Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Diskuze Dreamsky NXP256 HD.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
pivas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led 2009, 19:11

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od pivas »

mě ještě nepříšly zápisy na žádným fw....kartu mám starou CS link....b.... samozdřejmě vypnutý


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od ShaMan »

A jaký máš soft ?


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
5007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: 13 úno 2011, 13:31

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od 5007 »

Taky jsem to zatím nerozhýbal v uni čtečce (Ice-SkyLink). V 1.11 mi zápis projde bez problému a v modulu taky v pohodě (Mascom Ir/Cr).

Pak jsem zkoušel fw 1.35, 1.38 or. sapro, 1.48,1.52,1.58. Vždy zkouším továrko, projedu 12525V, nechám pouze tento jeden transpondér s ČTčkama, aby to náhodou nebylo setingem a udělám refresh přes SkyLink. Po prohlédnutí v menu CA se zápis nezmění - v 1.11 okamžitě.
Vše je nastaveno (b.....r off a čtečka je zapnuta), několikrát zamrskám i s oscamem (on-off).
Kdo to vyřeší nejlépe tak, aby tam mohl být poslední fw, tak ho pozvu klidně na pivo. Myslím, že je to oscamem a ať je on nebo off, tak to zlobí a nepropustí. Nebo fakt nevím. Dal jsem tomu pěkně záhul.
Jsou zde nejspíš jednotlivci, kterým to jede. Každá rada dobrá :89:


Dreamsky NXP256HD
motor SG2100 USALS 75E-30W, Al MASCOM

koníček - montáže kámošům zdarma, ale manželka je na mrtvici - já v pohodě
pivas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led 2009, 19:11

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od pivas »

já to zkoušel taky na hodně fw,ale bez úspěchu....ted tam mám 1,58


ragde
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 08 črc 2010, 14:10

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od ragde »

i mě skončilo po roce g-share a teď at´dělám co dělám nemohu rozjet kartu skylink-irdeto.
Zkoušl jsem fw 1.58 i se vrátit na původní 1.31 . S kartou nejede nic /Nova, ČT ..../
Když jsem začínal hned po spuštění ale uničtečka fungovala. Mám kartu ICE1 - t.j. novější.
Co bych mohl ještě vyzkoušet ,poradí nškdo.


Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od jerry00 »

Vypnout oscam


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
pivas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: 01 led 2009, 19:11

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od pivas »

oscam mám vypnutý samozdřejmě taky.....a prostě nic nepřijde....


Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od jerry00 »

Bohužel kartu v uni čtečce asi nelze rozjet, protože pravděpodobně neprochází zápisy. Musí se rozběhat v CI slotu nebo v jiném stb????


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od jerry00 »

Ještě mě napdlo, že na sapru fw 1.11 flešnout myslím ten co se jmenuje conax, a štečks y měla umět číst karty, ale už si to moc nepamatuju


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
machnac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 08 úno 2009, 21:19

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od machnac »

ano.to je spravne treba flasnut zo SAPRA firmware 1.11 ale nie conax ale ten druhy.na tom prechadzaju zapisy ale iba novsie karty, to znamena ze cryptowork karty zapisy neprechadzaju na ani jednom firmware.a myslim ze aj na 1.31 zapisy prechadzaju ale opat s vynimkou cryptowork.


Xtrend ET9500
zarek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 166
Registrován: 27 čer 2009, 10:34

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od zarek »

Dnes som doma urobil skrat v zasuvke a vyhodilo elektriku v celom dome dreamsky 256 bol zapnuty po zprovozneni elektriky som zistil ze niektore programy nefunguju patral so co sa stalo a zistil som ze sa na rôznych druziciach vymazali rôzne cele transpordery programy (nazov) tam napisane boli ale nesly displej ukazoval ERR a cisla kanalov len 0000-ly.Dal som nahrat zalohu programov(setingu) a vsetko zasa slape.Zaver dreamsky 256 sa pri skrate,nahlom vypadku elektriny cely zblbne.Ma niekto podobnu skusenost?


Showbox S-300 Platinum,Dreamsky 256 NXP HD,Vitamin 5000 HD,Skylink 3x
Uživatelský avatar
jerry00
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 213
Registrován: 29 bře 2010, 18:25

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od jerry00 »

Tohle nedělá jenom při výpadku šťávy, mě to udělal několikrát a to jenom po blbém restartu.Prostě vymazal naladělé programy .


Vitamin 5000, Dreamsky NXP256, VU+UNO
jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od jbystrik »

Nazdar.Mňa ten môj "podarený" kúsok taktiež trápi i naďalej. Najistejšia by bola asi reklamácia, ale chcem tam ísť osobne a nemal som na to čas ,tak sa pokúšam, ho "opraviť", aby som mohol pozerať. Potreboval by som v ňom vymeniť FW 1.35, ktoré tam mám a naivne si asi myslím, že je možnou príčinou tohto častého zamŕzania.Takého, že nepomáhajú reštarty, iba úplné odpojenie na minimálne 24 hodín od siete i paraboly.
Už som i dal jeden pokus, ale po úspešnom továrku, mi nechce nové FW korektne z USB kľúča nahrať.Niečo akože urobil, ale nové FW nakoniec nenahral. Už som to i skúšal s iným USB a nič, ešte skúsim i iné , ak sa bude vôbec dať. I tú fintu, ktorú som sa dočítal, že mať nahratý samozrejme už rozbalený, iba FW na USB a zapnúť prijímač vzadu a FW by malo nahrať. Mne sa to nepodarilo.
Zaujímavé je, že ten nový zeditovaný softcam, ktorý som dal i sem na fórum, bez problémov zobral, i spätne zálohové nastavenie z prijímača nahrá. Iba ma rozčuľuje to neustále zamŕzanie prijímača,do stavu nepoužiteľnosti, ktorého sa nemôžem zbaviť.
Vopred ďakujem za Vaše prípadné ďaľšie zmyslu produktívne návrhy a pripomienky.


mirosmrco
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 21 kvě 2010, 18:07

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od mirosmrco »

Ja sa vam cudujem ako taka skvela masinka moze mrznut ?Co ho skadujete v mrazaku ,ja mam uz 2 a slape lepsie jak dreambox .Nebude chyba vo Vas?color=#408040][/color]


Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: Potrebujem pomoc dreamsky nxp 256hd

Příspěvek od Steiner »

mirosmrco píše:Ja sa vam cudujem ako taka skvela masinka moze mrznut ?Co ho skadujete v mrazaku ,ja mam uz 2 a slape lepsie jak dreambox .Nebude chyba vo Vas?
tiež si to myslím, neviem prečo ho všecia chcú využívať ako satbox, ja ho tiež využívam ako podstavec pod kvetináč a žiaden problém, ešte mi nezamrzol :rofl:
robím si srandu len preto, lebo tým dodatkom "slape lepsie jak dreambox" to miro trochu zabil :)
ale inak pre využitie s trochu menšími nárokmi ako je využitie zodpovedajúce cene (nemyslím teraz ten podstavec) to u mňa tiež až taký problém nerobí
u mňa šlape na najfrekventovanejšom mieste - v kuchyni a nezamŕza


„Cross of Iron“
Odpovědět

Zpět na „Dreamsky NXP256 HD diskuze“