CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
vlado222 Slovakia
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od vlado222 »

rozhodol som sa pripraviť pre tých, ktorých plugin CCcam (cfg) Downloader zaujal, zopár postrehov a skúseností,
okrem toho, že mi štúdium pluginu vyplnilo hluchý časový priestor, vzhľadom na pracovné obmedzenia kvôli známym okolnostiam, okrem skúšania a popisovania jeho jednotlivých funkcií som sa pokúsil pochopiť aj niektoré základné použité linuxové príkazy, ktorými je plugin vytvorený, pre mňa to bola mimoriadne cenná skúsenosť,
predpokladám, že pribudnú aj ďalšie poznatky a skúsenosti z testovania tohto zaujímavého projektu aj od iných prispievateľov,
treba za prípravu a poskytnutie pluginu vysloviť poďakovanie a obdiv autorovi - @BextrH, za mnoho hodín a úžasné penzum vykonanej práce.
:55: :106: :jednicka:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

SOLO 4K, VTI 13.0.9, HD Glass 17, OScam r11570,
UNO 4K SE, Open ATV 6.3, OScam r11523, OpenMultiboot
2x AB Cryptobox 650HD, Formuler 4 Turbo
parabola Maxima E85, 28,2°E, 23,5°E, 19,2°E, 13°E, 4,9°E, 0,8°W

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od vitamin »

skvelarobota vlado super teras sme zase mudrejši .diky chlapi .super.

bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od bambule »

Souhlas kvalitni prace jen skoda ze nelze zaradit cccam 2.3.2 de caid 09c4👌😉

VU+UNO4K SE::NEOBOOT 3.9.TR-e2TURK::IMAGE::OPEN ESI 9 FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:92: Už Vás chlapy znám snad všechny. Škoda že se nemůžeme všichni sejít někde u piva. Mám Vás tady už asi 7 nebo víc, co mě píšete. Jsem rád, že Vás to všechny baví a snad ještě chvilku bude. Kdyby něco, mejla na mě máte a můžu klidně zase poradit, nebo vy mě. Vlado provedl obrovský kus práce a hrozně moc mě potěšilo, jak rychle a správně vše pochopil a dá se říct že to stejným způsobem i předal dál pro všechny ostatní. Udělal to moc pěkně, klidně bych si to uměl představit v nějakém časopisu jako recenzi. Potěšilo mě, jak pěkně to může vypadat, když se k tomu napíšou vysvětlivky a přidají obrázky. Ještě jednou díky a doufám že Vám to buď pomůže, nebo si alespoň hezky počtete u kávy. Vlada to celé nakoplo a je klidně možné, že další stahovač bude od něho a recenze tentokráte ode mě :8: :87:

:vlajkacz: :vlajkask:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

vlado222 Slovakia
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Příspěvek od vlado222 »

je pravda, že aj vďaka tomuto pluginu a úžasnej schopnosti autora podávať aj zložité súvislosti linuxového kulinárstva zrozumiteľným spôsobom, tak, aby to chápali aj tí, ktorí s linuxom nemali tú česť, som sa aj ja dostal do situácie, že ma to začalo zaujímať a rád by som sa zdokonalil aj tomto smere,
ale tak optimisticky, ako to podáva Stando, že budem tvoriť nabudúce Downloader ja, a on recenzie, tak to určite nikomu z nás "nehrozí",
:D :rofl:
a to pivečko, veru by som si dal spolu so Standom niekedy niekde na východe Čiech, v kraji, kde sa vždy hral dobrý hokej a točilo dobré pivko,
alebo tu u nás, na lodi na Dunaji, kde sa priamo pivo varí,
všetkým ešte krásny večer !

SOLO 4K, VTI 13.0.9, HD Glass 17, OScam r11570,
UNO 4K SE, Open ATV 6.3, OScam r11523, OpenMultiboot
2x AB Cryptobox 650HD, Formuler 4 Turbo
parabola Maxima E85, 28,2°E, 23,5°E, 19,2°E, 13°E, 4,9°E, 0,8°W

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Žádné nové zázraky, jen jsem zase upravil stahování pluginů, aby to fungovalo. Musím tam vždy navýšit hodnoty, protože to jinak nechce stahovat. Už pár dnů nešel archivCZSK. Hold to mám uložené na uloz.to a nemůžu si vybírat. V této verzi už půjde. Pokud ještě nějaký nešel stáhnout, nyní by to mělo být zase v pořádku. Jen si neodpustím takovou zajímavost. Teď jsem pár dnů zkoušel různé IMAGE pokaždé s různou verzí GStreamer. A čeho jsem si všiml, že se liší množství souborů k přehrání v archivu, podle použitého GStreameru. Konkrétně například ....archiv ...NOVA Plus.....odpolední televizní noviny. Na GStreamer 1.14.4 mě zobrazí v nabídce na jeden konkrétní stream 90p,288p,360p,432p,576p,720p,1080p DRM! A když jsem tam měl GStreamer 1.15 - 1.17
tak to nabídlo pouze jeden formát a to bez čísla, předpokládám že asi ten maximální, bohužel mám starší stroj a pomalí internet 15Mb tak se mě to začlo kousat. Toto jen pro zajímavost. Takže, že tam něco není, neznamená vždy, že to tam nemůže mít někdo jiný. Pokud by někdo měl radu, kde se dá nastavit velikost vyrovnávací paměti, či podobné nastavení pro stream, rád si vyslechnu. Děkuji. :38:

Jinak příkaz pro zjištění Vaší verze GStreameru je......

command gst-inspect-1.0 --version

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Ač už nejsou doby, kdy by bylo možné vydávat dvě verze za den, protože už zkrátka není co nového vymyslet. I tak nějaká ta myšlenka přišla, nebo jsem spíš oprášil jednu starší myšlenku. Protože jsem zjistil, když jsem se kdysi snažil zlomit server AJKTV, že se může lišit kvalita, nebo délka jeho trvání. Nemůžu to potvrdit na 100% ale podle způsobu jeho stažení se pak liší jeho jméno a heslo podle velikosti počátečních čísel a server vygenerovaný v PC chodí nejlépe. Proto jsem vytvořil variantu, nebo spíš přetvořil funkci zeleného tlačítka na tento server a nyní se stáhne třikrát a uloží se do CCcam.cfg jako tři různé řádky. Nechtěl jsem to nikdy dělat, aby nebyl server zbytečně přetěžován, ale řekl bych že se blíží konec všech serverů, takže proč si trochu neužít. Po stovkách stažení od uživatelů ze zahraničí už asi nevytrhne, našich dalších třeba 50. I když možná krát tři :12: :D
Čistě teoreticky, pokud bude jeden ze serverů nekvalitní, měl by se po výpadku zastavit na druhém, kde bude pracovat lépe.
Zase máte co zkoušet.
cfg_Zoom_StandaFaltys_3xAJKTV_all.ipk

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: ps. Řekl bych, že jim je stejně jedno na AJKTV kolik řádků si lidi vygenerují, pro ně je důležité, kolik lidí se k nim takto zdarma připojí a budou se snažit, nějaký ten výpadek občas udělat, aby lidi donutily, zaplatit si neomezenou verzi tohoto serveru.

bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od bambule »

Dobry napad 3xserver neco jako zaloha tento napad jsem take uz nekdy zkousel.

VU+UNO4K SE::NEOBOOT 3.9.TR-e2TURK::IMAGE::OPEN ESI 9 FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

bambule píše:
12 čer 2020, 22:15
Dobry napad 3xserver neco jako zaloha tento napad jsem take uz nekdy zkousel.
Nevím, jestli jsi tuto funkci správně pochopil. Jde tam spíš o to, že to stáhne třikrát ten samí server, jen pokaždé trochu jinak, proto už při pohledu na ně uvidíš, že každý server má odlišná čísla jména a hesla. Mám totiž podezření, že podle způsobu stažení oni dávají trochu jiný server s různou kvalitou přenosu a čas jeho trvání. Možná se pletu, ale čas mě to už potvrdil. Proto se na toto jedno stažení stáhnou tři stejné, ale zároveň různé servery a uloží se tři řádky. Pokud by jeden dělal problémy, přepne se na druhý nebo třetí. Po testu této trojice už jsem nezaznamenal tolik výpadků obrazu. Samozřejmě by nebyl problém ho stáhnout třeba šedesátkrát, ale buďme trochu soudní a skromní. Stejně by všechny skončili po určitých hodinách, takže by to bylo zbytečné.
Také by nebyl problém stáhnout cca 10 funkčních serverů a to třikrát po sobě a hned by jsme z toho měli třicet řádků. Ale není důležitá kvantita, nýbrž kvalita. Není potřeba se honit za kvanty serverů, když jich tam ještě pár kvalitních máme a doufám že ještě nějakou chvilku vydrží.
Ono už nebude moc co vylepšovat a určitě nebude co přidat, ba naopak. Takže užívejme, dokud to funguje. Pokud by byl nějaký (rozumný) nápad na vylepšení, rád ho vyslechnu a pokusím se ho realizovat...... a samozřejmě vás zde za to vyzdvihnout a pochválit, ale to je asi tak všechno co pro dotyčného můžu udělat. Pro mě osobně, protože vše dělám zdarma jako koníček, znamená pochvala nejvíc z toho, čeho zde můžu dosáhnout :89:

grun
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od grun »

mám naistalovanou verzi od 005jon a v newnigně DM920 je funkční ale poslední verze nemohu odzkoušet. Má to zajímavej efekt , spouštím cccam od
šamana z GSU a pokud se chci vrátit (zastavím cccam ) a spouštím oscam tak většinou zůstane cccam jakoby spuštěnej dohromady s oscamem , ale
nevidí to vnitřní čtečku , ale usb čtečky to vidí.pomůže restart GUI . to jen pro zajímavost , pokud by bylo i s deb bylo by to pro E 2.5 ok.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Strávil jsem dnešní propršený den tím, že jsem udělal údržbu serverů. Nechci vyhazovat nefunkční, protože co kdyby zase někdy šli, nebyla sranda je všechny sehnat. Udělal jsem odtučňovací kůru na několik skript a vyházel mraky nepotřebných příkazů a trochu je zpřehlednil. Ale zase po mém, čili amatérsky. Zase na druhou stranu, je to dobré pro někoho, kdo s linuxem začíná a chtěl by si sám něco podobného vyzkoušet, nebo upravit podle sebe. Proběhli úpravy na .....
neviditelné stažení .... tlačítka ...nula a žluté. Pak viditelné stažení...tlačítko červené. Pak proběhla oprava na stahovacím skriptu pro funkci .....stažení serverů při startu E2. Co se týká této funkce, Vlado222 tvrdí že mu stáhne i po obyčejném restartu E2. Je to možné, ale u mě pouze při tvrdém restartu, nebo vytažení z elektriky a následném zapojení. Byl zde nápad na stažení po startu pro Oscam atd. Také mě to napadlo, ale raději jsem se tomu vyhnul,....z důvodu, že těsně před naběhnutí začíná stahovat, hned první server uloží k použití a stahuje dál, mezi tím nabíhá přístroj, již s obrazem a.....přístroj stahuje dál. Po nějaké té minutě, možná dvou se ostatní servery také uloží. Stažení při startu pro Oscam nechci dělat, protože by to udělalo to samé, jen by to pak třeba ještě další dvě minuty převádělo pro Oscam. A většinou každý, jen to najede, už něco zapíná a tím by se to vyrušilo. Buďme rádi za to co je. I tak jak to je to funguje spolehlivě. Zapnu přístroj a krásně najede i s obrazem. Pak zde padl nápad na vložení do menu ke stažení CCcam 2.3.2 pro Sky DE. Já osobně jsem majitelem zastaralého přístroje, který toto nerozchodí ani kdybych se stavěl na hlavu a nerad tam dávám a slibuji něco, co nemohu otestovat a zaručit na všech možných různých strojích s různými CPU. I tak si vážím nápadů.
Abych to shrnul. Momentálně všechny zmíněné funkce stáhnou až 20 (jedinečných) serverů.... (řádků) z dvaceti sedmi možných. To není zase tak špatné číslo. Kolik by se dalo najít serverů za dvě minuty? Dvacet by byl problém najít za dva dny.
Může se stát, že tam bude nějaký zdvojený, ale s jiným heslem. Po rychlém testu bych řekl, že to celé pak chodí stabilněji. Nejsou v řádcích chyby. Schválně si otestujte červené tlačítko (viditelné stažení všech serverů) Rychlost stažení a generování se může lišit možnostmi daného přístroje a rychlostí Vašeho internetového připojení. Nemám změřeno, ale možná dvě minuty to tam může po jednom řádku naskakovat. Toť asi vše. Doufám že si toho zase nějaký čas nebudu muset všimnout.
Jinak zrušení nějaké služby s určitým serverem, by se teoreticky nemělo projevit, například jedním prázdným řádkem. Mělo by to tam naházet jen stažené servery, prázdné nikoli. Ať se daří. :89:

Ještě si neodpustím, na satlinux, kde je konkurenční stahovač, koukal jsem, jak se tam do jeho tvůrce vždycky pustí. Že jim to generuje méně a méně řádků a že jich moc nefunguje,.....ať to kouká opravit :D Moc tam neznají slova....být skromný
On za to nemůže, že z čtyřiceti serverů už jde stáhnout sotva půlka a z toho jich pak ještě třičtvrtě nefunguje.

mayall Czech Republic
Nováček
Nováček
Dostal poděkování: 10 poděkování

Příspěvek od mayall »

https://www.bing.com/images/search?view ... t=2&sim=11
DM900 - sky cinema - naprosto plynule bez výpadků, aktualizace tomu pomohla

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

grun píše:
13 čer 2020, 21:36
mám naistalovanou verzi od 005jon a v newnigně DM920 je funkční ale poslední verze nemohu odzkoušet. Má to zajímavej efekt , spouštím cccam od
šamana z GSU a pokud se chci vrátit (zastavím cccam ) a spouštím oscam tak většinou zůstane cccam jakoby spuštěnej dohromady s oscamem , ale
nevidí to vnitřní čtečku , ale usb čtečky to vidí.pomůže restart GUI . to jen pro zajímavost , pokud by bylo i s deb bylo by to pro E 2.5 ok.
Děkuji za reakci. Nejsem si jist, jestli jsem tvůj problém správně pochopil, ale už asi dvakrát se mě stalo, že jsem chtěl přepnout na Oscam a po restartu tam byl zpět CCcam. Už přesně nevím jak jsem to vyřešil, ale přeinstalace IMAGE to srovnala určitě. Se stahovačem by to nemělo souviset, obzvlášť pokud používáš své CAMy. Já že jsem věrný CCcamu tak mě vše stále chodí bez problému. Co se týká dalších verzí v (deb) pro Dreambox. Přiznám se, že tento převod na deb neumím i když to asi nebude tak těžké, ale požádal jsem uživatele, který mě dělal i ten poslední deb a uvidíme, zda to pro mě udělá, až si to přečte.
Možná by se mě to povedlo, ale jelikož to nemám jak vyzkoušet, nemám Dreambox a moc zkušeností s (deb), tak se o to raději ani nepokouším. Nikdy nedávám na internet nic, co nemohu sám otestovat a zaručit se za to, že to bude v pořádku. Abych mohl případně vysvětlit, nebo opravit nějaký případný problém. Na zítra si chystám ještě jednu podstatnou funkci i když pro někoho nepotřebnou. Pak to zase pověsím na hřebík, než mě zase něco osvítí a nevydržím to a zase něco udělám ;)

005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Příspěvek od 005jon »

Bez uprav len *deb

Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Vitamin HD5000 e2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“