CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, gorick, monkus

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

rysiuhelix píše:Dobrý den.
CCcam.cfg Mám v / etc /, curl 7.6.2.0.
Někdy obrázek na okamžik skočí - ale musíte počkat dlouho. :spim:
Obrazovky ..
http://www.mediafire.com/file/be9g7b0gt ... 8.zip/file
Už jsem asi doma. Asi používáte hned zelené tlačítko (stažení více serverů) tuto volbu jsem vytvořil v začátcích a stahuje seznamy serverů (veřejné) které používá spousta lidí a jsou volně ke stažení. Je to spíše na test. Příště zkuste. Zmáčknout červené, čili první volbu a tam pak buď zelené na jeden dobrý server a nebo modré. Až budete mít toto vyzkoušené, můžete případně vyzkoušet viditelné nebo neviditelné stažení. Tam se pak stáhne seznam který je vygenerován,jen pro Vás a nikdo jiný to pak už nepoužívá. Jen nevím jestli poznáte nějaký rozdíl, když Vám teď jede obraz na ten free server. Na můj stahovač Vám naskočí obraz asi do několika vteřin, protože Vám nefunguje automatický restart CCcam, jinak by to bylo asi do vteřiny až dvou.
Na automatický restart musí být CCcam takto pojmenován jednoduše bez čísla za ním. Někdy to napíše že nemohl vypnout... (Kill) CCcam taky proto, protože není zapnutý. Restart CCcamu je u mě tvořen vypnutím a následným zapnutím CCcamu. Je to vše na delší povídání. Tak ať se daří.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Dva dny jsem nyní strávil vymýšlením metody, jak v tomto CCcam downloaderu uschopnit funkční stahování dalších pluginů, tak aby po stažení byly také funkční. Jelikož jsem používal jako úložiště pro toto stahovací menu stránku abfora, kde mě to nějaký šikula hned potom co jsem tam něco umístil, buď přesunul nebo smazal, tak jsem to nakonec vzdal a použil server uloz.to. Tím samozřejmě nebylo vyhráno protože z těchto https stránek nefunguje stahování pomocí (wget), tak jsem jako vždy skončil u použití (Curl). Tam byl zase problém že to Curl stáhl neúplné, nebo poškozené. Nakonec jsem po dvou dnech během asi přebalení dvaceti plen u syna, nějakého toho koupání a krmení a vypití mnoha káv a vykouření mnoha cigaret na to přišel a stahování pluginů rozchodil. Momentálně jdou stáhnout a nainstalovat všechny pluginy. Testováno na čistém image OpenPli 7.0 na USB! Na DOM by se nevešli. Jediný možná problém je že archivCZSK jde až po instalaci Mediacentru. Nejspíš doplní jeden chybějící modul. Co se týká stahovače seznamu m3u. Ten jsem poopravil a nyní jdou všechny filmy. Do té doby než zase nějaký film vymažou na serveru. Závěrem tedy ....testujte a dyštak dejte vědět na BextrH@seznam.cz jak to maká. Ještě doplním pro ty co to zkouší poprvé. Pro veškerou funkci je zapotřebí mít nainstalovaný a funkční Curl. Před instalací této verze downloaderu, odinstalujte starou verzi v menu downloaderu v menu úplně dole. Pokud by něco nefungovalo, nemusí to být nutně má chyba, kdežto například na straně nekompatibilního přístroje či Image. Vše prvotně navrženo a vyzkoušeno na AZBOX HD Elite.
ps. dodatek ...použitím a uschopněním úložiště uloz.to se mě otevřeli nové možnosti pro ukládání pluginů a možná i skript, která by v budoucnu šla použít online bez nutnosti toho aby byly součástí tohoto downloaderu. I když jsem vlastně říkal že končím :roll: :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX_all.ipk
DSC07123.JPG
DSC07122.JPG
DSC07120.JPG
DSC07121.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

rysiuhelix
Nováček
Nováček
Dal poděkování: 29 poděkování

Příspěvek od rysiuhelix »

Děkuji krásné. :jednicka: Teď to funguje velmi dobře. :89: :96:
Jste skvělí. :55:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

rysiuhelix píše:Děkuji krásné. :jednicka: Teď to funguje velmi dobře. :89: :96:
Jste skvělí. :55:
To jsem rád. Děkuji. Doufám že udělal radost i dalším lidem. :89:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: :!: :arrow: Upozornění, kdo nechce ArchivyCZSK (Premium) ale chce nechat svou starou verzi, tak neinstalovat..archivCZSK!!! :!:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Mám tu malou opravu. Jelikož archivCZSK, verze ....(Premium) je spíš na škodu, předělal jsem to na stažení a instalaci klasické verze, tak jak jí všichni znají. Takže se nyní nainstaluje sakum prdum a nic jiného není potřeba, jen zmáčknout jedno tlačítko. Nemusíte nikam odcházet k PC a zapínat telnet atd. Pokud se rozhodnete archiv z menu instalovat, ujistěte se že již nemáte nějakou verzi nainstalovanou. Odinstalovat, popřípadě na čistý Image. Já ho dnes dával asi pětkrát, abych měl jistotu, že to někde neudělá chybu. Po nainstalování dávejte pozor když budete archiv zapínat. Vždycky si přečtěte co to napíše. Na všechno dejte ano, jen ne, až se to bude ptát jestli chcete verzi ....(premium) na to dejte ne!!!!!!!!!!! :!:

Nyní jdou všechny pluginy v seznamu downloaderu kdykoli stáhnout a nainstalovat bez omezení, jen se bojím toho, že po určitém množství stažení, začne vyhazovat chybu, stím že to chce vyplnit potvrzovací formulář (opište slovo)nejsem robot atd. V našem případě to spíš napíše nějakou chybu a instalačku nestáhne, jen se to bude chovat jako že to instaluje atd. Toto zatím neumím obejít. Na PC se tomu tak děje, tak musím doufat, že se to nestane. Musel bych zase hledat jiné úložiště pro pluginy. Před instalací downloaderu, odinstalujte v menu, úplně dole, starou verzi. :!: Pokud by byl nějaký nápad na zlepšení či nějaký další užitečný plugin do seznamu, klidně napište. :idea: BextrH@seznam.cz Nazdar a držte se :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-1_all.ipk
DSC07149.JPG

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Poopraveno stahování dalších pluginů. Kodi Lite upraven na jiný zdroj instalace. Doporučuji tento plugin po instalaci a jeho startu neaktualizovat.
Plus přidán další plugin do seznamu stažení. Co se týká funkce stažení seznamu m3u....zaznamenal jsem, že když nějaký film server smaže, rozhodí se názvy filmů a nesedí k filmům. Bude to chtít kompletně skript na 101 filmů předělat, aby po výpadku filmu zmizel i název :95: Jinak stále se učím a vše se snažím zdokonalovat co to jde. :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-2_all.ipk
4.3.png

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

čauko ten plugin archiv je nefunkčny nejde tam prima ani rtvs ani stream cinema .v starom archive to išlo iba prim nešla-kdesi bude chyba.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

tohle jsem chtěl právě s někým pořešit. Ten plugin znám jen chvilku a nevím co vše v dnešní době jde a nejde. Jak jsem to zkoušel, stream Cinema stím nemám problém, pak tam byl ještě jeden, co tam mám krtečka pro mladýho a ten taky chodí, ale nova ta nejde ani na Kodi. Ale nevim jak je to možné, včera se mě povedla rozjet prima a šlo mě v ní všechno. Pak tam vyskočila nějaká aktualizace repozitářů na nové a od té doby to nejde. Prima 0.4.4 a dával jsem tam i 0.4.8 a nepomohlo to. Kdybych věděl v kterých verzích toho či onoho šlo co nejvíc, asi by nebyl problém udělat na to instalaci. Asi by stačilo zálohovat repozitáře od někoho komu to jde.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Pokud budeš chtít archiv nainstalovat znovu, hoď tohle do příkazového řádku a ono se ti to odinstaluje. Je tam pro jistotu i smazání jejich adresářů, kdyby to odinstalace nechtěla smazat. Pak to můžeš nainstalovat zase z menu downloaderu, nebo použij instalace z příkazového řádku. Nebo tak jak jsi to tam dal předtím, než ti to nešlo a dej vědět.

opkg remove enigma2-plugin-extensions-archivczsk
opkg remove enigma2-plugin-extensions-subssupport
rm -rf /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSK
rm -rf /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSKpremium
killall -9 enigma2

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Tak se mě tam opět povedlo dostat (Primu)
Můj postup byl.....nainstaloval jsem čistý image. Nainstaloval můj CCcam dowloader. Nainstaloval Curl. Z menu mého downloaderu nainstaloval ArchivCZSK.
Po jeho nainstalování a zapnutí nainstaloval všechny tři možnosti červené, zelené a žluté tlačítko. Po restartu zapnul...premium...ne. Měl jsem tam seznam na dvě stránky. Hodně toho šlo, včetně stream Cinema. Prima nešla a měla ještě starší červenou ikonu, číslo nevim. Tak jsem jí vyměnil repozitář za verzi 0.4.8 a dal restart. Po restartu mě to nabídlo nový seznam, tak jsem dal ne ne ne :96: pustil a prima měla změněnou ikonu na 0.4.4 a začala fungovat viz fotky. Nevím kde je to tajemství, ale připadá mě to, že to vnucuje nefunkční repozitáře, aby si člověk dal premium a platil ho. Jdu na další :38:
1.JPG
2.JPG
3.JPG

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

umna to nejde archiv piše všade treba aktualizovat.nejde ani stream cinema ani ked dam heslo mam ju platenu.ešte skusim novu inštalačku img a uvidim.čauko.neda sa stiahnut tenarchiv od teba na skušku.diky

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Kouzlit nedokážu, abych ti to tam na dálku přičaroval. Toho meila tady nedávám pro srandu králíkům. Nevim jestli se lidé bojí, že jim budu posílat reklamy :96: Když si napíšeš na email, jsem schopen ti to poslat. Sem to dávat nebudu, abych v tom nedělal guláš. Pak by mě lidi psali co to sem dávám za blbosti. Nějakou větší instalačku, kde to nahraje vše v jednom, budu dělat až déle, až uschopním co nejvíc.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Poopraveno veškeré stahování dalších pluginů. Změna instalačky pro ArchivCZSK. Po nainstalování čistého image do přístroje, tohoto downloaderu, instalaci Curl.... instalaci archivuCZSK z tohoto downloaderu. Následné trojité instalaci ..červená..zelená..žlutá..po pár restartech ...automatické aktualizaci repoz...
Stream Cinema jede Prima taky. S náhledy i videa. A už na to kašlu a jdu s dětma ven, než oni příjdou za mnou domů, že už je pozdě. Jsem táta na ho..
cfg_Zoom_4.3-FIX-3_all.ipk
4.3.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak jsem si ještě trochu pohrál a v této verzi jde z menu nainstalovat archivCZSK na jedno kliknutí bez dalšího mačkání. Jde stream Cinema i Prima atd.
Teď odzkoušeno na čistém image. Tvůrce placeného premium asi nebude nadšený. :51: Doporučuji si v nastavení vypnout aktualizace a nebude Vás stále otravovat Premium. :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-4_all.ipk
4.3.png

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“