů z menu nemám odzkoušeno, měl jsem zde dnes nepříjemnou událost, tchánoj se udělalo špatně a volali jsme mu záchranku, takže teď alespoň takto hrubý popis. Mějte se.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Abych Vám zpříjemnil tyto deštivé dny, trochu jsem si zase pohrál. Na funkce které se netýkají CCcam jsem přidal restart. Odstranil jsem pár chybových zpráv. A hlavní restart CCcam jsem předělal na restart který restartuje momentálně spuštěný CAM dokonce i CCcam, ale tam ten restart není spolehliví, ale někomu může fungovat dobře. Restart je hlavně po Konverteru na Oscam a pak na AJKTV pro Oscam,Gcam,Ncam a pak je ještě na tichém pro Oscam. Tak můžete začít testovat, když nám tak hezky prší.
Pokud by byl nápad na nějakou funkci, tak můžete klidně na BextrH@seznam.cz Ale...prosím, ne nějakou pí...nu ;)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Pro šťourali a hračičky přináším další staronovou hračku, pro dnešní zachmuřené odpoledne.
Tentokráte jsem přidal do menu mého stahovače, .....tam kde se stahují další pluginy ...plugin seasondream-ng
Někdo by namítl .....že už tu to bylo. S tímto zajímavým pluginem jsem si pohrál a převedl ho na cca 99% do Češtiny.
Řekl bych, že ho v tomto jazyce možná ani v Angličtině neseženete. No a když už zmizela ta šílená azbuka, stal se tento plugin celkem použitelným. Podotýkám, že k jeho plné verzi je nutné se zaregistrovat na stránkách jeho tvůrce a to... https://forum.seasondream.org/ Pokud používáte například Chrome který Vám stránku automaticky přeloží, bude pro Vás registrace otázkou několika minut. Horší je to s aktivačním emailem, který musíte potvrdit. Dojde Vám jako druhý, tím Vás administrátor schválí. Mě dorazil až druhý den, ale někomu přišel hned. Bez této registrace Vám půjde jen Demo verze, bez Youtube a P. To je asi jediná azbuka kterou tam uvidíte....upozornění že je to Demo. No a teď, jak to celé nainstalovat.

Odinstalujete CCcam downloader Zoom v menu úplně dole. Pak nainstalujete tuto novou verzi. Po instalaci zajedete tam kde se instalují pluginy a na předposledním řádku, nainstalujete seasondream-ng..CZ nic jiného!!! Po nainstalování ho zapnete a zeptá se vás jestli chcete vytvořit pracovní složku. Namačkáte tam třeba 123 a zeleným dáte vytvořit. No a máte hotovo. Pokud se Vám povede registrace a budete schváleni, můžete ....tam kde je jméno a heslo zadat to samé co máte za jméno a heslo na té stránce, kde jste se registrovali. Já tam mám například BextrH a heslo nějaké číslo. Při registraci volte jednoduché, aby se Vám to dobře zadávalo. Přepněte si klávesnici na Evropskou ...zadejte jméno, zajeďte na tlačítko OK a uložte. Pak heslo...tlačítko OK na klávesnici a uložte. Pak zajeďte na červený restart a potvrďte. Po dalším vstupu do tohoto pluginu, zmizí azbuka s informací o Demo verzi a zůstane tam jen název stránky. Teď by jste měli mít aktivní i Youtube atd.
No a v tento okamžik plugin zavřete a vejděte do mého, kde se stahují pluginy a na posledním řádku je aktivace Adult. To stiskněte a odemkne se vám XXX obsah, čili lidově... prasárny. Po dalším vstupu do seasondream-ng bude vidět i ikona Puzzle kde je tento obsah. Dále se tam dá youtube synchronizovat s vaším účtem. Vyhodí to kod, který vložíte v PC na uvedenou stránku která je zobrazena na TV a pak se Vám to spáruje. Toť asi vše, ať se daří. :89:

Pokud by jste náhodou tento plugin už měli, musíte ho nejprve odinstalovat a to například následujícími příkazy.

opkg remove enigma2-plugin-extensions-seasondream-ng
killall -9 enigma2

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: Pokud někdo testoval poslední přidaný plugin a setkal se s zádrhelem u synchronizace se svým youtube, tak musíte následovně.
Zkoušel jsem to pomocí prohlížeče chrome a Edge. Pokaždé jsem se zasekl s problémem neschváleného připojení google. Vyřešit se to dá takto. Nainstalujete si prohlížeč Opera 12.18 a v něm zadáte adresu www.google.com/device a do ni vložíte kod z obrazovky, potom co v pluginu zmáčknete u youtube přihlášení. Po potvrzení v PC se vám Youtube aktivuje. Pro správnou funkci možná bude nutný restart přístroje. Nyní si tam mladej už pouští ty jeho dětské blbosti. Mě funguje dobře 720 To co tam je 1080 webm, to mě přístroj už asi nepodporuje formát. Aktivací se odblokovalo i vyhledávání. :!:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes jsem zjistil, když jsem po dlouhé době nainstaloval youtube, že se mě nepodařilo ho zprovoznit, stále hlášky. Tak jsem stáhl jiný,.... poslední verzi ...a dal ho do seznamu ke stažení. Tento funguje hned po instalaci. Dokonce se dá pomocí tlačítka MENU nastavit spárování s Vaším účtem youtube a naskočí tam další ikony s vaším obsahem. Musí se opsat aktivační kod a aktivovat v PC. U mě když jsem zvýšil rozlišení nad 720 tak mě šel pouze obraz bez zvuku. Mám starý přístroj. OK ať se daří,........... zde je verze s novým Youtube.

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od vitamin »

toto bola skvela robota .diky moc ni to pomohlo.čauko

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:?: Vážení přátelé. Tímto Vás žádám o pomoc nebo radu, kdo by měl nějakou zkušenost s provozem VPN v Enigma2. Věřím tomu že by díky tomu mohli jít některá blokovaná videa na youtube a v dalších pluginech. Ale přiznám se nemám s VPN pod Enigmou zkušenost. Navíc by to nejspíš pomohlo uživatelům, kteří bydlí v zahraničí a nemohou provozovat m3u soubory z Zoom Downloaderu. Jaký VPN nainstalovat, jak ho nastavit? Existuje neplacená verze? atd. Všem tímto děkuji. :?:

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“