Mini recenze

Rady a návody pro přijímač Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
AB DSR-322
Nováček
Nováček
Příspěvky: 163
Registrován: 28 led 2010, 19:36
Bydliště: cz/sk
Kontaktovat uživatele:

Mini recenze

Příspěvek od AB DSR-322 »

Pokusím se přiblížit první zkušenosti s tímto multimediaálním hd prijímačem za vynikající cenu zhruba 3500,-kč s dph

Tak a teď co že to umí:Youtube , web internet Radio , Samba , web prohlížeč a mnoho dalšího .
1x CAS , 1x CI , 2x USB 2.0 PVR READY , LAN - ETHERNET , HDMI

Není toho málo.Tak například po vybalení z krabice a strhání igelitu se oběví poměrně zdařilá škatulka o velikosti š.280mm d.230mm v.55mm display

Neobvyklé je i manuální ovládání z vrchu přijímače základních funkcí ,pokud třeba dojdou baterie nebo se zatoulá dálkové ovládání.

Dálkové ovládání je trošku robusnější zespodu i pogumované trošku větší nežli standard.

v215mm š50mm.

První připojení k parabole která byla nasměrována na družici Astra 23,5°E již byl v přijímači přednastaven seting pro tuto družici.V přijímači byl nainstalován .

H/W Ver - V1.00
S/W Ver - V1.11
Loader Ver V1.00


A vše hned fungovalo jak má karta CsLink i SkyLink ICE

bez možnosti vložit keys nebo sdílení pro tuto vymoženost musíte přehrát fw.

Ale překvapilo mne že jsem nemusel přehrávat fw abych rozjel kartu CsLink,SkyLink ICE,UPC

bez problému fungovaly.

Tak dále co ten Youtube taky milé prekvapení hned bez problému mužete prohížet online videa.Máte na výběr hned z 9 nabídek Nejsledovanější,Komedie,Hudba,Zprávy,Sport,Vzdělání,Zábava,Auta,Filmy a Hledat

Zde mužete nastavit proxy

VPN

Blind scan

PVR READY zkoušeny 3xHDD ruzného stáří všechny okamžitě detekoval.

Internetová rádia taky z bravurou přehrává

Web prohlížeč jsem neměl možnost momentálně vyzkoušet tak příště doplním chce to udajně usb klavesnici .
Nyní fw 1.12
youtube nejsledovanější.jpg
načítám přehled videí.jpg
info baner při přehrávání videa.jpg
Extra Movie.jpg
extra movie menu.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dreamsky NXP256HD
HD BOX FS-9105+
Odpovědět

Zpět na „Rady a návody Dreamsky NXP256 HD“