ako nastavit zdielanie NXP 256 HD a druiheho linuxaka?

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

ako nastavit zdielanie NXP 256 HD a druiheho linuxaka?

Příspěvek od solide »

ahoj, velmi pekne by som poprosil o konkretnu pomoc. Mam na chate 2 linuxove prijmace. Jeden z nich je Dreamsky NXP 256 HD a druhy AB IPBOX 2005, s tym ze po sezone si beriem Dreamsky domov a davam ho opat na chatu az v lete. Znamy mi to minuly rok nastavil na zdielanie jednej karty s tym ze do prijmaca AB som zasunul kartu Irdeto a dole som mohol na Dremsky pozerat ine programy z ponuky Skylinku. Syn preinstalovaval FW na Dreamsky ked bol prijmac doma lebo mu nefungovali radia na internete y a teraz ked som opat prijmace spojil LAN kablom tak mi na Dreamsky nefunguju programy, vsetko je okrem TA3 zakodovane, AB kde je zastrcena karta ide. Nebude niekto taky laskavy a nepomoze aby sa prijmace pat videli a zdielali jedno pripojenie? Skusal som to nastavit ale stale mi to nejde. Mam tu na prazdinach deti a ked by som mal s nimi pozerat ich programy asi by mi narastli "rohy". Prosim nie teoreticke rady ale pomohol by mi nejaky link ako to konkretne nastavit na obidvoch prijmacoch ,IP adresy, DNS brany a vsetko aby to slapalo , pripadne ochotného cloveka s ktorym by som to bod, po bode prebral, som celkom zrucny -:) S AB prijmacom sa nic nerobilo, ten ostal na chate aj po sezone. Dakujem Jano


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: ako nastavit zdielanie NXP 256 HD a druiheho linuxaka?

Příspěvek od solide »

ahoj prikladam ofotene obrazovky. 1-2 obrazky je nastavenie AB prijmaca, ktory bol pred rokom nakonfigurovany na zdielanie, posledny obrazok nastavenie Dreamsky, kde nefunguje zdielanie.Obrázek


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: ako nastavit zdielanie NXP 256 HD a druiheho linuxaka?

Příspěvek od solide »

P.S: Povodne nebolo zafajknute u AB prijmaca DHCP /druhy obrazok/ to som zafajkol ja, ci to tak nepojde a nejde.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ako nastavit zdielanie NXP 256 HD a druiheho linuxaka?

Příspěvek od grantec »

nemusi na oboch forach pisat. staci na jednom,ze ? :))


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“