nastavenie cardshare Dreamsky s VU Zero, ako na to?

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: nastavenie cardshare Dreamsky s VU Zero, ako na to?r

Příspěvek od solide »

Ahoj presne to by som potreboval. Nastaviť Dreamsky ako server a Zero ako klient. Fw. v Dreamsky mám 1.31, Oscam viem príkazom F1+345 zapnúť, alebo vypnúť, príkazom F1+222 povoliť ť v Dreamsky klienta, ale tým končím. Potrebujem lopatisticky vysvetliť, čo všetko mám spraviť. Ďakujem za každú, dobrú a účinnú radu. J


Blacker91 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 140
Registrován: 11 led 2009, 16:17
Dal poděkování: 7 poděkování

Re: nastavenie cardshare Dreamsky s VU Zero, ako na to?

Příspěvek od Blacker91 »

Zakladni vec nahraj tam on Jona verzi beta 0.19 je to posledni verze kde toho funguje co nejvic. Dej tovarni nastaveni to je pri prechodu mezi FW u tohohle super boxu :D vzdy potreba. Jestli neni tady na fore tak napis ale myslim ze tu urcite nekde bude. Potom to udelej jak psal Efendy. Zero server NXP klient. V NXP dej F1+345 zapni oscam. Dej F1+345 znovu a ukaze ti to adresu a port na ktere je spusteny oscam v boxu zbytek uz je jen nastaveni oscamu jako klienta. Vychazim z predpokladu ze zero je nastaven jako server uspesne.


Dreamsky 7500&7000
Dreamsky NXP 256
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: nastavenie cardshare Dreamsky s VU Zero, ako na to?r

Příspěvek od efendy55 »

solide píše:Ahoj presne to by som potreboval. Nastaviť Dreamsky ako server a Zero ako klient. Fw. v Dreamsky mám 1.31, Oscam viem príkazom F1+345 zapnúť, alebo vypnúť, príkazom F1+222 povoliť ť v Dreamsky klienta, ale tým končím. Potrebujem lopatisticky vysvetliť, čo všetko mám spraviť. Ďakujem za každú, dobrú a účinnú radu. J
ved si videl ako som ti to nastavoval na zere a tak isto cez web sa to nastavuje aj v dreamskom . :106: :87: nič v zlom ale už ma to nebaví ti furt písať ,, zapni oscam v dreamskom a ozvi sa " ja ti to kludne nastavím takto si tu môžeme písať do svätého dindi a aj tak to nenastavíš asi sám . :57: takže ešte raz a naposledy ,, naštaruj ten oscam v dreamskom a ozvi sa " ....... :89:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“