Návod k oživení krok po kroku v češtině

Otázky pro začátečníky E2

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
ottosch
Nováček
Nováček
Příspěvky: 110
Registrován: 18 bře 2009, 22:00
Dal poděkování: 4 poděkování

Návod k oživení krok po kroku v češtině

Příspěvek od ottosch »

Protože řeším dilema jak oživit, viz další otázka ve fóru zabloknutá LAN, tak jsem návod oživení AZBoxu krok po kroku (pro blbce jak my blbci říkáme) přeložil jakž takž z angličtiny do našeho rodného jazyka. Přiznávám, že mé znalosti jazyka anglického jsou chabé, ale s použitím překladačů z netu a po pracné a časově náročné úpravě přeloženého (překládá se to otrocky a někdy z toho i vyjde zdánlivá blbina) ndo odborně srozumitelné formy. Takže, protože tady pořád otravuji a hledám nějakou pomoc, tak ten můj překlad dávám k dispozici všem nešťastníkúm, kterým se Azíček miláček sekne a odmítne z jakéhokoliv důvodu nastarovat a pořad jako pablb bootuje !!! Takže hodně úspěchu při oživování s tímto návodem, abyste měli větší štěstí než já, který se zseknul na přiblblý IP adrese F192.168.1.111 po načtení kernelu a celý AZUP pak byl k ničemu, protože to tu debilní adresu pochopitelně odmítlo!!
Tady to je satelitoví maniaci>>>>
! Recovery AZBoxu krok po kroku_CZ.doc
ottosch
:?: :55:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Návod k oživení krok po kroku v češtině

Příspěvek od JohnCenaWWE »

good work :89:


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
ladio
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 11 bře 2009, 21:10

Re: Návod k oživení krok po kroku v češtině

Příspěvek od ladio »

Ďakujem ti veľmi pekne moc mi to pomohlo . :55:


VU + DUO 2 , VTi "Vu+ Team Image" - v. 6.0.0 Duo2 ,
1 TB HDD ( 23,5 ; 23,5 E a 0,8 W )

AZBOX HD Premium OpenRSI 2.1 , WD HDD 240 GB,
19,2 E - 23,5 E
Odpovědět

Zpět na „Otázky začátečníků E2“