CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, gorick, monkus

Odpovědět
vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od vitamin »

ale stream cinema nejde prima ide ale ine nič rtvs markiza joj.nevadi aspon že ide prima a znej autosalon.ja som motorkar tak preto.čauko.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

je to zvláštní, mě po přehrání na čistý IMAGE a nainstalování z menu downloaderu jede i ta joj a ostatní slovenské. Tak určitě se budu snažit dál, ale chtěl bych trochu času věnovat i rodině. ps. Kawasaki jsem jen zlehka umyl ale čeká mě na ní dost práce s motorem. Takže taky ;) ale to už je zase jiný příběh, který sem nepatří. :38:

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: po nainstalování archivu CZSK z menu této verze CCcam downloaderu jdou ČT, Prima, Joj,Markíza,Stream Cinema,StreamTV a další
Pro správnou funkci je zapotřebí archivCZSK instalovat z tohoto downloaderu do čistého IMAGE jinak jde jen prima a možná ani to ne. :89:
Dyštak dejte vědět, zda to vše chodí.
cfg_Zoom_4.3-FIX-5_all.ipk
4.3.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Přidán další šikovný předupravený plugin..... do seznamu ke stažení z menu downloaderu. :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-6_all.ipk
4.3.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Přidán další užitečný plugin do seznamu ke stažení. Přidána funkce stažení m3u playlistů s CZ a SK TV a Rádia.....stáhne se do kořenového adresáře /movie/ pokud tam není, tak ho vytvoří. m3u můžete pustit v XC Playeru, kde si asi budete muset nastavit cestu na /movie/ nebo také můžete použít klasický Media Player který máte v PLUGINS. Tentokrát jsem vyřešil aby po instalaci tohoto CCcam downloaderu nezůstaval v kořenovém adresáři soubor postinst či jiný. Řešení bylo trapně jednoduché. Pokud ho tam máte, normálně ho vymažte v Total Comanderu, nebo pomocí telnetu následujícími příkazy. Můžete je použít i když nevíte jestli tam ty soubory jsou, neublíží to nijak. Tyto soubory by mohli dělat neplechu při jiných instalacích IPK. Dodatečně se omlouvám.
rm -rf postinst
rm -rf desktop.ini
Instalačka nyní upravena aby při odinstalování po sobě nenechala nepořádek a kompletně se odinstalovala, tudíž je možné jí po odinstalování, nainstalovat znovu. Pro představu přikládám fotku mé plochy za tu dobu co pracuji na tomto pluginu. Jinak na hardisku je ještě větší guláš :roll: Pak to jednou všechno smažu a bude stačit jen tento plugin a nic dalšího nebude potřeba. ;) :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-7_all.ipk
4.3.png
bordel.jpg

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Stažení České a Slovenské IPTV + Rádia nyní stáhne o 3 play listy navíc. Všechny Play listy které momentálně downloader stáhne jsou na foto.
Nevím jak často jsou aktualizovány, cca 2-4 dny. Něco jde, něco ne, za dva dny po novém stažení to zase může jít. Podle aktualizace zdrojových stránek.
Momentálně doporučuji vyzkoušet CZtv3.m3u Pouštím to v XC Playeru. ....adresář /movie/ :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-8_all.ipk
4.3.png
DSC04202.jpg

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

čauko mne ten adresar nejde pokažde ide do reštartu zelena smrt neviem čim to je.myslim xcplayer.

bambule
Profík
Profík
Dostal poděkování: 1 poděkování

Příspěvek od bambule »

vitamin píše:čauko mne ten adresar nejde pokažde ide do reštartu zelena smrt neviem čim to je.myslim xcplayer.
Nejde ani pres media player 2

VU+UNO4K SE::NEOBOOT 3.9.TR-e2TURK::IMAGE::OPEN ESI 9 FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Na vše se podívám. Zde je video s kompletní instalací od Image až po CCcam downloader. ;) :89:

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=THjoI4RAH94 :!:

bambule
Profík
Profík

Příspěvek od bambule »

BextrH píše::idea: Na vše se podívám. Zde je video s kompletní instalací od Image až po CCcam downloader. ;) :89:

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=THjoI4RAH94 :!:
verze xc playeru je tam jaka.

VU+UNO4K SE::NEOBOOT 3.9.TR-e2TURK::IMAGE::OPEN ESI 9 FLASH,PURE2 6.5,PURE2 6.3 ATD:::XTREND ET4000 IMAGE OPEN atv 4.1,Coolstream neo -NG-Neutrino ,3d led philips 42pfl7696h/12, emme esse 80cm, motor amiko dm 3800

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Já jsem takhle dalece neřešil jakou tam dát verzi, ani jsem zatím neřešil která verze co vše umí. Když spustím XC Player tak tam je napsáno V 1.3 Lite
To video co jsem sem dal z youtube jsem nahrál včera. Nanistaloval Image a pak tam dal tuto poslední verzi cfg_Zoom_4.3-FIX-8_all.ipk. Nainstaloval Curl z menu a všechny instalace i stahování m3u vše z menu této verze. Jediné co mě zarazilo, že v archivech zase nejde čt a markíza ale to budu řešit dál, proč to vše šlo a teď ze stejné instalačky zase nejde. Já na to v podstatě ani nekoukám, akorát krtečka ze streamu pro mladýho. Ale je to spíš koníček. Dnes ráno jsem vše zkoušel, jak stahovat m3u tak i pustit, jak v mediaplayeru tak v XC. Samozřejmě je možné, že nějaký stream nepůjde a nějaký ano, já nejsem jeho vlastníkem. Tento CCcam downloader je jen kostra v které je hlavní motor Curl a to vše celé obsluhují jen základní Linux příkazy. A tento celí komplet je závislí na zhruba třiceti www adresách a stačí aby na jedné z nich došlo k výpadku, nebo změně a hned nebude nějaká funkce pracovat korektně. Navíc tento plugin používá spousta lidí s různými stroji navzdory tomu, že je to v sekci pro AZBOXHD a pak mě kamenují že jim to na nějakém přístroji s úplně odlišným CPU nejde. Ono to tam jít může, ale musí být funkční hlavně Curl, který je v tomto menu ke stažení pro mips a jiný tam dávat nebudu, protože nedokážu otestovat jaký je vhodný do určitého zařízení, nebo jiného image, který může mít zase i jinak uspořádané adresáře a hned je problém na světě. Já to doma můžu třeba desetkrát odzkoušet s perfektním výsledkem deset z deseti, ale pak to nainstalujete do jiného stroje a nepůjde to. Psal mi někdo, proč jsem tam dal jiný Curl, že mu to před dvěma verzema šlo a nyní mu to restartuje přístroj. Curl je tam od prvního přidání stále stejný. Myslel jsem jestli zdrojová stránka neudělala nějakou změnu, ale včera jsem to na živo instaloval na video a bez jediného problému. No není to jednoduché, už toho tam je moc a přístrojů které to chtějí vyzkoušet ještě víc. Jinak se nebráním jak kritice, tak i pomoci. Jsem opravdu jen amatér. :89:

ps. zkuste se připojit v Total Commanderu do složky /movie/ a stáhněte si vytvořené m3u a vyzkoušejte si je v PC v VLC a hned budete vědět jestli je v nich problém. Nebo je můžete editovat a podívat se co v nich vlastně je. Jsou tam jen streamy. Nic špatného v nich není.

bambule
Profík
Profík

Příspěvek od bambule »

BextrH píše:Já jsem takhle dalece neřešil jakou tam dát verzi, ani jsem zatím neřešil která verze co vše umí. Když spustím XC Player tak tam je napsáno V 1.3 Lite
To video co jsem sem dal z youtube jsem nahrál včera. Nanistaloval Image a pak tam dal tuto poslední verzi cfg_Zoom_4.3-FIX-8_all.ipk. Nainstaloval Curl z menu a všechny instalace i stahování m3u vše z menu této verze. Jediné co mě zarazilo, že v archivech zase nejde čt a markíza ale to budu řešit dál, proč to vše šlo a teď ze stejné instalačky zase nejde. Já na to v podstatě ani nekoukám, akorát krtečka ze streamu pro mladýho. Ale je to spíš koníček. Dnes ráno jsem vše zkoušel, jak stahovat m3u tak i pustit, jak v mediaplayeru tak v XC. Samozřejmě je možné, že nějaký stream nepůjde a nějaký ano, já nejsem jeho vlastníkem. Tento CCcam downloader je jen kostra v které je hlavní motor Curl a to vše celé obsluhují jen základní Linux příkazy. A tento celí komplet je závislí na zhruba třiceti www adresách a stačí aby na jedné z nich došlo k výpadku, nebo změně a hned nebude nějaká funkce pracovat korektně. Navíc tento plugin používá spousta lidí s různými stroji navzdory tomu, že je to v sekci pro AZBOXHD a pak mě kamenují že jim to na nějakém přístroji s úplně odlišným CPU nejde. Ono to tam jít může, ale musí být funkční hlavně Curl, který je v tomto menu ke stažení pro mips a jiný tam dávat ´´´´´´´´´nebudu, protože nedokážu otestovat jaký je vhodný do určitého zařízení, nebo jiného ´´´´´´´´image, který může mít zase i jinak uspořádané adresáře a hned je problém na světě. Já to doma můžu třeba desetkrát odzkoušet s perfektním výsledkem deset z deseti, ale pak to nainstalujete do jiného stroje a nepůjde to. Psal mi někdo, proč jsem tam dal jiný Curl, že mu to před dvěma verzema šlo a nyní mu to restartuje přístroj. Curl je tam od prvního přidání stále stejný. Myslel jsem jestli zdrojová stránka neudělala nějakou změnu, ale včera jsem to na živo instaloval na video a bez jediného problému. No není to jednoduché, už toho tam je moc a přístrojů které to chtějí vyzkoušet ještě víc. Jinak se nebráním jak kritice, tak i pomoci. Jsem opravdu jen amatér. :89:

ps. zkuste se připojit v Total Commanderu do složky /movie/ a stáhněte si vytvořené m3u a vyzkoušejte si je v PC v VLC a hned budete vědět jestli je v nich problém. Nebo je můžete editovat a podívat se co v nich vlastně je. Jsou tam jen streamy. Nic špatného v nich není.
´´´´´´´´´´´´´´ok pro arm procesory to bude problemove ´´´´´´´ted uz to vim :51:

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Ale zase na druhou stranu jsme tento downloader rozchodily už ve spoustě přístrojů DM900 VU+ atd. Ale v každém případě to chce mít nainstalovaný funkční Curl pro daný přístroj. Ten v menu co je ke stažení je pro mips. Samozřejmě je možné že nějaká funkce nepůjde korektně. Odlišnost adresářů už se projevila u lidí, kteří nemají CCcam.cfg v /etc/ ale třeba jinde, někde /var/keys atd. Řekl bych že jinak to má image ATV ale zase ne u každého. To samé je u Oscamu ten jsem nechal posílat až do 3 adresářů, protože je mají lidi různě. Dále nemusí někomu fungovat restart CCcam, pokud se mu jmenuje jinak než takto jednoduše, pak to píše že ho nevidí. Jsou tam různé odlišnosti, ale to už bych se tady po několikáté opakoval. Tak ať se daří. Jinak díky za připomínky, alespoň vím že to vše nedělám zbytečně. Pokud můžu tak každému pomůžu. Nechám si klidně i poradit ;)

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: V této verzi přidána možnost stažení m3u seznamu pohádek. Tento seznam není nutné stahovat každý den znovu.
Přehrát lze pomocí Media Playeru, XC Playeru atd. Seznam Pohádky.m3u bude opět v /movie/ Hraje vše!
Pokud máte děti, pohádky určitě oceníte. Budete mít od nich chvilku klid.
Otestoval jsem funkci stažení Film.m3u a také hraje vše, není potřeba oprava.
Seznamy TV a Rádio CZ a SK také fungují, třeba ne komplet, ale vždy se tam něco najde. Podle aktualizace poskytovatele.
Na seznamu XXX hraje vše spíš až tak od 10 filmu. Krom Pohádek a XXX je vše nutné před použitím seznamu k jeho přehrání....... nové stažení po každém novém dni. :89:
cfg_Zoom_4.3-FIX-9_all.ipk
4.3.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:!: Dnes jsem chtěl otestovat jiný IMAGE a nakonec jsem tam opět vrátil OpenPli 7.0, tak jsem poté jako vždy vše nastavil a zaktualizoval, natáhl tento svůj CCcam downloader. Řekl jsem si že čistě ze srandy nainstaluji z menu archiv CZSK jestli opravdu nejde nic. Po instalaci jsem zkusil jako první ČT a světe div se...jde! Tak jsem zkusil ostatní a jde skoro vše tak jako předtím. Nebudu se rozepisovat jen na okraj Stream Cinema,StreamTV,Joj,Markiza,Sosač,Prima,ČT atd. :!: Ale v čem je to kouzlo, to Vám asi neřeknu. Takže mě zase vše půjde, než to smažu a dám nainstalovat znovu na ne čistý IMAGE.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“