CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 162 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Měl jsem cukání v ruce zase něco udělat, když máme ten krásný prodloužený víkend.
Naštěstí mě nahrál Vlado222, který si všiml, že nám nějak nestahuje server sat-gold. Nyní verze ve které zase už jde. Došlo tam ke změně adresy. Momentálně mě to stáhlo 20 serverů včetně sat-gold. Předpokládám že na víkend jeden server vypadl, občas to dělají. Čas ukáže kolik nám jich vydrží. Já osobně největší naděje vkládám do AJKTV. Nemá tak dlouhý čas funkce, jako jiné, ale je hodně stabilní a funguje stále. Teda zatím!
K restartům jsem přidal ještě jeden. ...(žluté tlačítko v základním menu stahovače) Někomu může sloužit dobře, někomu jinému třeba vůbec. Už asi nejsou jiné možnosti, jak jinak univerzálně udělat restart tak, aby šel na alespoň větší skupině přístrojů.
Ve výchozím nastavení po nainstalování stahovače je aktivní první MOD. Vybraný MOD pro restart je pak součástí každého stažení serveru, nebo na žlutém tlačítko pro přímí restart .....aktuálně běžícího CAMu. Pozor!!! Tento restart neumí aktivovat CAM pokud neběží, jen restartovat aktuálně spuštěný CAM. Každému může vyhovovat jiný MOD, někomu jinému třeba žádný, čili ideálně pak MOD....OFF. čili ...(restart vypnout) Hezký slunečný den všem a zas třeba někdy....na shledanou :89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Zase jsem to nějak nevydržel a tentokrát vyšťoural a zprovoznil dalších 7 serverů a nějaký opravil. Momentálně je možné stáhnout až 29 serverů (řádků) najednou + možná někdy nějaký, který by dodatečně obnovil svou činnost a do teď nešel. Celkoví počet serverů mnou vložených do stahovače za celou dobu už bude někde na čísle čtyřicet. I když je konverze zabudována přímo do neviditelného stažení pro Oscam,Ncam,..... Raději jsem pro jistotu, navýšil samostatný konvertor na možnost konverze až 30 řádků. Poslední MOD pro restart který jsem přidal nedávno, jsem nyní ještě upravil, protože jsem si uvědomil, že některé IMAGE nedokážou nastartovat například příkazem ...CCcam, nýbrž potřebují celou cestu k němu, například ..../usr/bin/CCcam
Proto pokud to najde daný CAM i s cestou, tak ho nastartuje i s tou cestou. .... Tento MOD je čtvrtý, určený pro přístroje, které poznají příkaz... ps MOD druhý je pro přístroje znající příkaz .....ps -aux MOD první je pro přístroje, které mají soubor ... /etc/init.d/...softcam MOD č 3 má restart OFF čili vypnutý. Ideální test restartu je, při běžícím (funkčním vysílání) zmáčknout v menu stahovače žluté tlačítko kde můžete potvrdit přímí restart, nebo přepnout na jiný MOD. Přepnete na jiný MOD a nahoře restartujete a pokud se vysílání na moment zastaví, restart funguje. Pokud se tak nestane, zkusíte MOD jiný a zase vyzkoušíte. Pokud Vám nějaký restart funguje dobře, necháte to tak a tento restart pak bude probíhat i během každého stažení serveru. Pokud by Vám všechny restarty dělali neplechu, zvolíte třetí MOD....OFF Ať se daří. Mějte se. :89:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Díky za sté poděkování :38:
:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Vyšťoural jsem ještě jeden server aby jsme byly na kulaté třicítce, počtu možného množství stažených serverů do jednoho souboru pro všechny CAMy. Zase jsem si trochu pohrál se čtvrtým MODem restartu, tak aby při restartu vypnul všechny nalezené CAMy a pustil zpět první nalezený, aby se nestalo, že poběží dva souběžně. Připomínám že po instalaci stahovače je výchozí ...první MOD. Dále jsem upravil pořadí stažených serverů, podle lepších od vrchu. Stahovací pořadí je stejné, jen závěrečné pořadí uložení řádků je zpřeházené. Do poděkování jsem přidal autory pluginů, které ze stahovače jdou stáhnout a nainstalovat. Mějte se ..... :89:

ps. včera mě někdo na Linuxsatu docela naštval otázkou,...co je na tom konečně nového? Chtěl jsem mu napsat že ho.. Jestli mu je 7 serverů málo. Ale nakonec jsem nechtěl riskovat Aláhův hněv a odepsal že ...servery :roll: :96:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Nedávno se mi poctilo seznámit se s jedním hodně šikovným člověkem, který sice nic nedá zadarmo a bez práce, ale když vidí na druhé straně snahu pomůže neuvěřitelným způsobem. Nebudu ho nijak rozmazávat, najdete ho v poděkování hned jako třetího, jako první přezdívka v uvozovkách. Když jsem mu předložil návrh toho co bych potřeboval, dostal jsem od něho návod na obloukový reaktor :D Pak mě to začalo trochu dávat smysl.
A teď k věci. Co tu máme.

-restart nyní pouze dva MODy ...ON a ...OFF Tentokrát by mohl zabrat na obrovském spektru přístrojů. Fakt jsme si stím pohráli aby to makalo skoro na všem. Pak tam je funkce na vypnutí všech CAMů. To se může hodit, pokud by se náhodou někomu stalo, že by mu běželi souběžně dva CAMy najednou. Nestává se to, ale může se to stát.

-hned na první položce došlo k změně. Tentokráte stažení serverů ne jen pro CCcam, ale pro všechny, takže změna na **CAM
zmizelo tak několik funkcí a zůstali jen viditelné a neviditelné stažení + jednotlivé servery. Jak už bylo řečeno, vše automaticky převedeno pro všechny CAMy včetně restartu, pokud si ho v menu u restartu .....nevypnete. Výchozí nastavení je ON. Každé stažení jakéhokoliv serveru doprovází konvert + restart.

-do konvertoru pro Oscam,Ncam.... jsem přidal funkci .... RYCHLOconvertor Tato funkce bez velkého kecání jen převede z CCcam.cfg do všech známých cest pro Oscam...atd Průběh znázorní jen tečky. Počet řádků (serverů) je...(neomezený!!!)

-při jakémkoli stažení serveru proběhne kontrola, kde se nachází Váš CCcam.cfg a tam pak pošle stažený (cfg)
takže funkce přesun CCcam.cfg do /usr/keys/ zůstane spíš jen jako doplňek. Jinak řídit už se to bude samo.

Ke dnešnímu dni má tento stahovač neuvěřitelných 134 skript a to počítám jen ty základní + jsem po úpravách asi 6 smazal.

Na závěr bych chtěl poděkovat jednomu člověku, on už bude vědět. :89: Doporučuji na test vyzkoušet viditelné stažení všech serv.
Pokud by Vám to nevadilo, nemám možnost zjistit, zda jste spokojeni, tak zde přikládám dva textové soubory a jejich stažením mě dáte vědět, zda Vám vše funguje a jste spokojeni. Kdo je spokojen stáhne text OK, kdo nespokojen, tak to druhé.
Počet stažení vše řekne za Vás. Díky a hezkou neděli. :89:

vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od vitamin »

super robota zatial najlepšie funguje umna na vuplusuno4kse na img openspa 7.4.okdiky za skvelu robotu.čauko

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Po třech dotazech jsem na rychlo provedl dvě úpravy. A ještě je jako vždy převedl do pěti dalších jazyků. Ač to vše vypadá jednoduše, hraju si stím někdy i pár hodin. Na výsledku to pak vypadá jako jedno tlačítko, které vše za pár vteřin udělá. Pak vše navíc musím otestovat, než to pošlu ven.

-tam kde je restart se nyní dá vypnout nebo zapnout i druhý restart. Výchozí je zapnuto. Takže nyní po viditelném nebo neviditelném stažení proběhne i druhý restart, takže Vám po několika minutách na mžik vypadne obraz a Oscam uvidí i ostatní servery, ne jen ten první, který tam je aby se dalo hned koukat.

-dále v tom samém místě najdete nyní funkci na vypnutí konverze po stažení. To bude pro uživatele, kteří chtějí používat jen CCcam a nechtějí aby jim to přepisovalo například ..... oscam.server ----- i o toto jsem byl požádán. Ve výchozím nastavení je konverze zapnuta. Po vypnutí konverze, proběhne po stažení jen restart....právě běžícího CAMu.

Pokud Vás mohu požádat, tak zbytečně nekombinujte tyto přepínače, hraním si tam a zpět a toto zapnout, toto vypnout.
Nemělo by to nic udělat, ale přeci jen je tam strašně moc skript, které na sebe navazují. Ideálně si jen zapněte, nebo vypněte to co potřebujete, či nikoli. V případě problému, odinstalujte stahovač a znovu nainstalujte a bude vše jako předtím (výchozí)

Co se týká zdeformovaného textu, jeho spodní části, tak o tomto problému na některých zařízení vím. Ale budu potřebovat víc času, za pár hodin jdu do práce na dvanáctku, tak poprosím strpení. Díky :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: :arrow: :?: Pokud by někomu neviditelné či viditelné stažení všech serverů nestáhlo CCcam.cfg vůbec, nebo je první server (po kompletním stažení) dejte mi to prosím vědět. Děkuji. Jeden uživatel tento problém zaznamenal, ale je sním Turecky špatná domluva, tak kdyby někdo i u nás měl nějaký podobný či jiný problém, napište mi to sem prosím. Děkuji. Hezký den.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Takže. Vážení přátelé a kamarádi. Když jsem se teď snažil stahovač upravit, tak jsem myslel, že mě z těch všech restartů už hrábne. Hroznej chaos ve skriptech. Takže jsem to zjednodušil. Tam kde je restart zůstalo nastavení pro zapnutí a vypnutí pro konverzi serverů pro Oscam,Ncam..... Výchozí nastavení je ON. Kdo chce používat jen CCcam a chce aby mu oscam.server zůstal beze změny, tak si to přepne na OFF.
Co se týká restartů. Zrušil jsem všechny přepínače a zůstane stále aktivní navždy. Restart ....Při každém jednom serveru dále při viditelném a neviditelné stažení všech serverů, kdy se stáhne první server, provede restart (volitelně i konverzi) a naskočí obraz a stahuje dál a na konci provede druhý restart, ....cca po 4 minutách od prvního stažení serveru.
Dále v menu restartu místo volby zapnutí a vypnutí restartu, který jsem zrušil, jsem vytvořil volbu pro ...automatickou lokalizaci souboru CCcam.cfg Tato volba bude zajímat pouze uživatelé, jejíž CCcam používá adresář /usr/keys/ ...pro CCcam.cfg.
Ve výchozím stavu je vypnuto. Tady byl problém u zahraničních uživatelů, který používají konkurenční stahovač, který to posílá na obě místa a pak se to automaticky přesunulo do /usr/keys/ a vymazalo z .../etc/ a pak mě psali, že jim to z /etc/ stále maže a nic tam nemají. A mám vyzkoušeno, že mít CCcam.cfg na obou místech najednou nedělá dobrotu a kouše se to. Toť asi vše. Řekl bych že to teď chodí parádně a dlouhou dobu už to nechci zase vidět. Doufám, že mě zase za chvíli nepřijde email s nápisem ...... NEJDE. :12: To už mě z toho fakt je...ne Hezký den. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. V této verzi je opraven jeden server po informaci od vlado222 ...že na něm došlo ke změně.
Přidány dva další servery. Momentální maximální počet stažených serverů najednou je 31. Dále jsem vytvořil pokusnou funkci pro zachycení snímku obrazovky. Najdete jí na hlavním menu, úplně dole. Po vstupu do ....vyfotit obrazovku, naleznete nápis ....vyfotit za 30 vteřin do /photo/ Po stisku, od tohoto momentu máte 30 vteřin zajet si na místo, které chcete vyfotit. Fotografie vznikne bez jakéhokoli upozornění a uloží se v kořenovém adresáři do složky /photo/ která se tam vytvoří. Novou, čili další fotografií se tato nahradí. Tato funkce se může někomu hodit.
Hezký den. Ať se daří. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Dnes jen drobná úprava. Na hlavním (menu) dole, kde se mění ....velikost menu, nyní další možnost, .....velikost textu. Na každém přístroji se může velikost a čitelnost lišit!
-původní (original) ---- MOD Zoom
-drobnější písmo ------MOD Slim

vlado222 Slovakia
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Příspěvek od vlado222 »

dnes som sa zhodou okolností dozvedel príjemnú správu,
náš priateľ, kamarát a super chalan Stando @BextrH dnes oslavuje svoje narodky,
v mene svojom i v mene satelitnej komunity Ti posielame srdečné pozdravy, s prianím veľa dobrých nápadov pri riešení satelitných problémov a výziev,
Stando, na diaľku pripíjam aj na Tvoje zdravie a úspechy !!
pripitok pohare.jpg

SOLO 4K, VTI 13.0.9, HD Glass 17, OScam r11570,
UNO 4K SE, Open ATV 6.3, OScam r11523, OpenMultiboot
2x AB Cryptobox 650HD, Formuler 4 Turbo
parabola Maxima E85, 28,2°E, 23,5°E, 19,2°E, 13°E, 4,9°E, 0,8°W
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od vitamin »

aj ja sa pripajam a želam všetko najlepšie hlavne vela zdravia a uspechov v rodine a medzi satelitnymi nadšencami necg sa dari stando.ahoj.

nalim22 Czech Republic
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od nalim22 »

Pripajam sa ku gratulacii, vsetko naj,naj

julius52
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od julius52 »

Taky všechno nej,nej

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Všem bych chtěl poděkovat za přání. I když narozeniny neslavím, ty příští kulaté možná trochu zapiju.
Kéž bych měl pro Vás na oplátku nějakou tu novinku, ale bohužel nemám. Teď intenzivně pracuju na domě, vysekat a natahat novou elektriku, vše zapojit, zasádrovat atd. Prozatím 200 metrů kabelů. Třeba mě u práce něco napadne a třeba časem zase něco splácám. Jen se trochu obávám pánové, že už jsem snad vše vystřílel. Byla by dobrá myšlenka, vše sjednotit a v menu srovnat. Jenže je to jako bych to celé dělal znovu a pak vše přepsat do několika jazyků. A trochu se bojím toho, že bych někde mohl udělat chybu, když tam vše na sebe navazuje. Toto menu už je zaběhlé a myslim si, že každý si funkci kterou potřebuje, tam najde. U mě je to v současné době s použitím tohoto stahovače tak, že přijdu domů, zapnu na prodlužce přepínač a za chvíli AZBOX najede i s obrazem a celí den si ho nemusím všimnout. A takto každý den. Mám zapnuté automatické stažení serverů po startu E2. Stahovač funguje stále dobře a spolehlivě, aniž bych ho vůbec musel během dne otevřít.
Tak doufám, že Vám také dělá jen samou radost a zas někdy třeba .....zase na shledanou. :89:

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“