Opticum 9600

Nastavení a vše kolem přijímače Globo Opticum.
Odpovědět
xdedek Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 167
Registrován: 04 říj 2009, 13:44
Bydliště: Morava
Dostal poděkování: 1 poděkování

Opticum 9600

Příspěvek od xdedek »

Dostal se mi do ruky přijímač Opticum 9600.. ještě jsem přesně neskoumal, co je tam za verzi fw, ale rovnou jsem se díval po nějakým novějším, případně alternativách.. protože nic zasekanějšího jsem ještě nezažil.. po dvou hodinách jsem i vzdal ladění, nevím, esli to bylo vraženou ICE kartou, nebo čím, ale zamrzal i po najetí do menu.. pak dokonce i 3x nechtěl nabootovat...

no já jsem prohlásil, že nemíním toto ladit... protože bych u teho byl 10 hodin a nervy v kýblu..
pak po naladění (ale eště neseřazení) jsem zjistil, že není schopen zobrazit "Nat.Geo HD CZ" to trochu zakostičkovalo, zaseklo a napsalo zakódováno... a to při každým přepnutí.. to samý i další kanál na stejném TP a to Nat.Geo Wild HD CZ... ten se choval stejně..

má cenu se s tímto přístrojem nějak zabejvat? nebo prostě rovnou vyhodit.. případně nějaký tipy co tam nahrát?

Díky moc za info...
(jinak pro jistotu udávám, že signálem to není, protože jiný přijímače s tou samou kartou na tom samým "kabelu" běží úplně v pohodě... )

díky za nakopnutí.. mě už dcházej nervy... su většinou trpělivej, ale měl jsem k tomu horečku a ladil jsem to pod tlakem....


Octagon SF4008, Zgemma H9S, Formuller F4 Turbo, HD Box FS9200, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS
richin28
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 03 úno 2014, 12:33

Re: Opticum 9600

Příspěvek od richin28 »

Zdravím, opticum 9600hd mám, nejstabilnější soft je 3.35 u mě bez sekání a super obraz.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze Globo Opticum“