Jaký softcam, Enigmu a SAT na spolehlivé sdílení karty?

Rady a návody

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
kuris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 12 srp 2012, 00:29

Jaký softcam, Enigmu a SAT na spolehlivé sdílení karty?

Příspěvek od kuris »

Zdravím, plánuji koupit nějaký satelitní přijímač, který bych chtěl jednak využívat na sledování programů a jednak jako server pro sdileni vložené karty přes internet k přítelkyni. Na přijímač nemám téměř žádné nároky. Pouze funkčnost sdílení i při režimu spánku, HD kanály a buď I-deto ice nebo čisté. Mam doma dva Azboxy premuim plus, na kterých mi běží Oscam jako server a na druhém klient. Vše funguje, jen jednou za pár dní je nutné server restartovat, protože se Oscam nějak zasekne. Stejně tak pokud je dlouho v režimu spánku je nutné bud přes webové rozhraní přepnout kanál, aby sdílení fungovalo nebo jej probudit, jinak Oscam hlásí, že zápisy pro tento kanál na kartě nejsou.
Chci proste nějaký stabilní server, na kterém se občas budu také dívat. Žádné experimenty se na něm dít nebudou. Poraďte prosím nějakou stabilní a funkční konfiguraci výše popsaného. Jen mi neradte přijímače za desetitisíce. Jistě toto bude zvládat nejaky do 5tisic.
Dekuji


Uživatelský avatar
esmiran Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 26 říj 2009, 18:27

Re: Jaký softcam, Enigmu a SAT na spolehlivé sdílení karty?

Příspěvek od esmiran »

Jestli netrváš na AZBoxu - ten bych nedoporučoval, tak bych doporučil Coolstream Trinity. To co píšeš splňuje a mnohem víc. Jede na Neutrinu, což není Enigma, ale zdá se mě jednodušší a stabilnější. Doscamem nasdílíš kartu v UNI čtečce - jenom neumí tu novou kartu Irdeto S*link Standart. ICE karty čte v pohodě. Cena kolem 4.600 Kč.


Coolstream Trinity, Doscam; Zyxel NAS
Odpovědět

Zpět na „AZ HD rady a návody E2“