CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: gorick, monkus, schmegea

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 150 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Jak jsem slíbil, zde máte zase ....něco málo. Ke stažení (m3u) přibila funkce stažení IPTV.
Najdete ji na hlavním menu skoro úplně dole. V kořenovém adresáři se Vám vytvoří adresář ...IPTV a v ní budou dva adresáře s m3u soubory pro přehrávání. Budou mít i datum, takže poznáte v který den byly soubory aktuální. Nemusí hrát úplně vše.
Jsou tam kanály všech možných žánrů a jazyků. Prozatím nemám vyzkoušeno, jestli bude fungovat (stažení) každý den.
Nové stažení nahradí původní soubory.
Užijte si novou hračku a zase třeba někdy na shledanou :89:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Myslete na to, že nevlastním ani kabelovku, ani jakýkoliv server. Takže mohu přidat, opravdu jen to, co najdu někde na internetu, jako kdokoli jiný. Takže se může stát že něco nepůjde. Navíc netuším co se stane, když se na jeden stream připojí více zařízení najednou. Berte to vše opravdu jen jako hračku pro dlouhou chvilku. Hezký den. :89:
Do IPTV přidáno,CZ,Ru,Adult.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Prostě mi to nedá a toho Chocholouška musím pochválit napřímo. Občas mi poradí jen, pro něho drobnost, ale mě to pak posune o obrovský kus dál. Nebudu se nikterak rozepisovat, ale díky jeho radě dnes přináším další IPTV seznam. Po stažení již známé funkce IPTV (m3u) naleznete v podadresáři (IP) 21 (m3u) souborů. Bohužel nemají názvy, čili na slepo až po zapnutí. Jsou to šikovné streamy, které ocení hlavně sportovní nadšenci. Pokud Vám nepůjde prvních několik streamů, nejspíš v daném souboru nepůjde žádný. Naopak, když jde jeden, většinou hrajou pak všechny. Komu se nechce testovat soubory v přístroji, tak si je po stažení pošle do PC a vyzkouší je pomocí VLC. Podle mého odhadu budou tyto soubory (m3u) ....stažené druhý den znovu ....jiné!! Ještě jednou díky ...nejmenovanému (Ch) ... jsi prostě borec. Hezký den. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Provedl jsem několik oprav starých serverů a přidal jeden další server. Občas dochází k sjednocování serverů, takže se může stát, že budou v seznamu dva podobné. Aktuální číslo maximálního počtu stažených serverů na jeden stisk ovladače je momentálně až ...plus mínus 35. Ale předpokládám že to na funkčnosti ani nepostřehnete. Protože jeden dobrý server je lepší, než sto špatných. Hezký víkend. :89: Mě čekají montérky ;)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Díky nápadu od uživatele Dino, mě napadlo vytvořit konvertor pro stažené IPTV.
Zase musím poděkovat Chocholouškovi, když už jsem to vzdával, tak mě zase včas hodně postrčil.
Nejsem si jist jestli je to správná cesta, ale prozatím takto. Pod nápisem ...stažení IPTV je nyní další nápis pro konvert m3u z IPTV pro Enigma. Prozatím první test na IPTV...Rus Po zapnutí této funkce se přesune z IPTV soubor Rus.m3u do /tmp/ kde se převede a následně se nakopíruje do ... /etc/enigma2/ ....jako soubor ...userbouquet.Rus.m3u.tv
Poté by jste měli mít v settingu mezi normálními kanály, když dáte ...Favourites (modré tlačítko) najdete tam seznam kanálů ... (Rus) Prozatím je to testovací verze a má malé mouchy. Jedna z nich je, že musíte provést restart enigma aby seznam šel zobrazit. (aby se ukázal) A druhá moucha je že ta konverze trvá možná minutu nebo dvě. Je tam rotační konvertor, který bere řádek po řádku a zpracovává je. Časem bych raději aplikoval nějaký rychlí filtr v pár příkazech na celí soubor. Ale buďme rádi i za toto.
Ještě doplním, ...aby jste mohli použít tuto funkci, musíte mít nejprve .....staženo IPTV. Ten nápis nad tím.
Poslední zpětná rada. ..... Před instalací nové verze tohoto pluginu, odinstalujte současnou na hlavním menu, úplně dole, poslední volbou ....odinstalovat. Vyvarujete se tak jakékoliv komplikaci s instalací nové verze.
Klidně dejte vědět, jestli Vám to hraje. Vyzkoušejte víc kanálů, nevzdávejte to na prvních. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Touto verzí potěším uživatele Dino, který používá pro převod m3u plugin, který ale potřebuje, mít soubory m3u v ..../tmp/. Proto jsem vymyslel následující řešení. Tam kde je stažení IPTV ... jsem přidal volbu pro vyhledání souborů m3u a následné zkopírování do /tmp/ Čili pokud máte mým stahovačem stažen jakýkoliv soubor m3u, použijete tuto volbu která prohledá Váš přístroj a veškeré nalezené soubory m3u nakopíruje do ..../tmp/ Pak už jen stačí použít plugin pro převod. A ten jsem Vám tam také přidal a najdete ho tam, kde se stahují další pluginy, úplně dole. Nainstalujete ho a když ho otevřete, tak hned nahoře první volba je řádek, kde si vyberete který m3u chcete převést do settingu mezi kanály. Přepínáte je tlačítky do stran. Druhý řádek je pro výběr formátu. Já mám starý stroj, takže mě spolehlivě funguje formát ... GStreamer.
Pak už jen zmáčknete zelené tlačítko ....Convert. Vrátíte se zpět na obrazovku s kanály a váš převedený seznam naleznete v Favourites (modré tlačítko). Mělo by to tam být i bez restartu. Co se týká mé testovací funkce převodu IPTV kterou jsem přidal včera, ta už funguje tak, že stáhne aktuální m3u a převede a uloží také do settingu. A už není nutný také restart.
Takže máte novou funkci nalezení m3u a překopírování do /tmp/. Kde použijete pak zmiňovaný plugin kterým převedete vybraný m3u a on Vám ho převede a uloží. Nebo můžete použít můj, mnou vyrobený, přímí konvertor se stažením a uložením, prozatím pouze na m3u.Rus
Trvá to o něco déle, ale je to jen na jedno tlačítko. Dále jsem opravil stažení m3u ...IP. Dyštak dejte vědět jak to funguje.
V případě nějakého problému, berte prosím ohled na to, že to vše dělám pouze se základními příkazy a jsem amatér.
Otestoval jsem vše při sestavování nové verze. Finální verzi jsem otestoval jen částečně. Čeká mě koupání dětí atd.
Hezký večer. :89: Opět poděkování Chocholouškovi za radu s příkazy.
Pokud by někdo potřeboval s čímkoli poradit, klidně napište na BextrH@seznam.cz pokud nebudu venku makat,odpovím.

rocco22 Czech Republic
Nováček
Nováček

Příspěvek od rocco22 »

Zdravím
potřebuji poradit na ccamd jaký reciever jako server?
aby vše fungovalo.
děkuji
libor.vlk@seznam.cz
Naposledy upravil(a) rocco22 dne 12 srp 2020, 19:49, celkem upraveno 1 x.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Trochu jsem zapracoval a zase něco přidal.
Na hlavním menu dole kde byl převod IPTV ...... se nyní přejmenoval na .... stažení + převod IPTV pro E2
První volbu ...Rus.m3u jsem předělal z rotačního konvertoru na (rychlí!!) filtr. A dále jsem přidal další volbu xxx1080.m3u
Obě tyto volby fungují stejně. Dojde ke stažení a (rychlému převodu) a následnému uložení do settingu mezi ..Favourites
Nyní už je v settingu vidět okamžitě bez restartu. Předtím jsem tam měl chybu. Jediné co mě budete muset odpustit je to, že budou mít seznamy otočené pořadí streamů od posledního k prvnímu. To je daň za rychlí konvertor. Bohužel to neumím vyřešit.
Ale řekl bych že to nebude velký problém. Někoho to možná naopak potěší. Pokud zde tato nová verze je, je to známka toho, že jsem to stihl uložit, dřív než mě tady vydrbou elektriku. Venku se chystá masakr a já v něm za chvíli frčím na dvanáctku. A pivo tím nemyslím. ;) Víc už dnes nestihnu.
Mějte se. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Co pro Vás mám. Vypadá to jako pár nápisů, ale věřte že jsem na tom strávil několik dní vždy po práci. Bohužel, když už mám vše hotové, zjišťuji, že to co jsem udělal před pár dny a bylo to stoprocentně funkční, je nyní funkční sotva na půl. Bohužel se ty soubory mění a jejich uspořádání, proto co jsem nastavil na konverzi před pár dny, dnes už nemusí fungovat. Musel bych udělat univerzální konvertor pro všechny soubory. Už mám nějaké myšlenky jak to udělat, ale nebude to jednoduché. Něco co na jednom souboru funguje, na druhém může udělat paseku. Tak testujte a pozor na to...!!! posunou se vám čísla kanálů. Takže aby se vám nestalo jako mě, že si chtěl kluk pustit déčko s pohádkama co má na desítce a šup...najednou tam místo toho Hustler. A to opravdu nechcete. Takže pozor! Až budete ve ...favorites, tak budete muset možná sjet dolů aby jste viděli nové kanály. Do budoucna budou opravy a možná ještě další seznam. Zatím jen takto (jen)....(několik dní práce) :96:
Hezký den. Já za chvíli mažu do práce. Otestováno jen částečně. :89:

Dino
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 6 poděkování

Příspěvek od Dino »

Dekuju moc za super praci a ochotu co delas pro nas pro vsechny .
Nejde mi podekovat asi chyba na strankach tak verejne DIKY ,,,,,

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: rychlá oprava IPTV .... netestováno, na to už nezbyl čas. Jen částečně. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Co tu máme nového?
Mezi IPTV jsem přidal dvě již známé funkce ....Film a Pohádky. Jsou již známé z m3u ...nyní ve formě seznamu přímo mezi kanály. Bohužel jediný problém který nelze odstranit, je že si to musíte každý den stáhnout znovu, protože server mění každý den, odkazy na streamech. A ještě jedna věc, seznamy budou zase zrcadlově otočené od posledního k prvnímu. Toto jsem pro správnou funkci musel udělat a nedokážu to předělat, ale řekl bych, že to nikomu vadit nebude. U obou funkcí by mělo hrát vše na 100%
Provedl jsem opravy nefunkčních streamů. Pokud teda na serveru něco nevymažou. (ten server není můj)
Jediný rozdíl jaký bude o proti pouštění z m3u je, že když to pouštíte z toho settingu, tak nemáte žádnou kontrolu nad pauzou a přetáčením atd. Pouze tam například dětem pustíte pohádku a jdete pryč. Ještě musím upozornit, že pokud se nenacházíte alespoň v Čechách, nebo na Slovensku, tak s největší pravděpodobností budete mít pouze seznam, který nebude hrát. V zahraničí by mohlo pomoct VPN, ale nemám sním zkušenost. (server je z Čech) Ještě drobnost. Na mém stařičkém stroji jdou perfektně filmy do 720p čili starší. Od 1080p streamu už se mě to začíná kousat. Ale pokud nemáte dědečka jako já, tak vám to půjde v pohodě.
..................................................................................................
Toť asi vše. Ale co dál? Položme si otázku, co by tam bylo dobrého přidat do budoucna. Na rovinu přiznám, že nejjednodušeji se dají sehnat streamy lechtivého žánru. S Filmy a živými streamy kanálů je to už horší. Napadlo mě vytvořit položku například s videoklipy, nebo hudbou. Ale kolik lidí, tolik chutí. Osobně mě nevadí všechny žánry, ale spíš se staršími hity. Což také nebude jednoduché sehnat i když už něco zkouším, ale zase se mě daří zase spíš seznamy pouze xxx tématiky.
Pokud máte nějaký nápad, klidně napište. Ideálně pokud víte o stránce s filmy,streamy atd. Třeba by šli použít.
Hezký den. A ať se daří. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Do IPTV přidána další volba. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Nemám ve zvyku dávat dvě verze v jeden den. Ale napadlo mě, že by se Vám určitě hodila funkce vymazání těch settingů, hlavně kuli dětem a ne každý má stále přístup k PC, aby si to mohl promazat. Proto jsem přidal do IPTV možnost smazání všech stažených nabídek, které jsou v seznamu na jedno zmáčknutí a ponechat základ který jste tam měli předtím. Doufám že to bude makat dobře. Mě to vyčistí a mám tam zase jen skylink seznam. Nestihl jsem otestovat konečnou instalačku. Kdyby něco, pište. Hezký večer. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Popravdě tato verze nic moc neřeší, ale někomu možná pomůže.
Dnes jsem zkoušel všelijak laborovat s nastavením streamu pro enigmu. Chtělo by to někoho, kdo se vyzná v těch číslech #SERVICE 4097: Ale došel jsem k závěru, že pokud není kvalitní zdroj streamu, tak nepomůže ani svěcená voda. Tu hodnotu jsem změnil a vypadá to že se u některých streamů už nezasekne obraz. Ale pokud to jde blbě v PC ve VLC tak to půjde blbě i v satelitu a zasekne. Bohužel nemám co lepšího nabídnout, nevlastním kabelovku. Při testech doporučuji, vyzkoušejte hlavně konce seznamů. Například Czech.m3u mě hrál hned ten první ale od posledního (ze spoda), vrchní kanály nešli. Tam mě šlo i HBO atd. Tyto všechny Live streamy jsou závislé na tom, jestli tam někdo na internet dá nové, nebo tam nechá staré a vy to můžete jen stáhnout a zkusit. Co se týká ....Film a Pohádky. Ty vám půjdou kdykoli a na 100% za dvou podmínek, že nejste v zahraničí a máte staženo v ten den kdy chcete koukat!!! Pak to bude hrát a vše!! Co se týká xxx1080p ten nemusíte stahovat každý den. Tam se vám jen změní stažením obsah za jiné filmy. Také bude hrát vždy!! Tyto všechny streamy jsou staženy ze stránek od existujících filmů, (dokud je nevymažou). Ostatní streamy (živé) jsou závislé na tom, kolik uživatelů se na ně připojí a jestli nejsou již staré a nefunkční a nikdo je například na stránce nenahradil za nové. Toť asi vše a pokud by měl někdo zkušenosti s nastavením streamu pro enigmu, rád uvítám jeho radu. Hezký den :89:

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“