CCcam free server downloader

Emulátory/softcamy E2

Moderátoři: schmegea, gorick, monkus

Odpovědět
BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CCcam free server downloader

Příspěvek od BextrH »

:idea: Na dlouho asi poslední verze. Zoom 5.0 Při instalaci archivu CZSK z menu, se na toto jedno stisknutí nainstaluje poslední verze 1.2.3 kde teda funguje částečně i Nova co nešla. Tu Novu autor opravil. Veze archivu 1.2.3 nevím co přesně přináší, neobjevil jsem. Všechno jde jako předtím jen Prima bych řekl že má přeházené uspořádání. Popřípadě by se dalo časem dodatečně, udělat verzi s některými staršími pluginy. Pokud již archiv máte, tak nic neřešte. Pokud by jste chtěli přeci jen vyzkoušet instalaci z menu tohoto downloaderu, tak nejdřív archiv co máte, takto odinstalujte v telnetu. :89:

opkg remove enigma2-plugin-extensions-archivczsk
opkg remove enigma2-plugin-extensions-subssupport

killall -9 enigma2
cfg_Zoom_5.0_all.ipk
5.0.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Příspěvek od vitamin »

čauko umna v img openspa v archive czsk nejde stream cinema vuplusuno4kse.mimo rtvs ostatne večinou ide -

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

Včera jsem to instaloval z menu downloaderu a teď jsem to zkoušel a Stream Cinema jde i videa jdou pustit.
Nevím jestli je nutné, dělat to na čistý image, ale já to včera odinstaloval a znovu nainstaloval a stále to jede i ostatní, až na pár co nešli.

Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes jsem udělal menší objev. Mám určitou aktualizaci, která mě pomohla na streamech 1080 pustit čistě video ze streamu na mém dědečku AZBOX HD s 300MHz CPU. Já tušil, že to ten dědeček musí ještě dát. ;) Test proběhl například na archivuCZSK na streamTV, kde jsem měl do posud problém pustit i 720p konkrétně třeba PAT a MAT aniž by se to nekousalo. Nyní 1080p jak z praku, bez jediného záseku. Na stream Cinema je nejspíš omezení rychlosti aby se muselo zaplatit Premium, ale když jsem na chvilku podržel pauzu a pustil, video šlo normálně. Dále mě to pomohlo v tom mém m3u seznamu, tam teď videa taky bez problémů. Pokud má někdo mašinu 4K tak tuto funkci samozřejmě nepotřebujete a klidně to hoďte za hlavu. Aktualizace je umístěna mezi pluginy ke stažení. Klidně dejte vědět, jestli to někomu pomohlo na staré mašině, jako mám já. Toto nyní budu používat jako jednu z prvních a důležitých věcí při přeinstalaci IMAGE. :89:
cfg_Zoom_5.0-FIX_all.ipk
5.0.png

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od vitamin »

čauko prišiel som nato že ked inštalujem plugin xbmc z menu dovnoladeru tak to naruši archiv czsk a nejde potom stream cinema ani filmy su tam iba čisla .po odinštalovani pluginu xbmc ide zase stream cinema v archive czsk tak ako ma.tolko moje skusi v archive czsk.čauko.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: na hlavním menu dole přidána možnost přemístění cfg z /etc/ do /usr/keys čili se stiskem nakopíruje do keys a vymaže z etc
Tato funkce se může hodit někomu kdo má (cfg) v /usr/keys a nemohl do teď tento downloader použít, protože tento downloader má výchozí místo pro ukládání (cfg) do /etc/ Samozřejmě je nutné před přesunutím si nějaký server klasicky stáhnout......čili na hlavním menu červené tlačítko a pak ideálně zelené...nejideálnější volba. No a potom dát na hlavním menu dole přesunout.
Testováno dnes na IMAGE HDMU které to má taky v ....keys a tato funkce přemístění je funkční. Takže funkce pro již zmiňované potřeby. :89:
cfg_Zoom_5.0-FIX-1_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Opravena funkce....stažení seznamu m3u Pohádky do /movie/ na asi 57 pohádek :89:
Nutno každý den stáhnout seznam znovu aby byl funkční. Lze přehrát i v Mediaplayeru pokud vidí m3u
Uvažoval jsem vytvořit vyhledávač, aby si každý mohl stáhnout seznam s filmy jaké chce, ale to už je na někoho lepšího, než jsem já.

Provedena úprava vzhledu, viz....někdy méně je více.
ps. Zjistil jsem že na každém IMAGE vypadá menu tohoto stahovače jinak. Po včerejším testu různých IMAGE jsem zjistil že, někde je krásně čitelné komplet, jinde text menu třeba jen do půlky, ale stím už asi nehnu, rozhodil bych to co ukazuje dobře.
cfg_Zoom_5.0-FIX-2_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tato verze přidává do menu kde se stahují další pluginy volbu na stažení a instalaci Češtiny do OpenPli. Po instalaci je nutné si menu na Češtinu přepnout. Možná by to šlo i na jiné IMAGE ale vyzkoušeno nemám. :89:
Stažení MediaPortalu je nyní z jiného zdroje a měl by být lepší. Pro zapnutí Adult čili XXX obsah je nutné stisknout na ovladači tlačítko INFO (kdo nemá INFO, má to na jiném tlačítku) a zadat čtyřmístný PIN který se dá najít, když se předtím stiskne tlačítko MENU a najdete ho u Adult PIN: a můžete si ho přepsat na jiný (svůj) já tam dal třeba 1234. Po aktivaci Adult si po stisknutí MENU zvolíte, které všechny XXX služby mají být aktivní, jsou u nich přepínače. Kterou chcete ...dáte (yes)
Když při aktivaci Adult dáte třikrát špatně PIN musíte počkat asi 13minut než vás to zase pustí.
cfg_Zoom_5.0-FIX-3_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: V této verzi jsem přidal do menu (instalace dalšího pluginu) ... ke stažení Alternativní softcam Manager. :!: Pozor pouze MIPS!!!!!! :!:
Moc se mi zalíbil, není nutné stahovat jakýkoliv CAM jen se tam v menu aktivuje jaký chcete. Pro správnou funkci doporučuji pokud někde máte svůj starý CCcam nebo Oscam zapnutý, tak ho vypnout, aby se to nehádalo. Krásně si to rozumí s tímto mým CCcam downloaderem. Abych si vyzkoušel CCcam a Oscam zvlášť, dal jsem v tom mém stahovači po červeném tlačítku .....stáhnout camz.com 1 pak se vrátil, provedl v konvertoru pro Oscam převod. Pak jsem dal zase červené .....a pak zelené a stáhl tím AJKTV server.

Pak jsem vstoupil do toho alternativního Manageru a aktivoval CCcam a krásně se na něm chytnul server AJKTV, pak jsem dal zastavit a pustil Oscam a na něm se krásně chytnul ten camz.com 1
Krásně to funguje, jen musíte mít ve svém manageru vypnuté CAMy. :89:
cfg_Zoom_5.0-FIX-4_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Přidáno do menu ke stažení další dva pluginy. ....CAM manager :89:
Ten od.... zelda 77 navíc obsahuje i free server downloader. A jelikož jede na wget a ne.... jako můj na Curl, nechce moc stahovat, ale nějaké servery stáhne. Má to udělané moc pěkně. Jen jsem ho musel upravit, aby šel nainstalovat. Takže se to může hodit někomu, komu se nepodařilo zprovoznit Curl. U toho Cam manageru doporučuji si nejdřív deaktivovat svůj CCcam...atd. pokud nějaký máte nainstalovaný. Je tam podpora hlavně ARM ale vyzkoušeno nemám, mám MIPS. Má tam krásně udělaný convertor pro Oscam. Řekl bych že se ode mě inspiroval, ale nejspíš ho má udělaný o dost lépe. Je vidět, že to nesplácával jako já jen základními příkazy na které jsem odkázán ;)
cfg_Zoom_5.0-FIX-5_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Mohl by prosím někdo otestovat funkci na čtečku? Díky :89:
cfg_Zoom_5.0-FIX-6_all.ipk
5.0.png

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pro funkční ICE kartu ve čtečce potřebujete CCcam 2.3.0 aby vám fungovalo z menu stahovače ....aktivace čtečky.
Odborníci mě doufám neukamenují za můj návod. Test na vlastní nebezpečí. Nic nehrozí!

Z této složky, kterou zde dávám ke stažení jsem vybral CCcam.mips čili pro můj cpu. V přístroji...v.. /usr/bin jsem vymazal CCcam (doporučuji si ho zkopírovat) zálohovat pro případ že by to nefungovalo a místo něho jsem nakopíroval CCcam.mips a přejmenoval ho na CCcam a dal mu práva 755!!!
V menu kde jsou CAM jsem restartoval CCcam. V menu CCcam downloaderu ....aktivovat čtečku a obraz naskočil z karty.
Pro test jsem vypnul přístroj a nechal najet a naběhl automaticky na kartu. Možná že ta aktivace už nebude potřeba, protože karta jela i po přepsání CCcam.cfg na nefunkční server. V případě, že by Vám to nefungovalo, tak si nakopírujte zpět svůj CCcam a dejte mu práva 755 a budete mít vše jako předtím.
CCcam 2.3.0.rar

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

:idea: Předchozí příspěvek jsem vložil do menu místo aktivace čtečky. Je tam instalace CCcam 2.3.0 ale pouze pro MIPS!!!!!!
Po této instalaci mě krásně CCcam provádí restarty ve zlomku vteřiny. Upravil jsem funkci tichého stažení pro CCcam. S tímto CCcamem během vysílaní po stisknutí žlutého na tiché stažení ....proběhne stažení prvního serveru a restart a stahuje dál. Restart je téměř neznatelný a po dokončení stahování serverů...je nepatrný zásek pro uložení (přepsání) seznamu během jeho čtení CCcam.cfg také nepatrný...cca po minutě
Instalace CCcamu z menu tohoto CCcam downloaderu na vlastní nebezpečí!!! Nic moc nehrozí, jen to, že budete buď maximálně spokojeni, nebo maximálně nasr...ý :96: Karta jede a na obrazovce vidím, jak mě bere kartu na kanály které na ní mám zaplacené a po přepnutí na ten co nemám zaplacen, naskočí server (sdílení) z free serveru. Zkusit či nezkusit nechám na Vás. U mě super. :89: Pozor MIPS :!: Klidně dejte vědět, komu co jde, či nejde.
cfg_Zoom_5.0-FIX-7_all.ipk
5.0.png

vitamin Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od vitamin »

čauko všetko by bolo super len ked prestane bežat server tak karta nejde mna vobec .asi bude problem s kartou umna .no čouš neda sa robit nič.diky aj tak za všetko.čauko.

BextrH
Pokročilý
Pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BextrH »

vitamin píše:čauko všetko by bolo super len ked prestane bežat server tak karta nejde mna vobec .asi bude problem s kartou umna .no čouš neda sa robit nič.diky aj tak za všetko.čauko.
Ty mě odpovíš vždycky chaoticky, že nevím co ti vlastně jde nebo ne. (Všechno by bylo dobrý jen když přestane jít server....? tak karta nejde vůbec.)
Asi ti trochu rozumím, že ti karta nejde, ale server jsem nepochopil.

Já včera asi hodinu hledal kartu, mezi tím jsem objevil starou Gital kterou mám už na výstavu i když stála dva tisíce. Pak jsem objevil skylink (ICE), kterou jsem tenkrát od někoho koupil za pár stovek. Takže jsem poslal sms aby mě jí asi na 5 dní nahodili, stojí to asi dvacku. Tak jsem jí zkusil na CCcam,Oscam...všude byla tak půl hodiny, mezi tím jsem dal na stránkách poslat znovu zápisy. Stále nic, tak jsem jí dal do Arivy 102 nakonec když jsem přepnul frekvenci karty a objevil kde se dá zapnout načtení zápisů, nakonec naskočil obraz, ještě jsem měl v záloze televizi s CI modulem. Takže se mě načetla, ale stejně asi ne úplně. Nejdou mě na ní ČT a ještě nějaké. Prima a Nova mě jdou komplet i Slovenské. Tak jsem jí dal do čtečky do AZBOXu a zapnul nejdřív CCcam, pak Oscam. Stále nic, tak jsem tam udělal tu instalaci na CCcam 2.3.0 který mě po instalaci nahradí můj CCcam u kterého nemám číslo a pojmenuje ho stejně. Od té doby karta jede a dole v rohu vidím /dev/sci0 a když přepnu na kanál který na kartě nemám, tak se nápis změní na název serveru, například AJKTV... Takže závěrem, netvrdím, že půjdou všechny karty a stoprocentně, ale pokud máte načtenou ICE tak ta tam půjde. S těmi zápisy to bude horší. Určitě se nechytne karta, která někde půl roku ležela ve skříni :96: Chce to jí nejdřív někde vyzkoušet. Já kartu vytáhnu a skončí zase ve skříni. Jinak reakce CCcamu se hodně zlepšila. Jede bez záseku, servery se přepínají bez kostičkování, restart CCcam probíhá velmi rychle a je skoro neznatelný. Jsou věci které dávám nainstalovat vždy po přeinstalaci IMAGE, tato mezi ně určitě přibude.

Odpovědět

Zpět na „Emulátory/softcamy E2“