CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Zde poslední, pro někoho možná důležitá úprava. Změna velikosti MENU. U někoho je MENU čtvereček s neúplným textem a u někoho jiného celé (veliké). Tato nová možnost je tedy určena pro uživatele, kterým to dělá to MENU malé.
Je tam jen jedna volba přepnutí. Při tomto přepnutí dojde k malému restartu aby se mohla změna projevit. Tuto volbu najdete dole pod změnou jazyka. Před instalací nové verze, (starou)... v MENU dole odinstalujte. Včera mě napadl nápad, že vydám seznam často kladených otázek a hlavních chyb, kterých se můžete dopustit. Ale právě jsem zjistil, že jsem všechny zase zapomněl :46: Tak ať se daří. Slunce v duši :74:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ukecal mě kolega .....bambule
I když jsem se tomu vyhýbal, nakonec jsem podlehl a přidal ke stažení serverů po startu E2 ještě konverzi na Oscam,Ncam,Gcam. Funkce zůstává stejná, jen by po startu teoreticky mohl naběhnout obraz i na tyto zmiňované. Osobně mám vyzkoušen Ncam. Na ten to najelo taky, jen byl obraz asi o dvě vteřiny později než u CCcam. Ostatním CAMům moc nevěřím. Oscam jak nemá restart, tak se mu moc nechce načítat nové servery. Já osobně zůstávám u CCcamu. Jen aby chlapy měli zase další hračku, když jim to takto nestačí. Oni kdybych tam dal třeba i prdelCAM tak by to na něj chtěli taky :12: :rofl:
Ještě připomínám. Funkce stažení po startu E2 se aktivuje jen jednou, potom tam je pojistka proti opětovné aktivaci, která se bohužel vynuluje, pokud downloader odinstalujete a dáte ho tam znovu, nebo jinou verzi. A není dobré si tam vytvořit dva starty stažení serverů po startu E2. Celá tato funkce funguje jen na přístrojích, které mají startovací skript ....bootmisc.sh Který naleznete v ..... /etc/init.d/
Skript který stáhne a převede servery po startu je.... start.sh v ...../usr/script/ Kdyby to chtěl někdo ladit.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Příspěvek od 005jon »

*deb drobné upraví pre enigmu2 os: 2,5

Reštart - CAM - (Oscam,Ncam,Gcam) až nebezpečne rýchli možná tam treba doplniť opozdenie pri znovu spustením. To ukáže čas

Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Vitamin HD5000 e2
Obrázek

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

005jon píše:
16 čer 2020, 23:58
*deb drobné upraví pre enigmu2 os: 2,5

Reštart - CAM - (Oscam,Ncam,Gcam) až nebezpečne rýchli možná tam treba dopnit opozdenie pri znovu spustením. To ukáže čas
Že tys to zase o něco ořezal?

005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Příspěvek od 005jon »

Nič nie je orezané len upravený Reštart - CAM aby fungoval pre e2 2.5

Sú tam len 2 súbory zmazané ktoré e2 2.5 nevie použiť a ani ich nepotrebuje (identifikacia boxu a icon) Ostatné je zachované.

Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Vitamin HD5000 e2
Obrázek

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Když už jsem myslel, že na ten stahovač nebudu muset sáhnout, dnes jsem se přesvědčil o opaku.
Zjistil jsem že i po upozornění, abyste znova po nainstalování jiné verze neaktivovali ...stažení serverů po startu E2
I tak se to někomu povedlo, nebudu ho jmenovat. A to až šestkrát za sebou. :12: :rofl:
Proto nyní přicházím s verzí, kde se po aktivaci odstraní všechny tyto řádky, ať jich je kolik chce a nahradí je pouze jeden a funkce se zase zablokuje. Po dalším stisknutí Vás to upozorní, že už to máte aktivované. No a hned pod to jsem přidal volbu, kterou můžete funkci stažení serverů po startu E2 Deaktivovat a zároveň se tím vyresetuje ta pojistka a je možné opět funkci aktivovat. Po aktivaci to zase zkontroluje jestli tam už řádek není, případně je vymaže a dá tam pouze jeden. A to celé se vlastně opakuje dokola. Takže zase budu moct chvilku klidně spát. Protože několik startovacích řádků místo jednoho opravdu nedělá dobrotu :) Někdo by namítl, proč si to sakra neudělal hned? .......... No protože jsem nepředpokládal, že i když napíšu varování, že to i přesto někdo až šestkrát odinstaluje a nainstaluje a pokaždé znovu aktivuje :D
Mějte se. Ať se daří. :89: Kdyby něco,......pište

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Trochu jsem zabíjel propršený den a rozlouskl další 4 servery. Ač jsem říkal že už další nebudou, ale jen budou ubývat, tak jsem skoro nelhal. Připravil jsem pro Vás další čtyři, ale jelikož nám také čtyři odpadli, dostaneme se zpět na číslo dvacet. Ještě bych nějaké měl, ale bohužel nedokážu překonat potvrzovacího robota zvaného...... reCAPTCHA
Tuším čím ho obejít, ale bohužel nevím jak. Takže se musíme spokojit stím co je. Oni to stejně nejsou nějaké extra servery.
Ty čtyři jsou přidáni do viditelných stažení i neviditelných + ještě extra sólo samostatně + do startu. Ale můžu Vám říct, že už to byl mazec. Už tam těch skriptů je mraky, navíc jsem musel zase předělat všechna menu pro ostatní jazyky. Ač jsem se snažil tu finální instalačku otestovat, mladej mě nedal moc možnost. Hold když je večerníček, tak musejí jít nějaké servery bokem. :96:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Po všelijakém testování a bádání jsem splácal tuto verzi, abych se konečně nějak dopracoval k funkčnímu restartu CAMů, který půjde snad všem. Vypůjčil jsem si skript pro restart od .......005jon který tvrdí, že jeho verze pracuje s moderní verzí Enigma 2 a moje zase dokáže restartovat CAMy ve staré verzi. Takže to projede tento vytvořený skript dva v jednom a přístroj provede restart aktuálního CAMu v té fázi skriptu, která mu sedne a ostatní jen projede. Netvrdím že to musí fungovat, ale mohlo by. A teď kde ten restart je. Měl by být u každého stažení serveru, potom na stažení po startu E2 kde se mě náběh obrazu posunul asi o dvě vteřiny, ale najede na všechny CAMy. A ještě by měl být na restartu na žlutém tlačítku v menu stahovače. A samozřejmě neviditelné a viditelné stažení. Tak to otestujte a dejte vědět, potřeboval bych vědět změny na různých přístrojích. Vypadnutí obrazu na okamžik po stažení, nebo zmáčknutí žlutého restartu, bude známka toho, že restart funguje. Berte toto spíš jako testovací verzi. Díky za info :arrow: :!: :!: :!: :!: :idea:

julius52
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od julius52 »

Poslední testovací jsem dal do vu+zero4k open pli 7.2 a jede to skoušel jsem i nove servry taky dobry navrhoval by jsem jestli by bylo více možností ztažení url do ARM-přístrojů do některych to nejde nainstalovat ted zrovna si nemůžu spomenout do kterych image protože zkouším různe děkuji

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Po nějakých testech a ohlasech, jsem usoudil, že cesta tohoto restartu nebude to pravé ořechové.
Někomu to jde, někomu ne, někomu jde jen na určité CAMy, nebo mu ho restartuje částečně....nenahodí. Čilim mám tady verzi, která krásně restartuje dědečky jako je můj AZBOX a je to extrémně jednoduchá metoda + jsem tam ponechal metodu ...005jon Mohu se zaručit pouze za metodu první, druhou můj přístroj nedokáže použít. Tak vyzkoušejte a uvidíte. Jak už jsem možná jednou psal,.....buď budete extrémně spokojený, nebo extrémně nas..ný ;) Jak restart otestovat.
Máte puštěný nějaký CAM, běží vám obraz, zmáčknete v menu stahovače žluté tlačítko pro restart a měl by se na chvilku zastavit obraz a (opět naskočit). Vyzkoušejte tuto metodu na všech CAMech. Tento restart je vnořen do všech stažení serverů, úplně na každý + i na start. Takže by měl obraz najet i na Oscam atd. Pokud to prostě někomu nenajede po startu, tak buď.
1........nemá aktivované stažení serverů po startu E2 v MENU stahovače
2........nebo nemá jeho přístroj tyto adresáře ../etc/init.d/ + soubor ....bootmisc.sh (čili to nemůže jít)
3........jeho přístroj startuje déle jak 70 vteřin a musel by si čas navýšit v /usr/script/...start.sh (sleep 70)
4........jeho přístroj odpojila manželka od internetu při zalévání kytek, nebo si ho nedej bože spletla s květináčem
*****************************************************************************************************
Nedávno jsem přišel na problém, že se mi v kořenovém adresáři objevilo pár souborů, které se jinak stahují do /tmp/ Po dlouhém pátrání jsem došel k závěru, že k tomuto může dojít, pakliže po startu nenecháte přístroj dostahovat servery a hned jdete stahovat něco dalšího v stahovači, takže spuštěním dalšího skriptu přeskočí proces do kořene přístroje a může tam nakopírovat nějaké soubory. Pokud by je tam někdo našel....nic se neděje, jen smazat a jede se dál. Jinak, ničemu tam nevadí.
****************************************************************************************************
Toť asi vše. Vyzkoušejte a dejte vědět. Doufám že mě zase od někoho nedorazí email s textem....zkusil jsem,nejde!!! :96:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Nevím jak u Vás, ale u mě tato poslední verze s názvem OK pracuje super.
Žluté tlačítko restartuje jakýkoliv CAM, který je aktuálně spuštěný. Stažení jakéhokoliv serveru doprovází také restart s jakýmkoliv CAMem. Stažení po startu krásně najede s jakýmkoliv CAMem. Ač teda asi 10 vteřin po naběhnutí přístroje, ale to je daň za to, že to půjde s každým CAMem. Přístroj po startu krásně převede stažených 20 serverů a uloží pro všechny CAMy. Každému CAMu 20 serverů. Závěrem bych řekl, že už asi není na co si stěžovat. Teď už jen musím počkat, jak zabere restart od... 005jon na ostatních přístrojích, které můj restart CAMů nepodporují. Musím jen doufat a věřit, že to udělal dobře. A to je asi tak všechno, co pro to můžu udělat. Klidně dejte vědět, zda to u Vás pracuje, abych měl představu. Pokud zde mám poděkování, usuzuji z toho, že je člověk, který mě poděkoval ..... s verzí spokojený. I když už nevím, jak hodně .... ;)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Jelikož ty dva restarty v jednom nedělali na některých přístrojích dobrotu, snad prý i dva restarty najednou, proto jsem vytvořil ke spouštěči restartu, který je na žlutém tlačítku .....vnořené menu, kde si člověk vybere restart, který u něho bude pracovat správně. Samozřejmě, že se může najít i někdo, komu nepůjde ani jeden, třeba časem přidáme variantu další. Momentálně tam teď jsou tyto....
1. MOD pro restart od ....BextrH
2. MOD pro restart od ....005jon
3. MOD (bez restartu) vypnutý restart

Na třetí MOD mě inspiroval jeden nejmenovaný člověk, říkejme mu třeba Luďek. Pro stažení serverů po startu E2 na CCcamu je ideální provoz bez restartu. Přístroj krásně naběhne i s obrazem ihned. Ale zase by nenaběhl třeba na Oscam bez restartu. S restartem u CCcam je náběh obrazu posunut o cca 5-15 vteřin od náběhu E2. :89:
......................................
Do jazyků přidána Ruština

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tady ještě raději opravená verze. Jak tam je několik jazyků, tak už to není sranda vše uhlídat.
Žluté tlačítko bylo správně jen v Češtině. Tady už ve všech jazycích.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Je tady finále. Ve středu se vracím do zaměstnání, které připomíná spíš nápravný tábor. Takže už nezbude síla a možná ani chuť na nějaké další nápady + jejich realizaci. Proto zde přijměte poslední verzi.
+přidán server
+přidán CCcam
+přidán plugin
+přidáno poděkování
...momentální maximální počet serverů, které lze společně stáhnout, až 22

Užívejte. A zas třeba někdy na shledanou. :89: To chce flašku :96:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: poslední úprava......čas startu stažení serverů po startu posunut z 70 na 60 vteřin
Přístroj by (měl) najet i s obrazem na všechny CAMy. Ale nemohu garantovat na všechny přístroje a IMAGE.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“